1

Oby nasi strzelili im szybko gola i naciskali to się pogubią i będzie szansa ich pokonać ostatecznie.

1

Jak ostatnio jedenastka meczowa nie wypaliła, tak miejmy nadzieję że jutro Enrique wystawi tą najlepszą bez żadnych eksperymentów i Barca zdoła zrobić remontade.

0

20:30 Trudno będzie się przyzwyczaić do tej godziny nawet jako LM nie pasuje :D

0

Pozdro :)

1

W sumie nie wiedziałem bo znam go ze środka obrony jego występy :)

0

Cóż bez obrazy ale masz to wyobrażnię jednak bujną hehe :) Zobaczymy co wybierze Lucho :P

0

Vermaelen na lewą stronę obrony? :)

0

Widzisz jeszcze są tacy ludzie :P

1

Skoro cała drużyna wierzy i to mówi otwarcie, to może to bajecznie wpłynąć podczas meczu na grę i mogą odrobić straty :)

0

Nie będę rozpowiadał zatrzymam to dla siebie :)

1

To zostajemy tylko z Mathieu nawet na zmianę nie mamy nikogo gdyby coś..

0

Przyjemnie spędzony czas na czyytaniu, wspaniała relacja brawo Panowie :) Dzięki! :)

0

Ale mieli wtedy skład ja pierdziele miazga :)

1

Ja się tym wcale nie przejmuję takim gadaniem, bo gadać każdy potrafi a o mnie nic nie wie :)

2

Damy radę to w końcu Barca :) Swoją drogą uważam że Enrique powinien postawić na Ter Stegena i nie skreślać go tak szybko (o ile ma takie zamiar).

1

Szkoda że Kovacić wybrał Real no ale jego sprawa ;)

0

Lepiej się nie da wytłumaczyć :) Brawo :)

1

Chłopie dla Twojej wiadomości to nie oglądam spotkań na żadnym meczyki.pl itp tylko tam gdzie trzeba mieć nawet 1 gr więc wiesz o mnie tyle co nic :)

1

Haha śmieszny jesteś :) Zostaw dla siebie takie teksty :) Płace za internet? Płace więc możesz sobie mówić.

4

Ja problemu nie mam bo zawsze na necie oglądam nie trzeba mi telewizji :) I każdy mecz w sezonie obejrzę bez problemu :)

5

Bez sensu zachowanie.. przecież taka Borussia nie da mu miejsca w pierwszym składzie. Średniak z La Liga to jest znakomita opcja dla niego by mógł liczyć na więcej minut. Tak to na pewno się rozwinie jak będą tak wymyślać a szczególnie jego ojciec.

1

Jak to mówią kiedyś musi być ten pierwszy raz, czemu więc nie jutro? VeB! :)

2

Jeśli Pedro jednak odejdzie to warto dać szansę Sandro, chłopak może sporo namieszać jako rezerwowy.

2

O masakra tak słabych ocen to jeszcze nie widziałem :D Alves konkret widzę ale co się dziwić jaka gra takie oceny.

2

Ter Stegen-Alves-Pique-Mascherano/Vermaelen-Mathieu-Busi-Iniesta-Rakitić-Pedro/Rafinha-Suarez-Messi taki skład widzę :)

2

"Zapewniam, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, by była to magiczna noc”.

Do mnie te słowa docierają już jako sukces i mam ciary gdy to czytam :)
Głośny doping, szybko strzelona bramka i to się może udać!! :)

2

Dokładnie dobrze mówisz :)

0

Zobaczymy jak to będzie :D

3

Jestem pewien że dałby radę na boisku jeszcze coś pograć, tym bardziej że sylwetkę ma jak na swój wiek kapitalną :D

2

I dobrze że to klub z La Liga na dodatek nie jakaś wysoka półka więc powinien tam sobie poradzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?