Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby nasi strzelili im szybko gola i naciskali to się pogubią i będzie szansa ich pokonać ostatecznie.
1
Jak ostatnio jedenastka meczowa nie wypaliła, tak miejmy nadzieję że jutro Enrique wystawi tą najlepszą bez żadnych eksperymentów i Barca zdoła zrobić remontade.
0
20:30 Trudno będzie się przyzwyczaić do tej godziny nawet jako LM nie pasuje :D
0
Pozdro :)
1
W sumie nie wiedziałem bo znam go ze środka obrony jego występy :)
0
Cóż bez obrazy ale masz to wyobrażnię jednak bujną hehe :) Zobaczymy co wybierze Lucho :P
0
Vermaelen na lewą stronę obrony? :)
0
Widzisz jeszcze są tacy ludzie :P
1
Skoro cała drużyna wierzy i to mówi otwarcie, to może to bajecznie wpłynąć podczas meczu na grę i mogą odrobić straty :)
0
Nie będę rozpowiadał zatrzymam to dla siebie :)
1
To zostajemy tylko z Mathieu nawet na zmianę nie mamy nikogo gdyby coś..
0
Przyjemnie spędzony czas na czyytaniu, wspaniała relacja brawo Panowie :) Dzięki! :)
0
Ale mieli wtedy skład ja pierdziele miazga :)
1
Ja się tym wcale nie przejmuję takim gadaniem, bo gadać każdy potrafi a o mnie nic nie wie :)
2
Damy radę to w końcu Barca :) Swoją drogą uważam że Enrique powinien postawić na Ter Stegena i nie skreślać go tak szybko (o ile ma takie zamiar).
1
Szkoda że Kovacić wybrał Real no ale jego sprawa ;)
0
Lepiej się nie da wytłumaczyć :) Brawo :)
1
Chłopie dla Twojej wiadomości to nie oglądam spotkań na żadnym meczyki.pl itp tylko tam gdzie trzeba mieć nawet 1 gr więc wiesz o mnie tyle co nic :)
1
Haha śmieszny jesteś :) Zostaw dla siebie takie teksty :) Płace za internet? Płace więc możesz sobie mówić.
4
Ja problemu nie mam bo zawsze na necie oglądam nie trzeba mi telewizji :) I każdy mecz w sezonie obejrzę bez problemu :)
5
Bez sensu zachowanie.. przecież taka Borussia nie da mu miejsca w pierwszym składzie. Średniak z La Liga to jest znakomita opcja dla niego by mógł liczyć na więcej minut. Tak to na pewno się rozwinie jak będą tak wymyślać a szczególnie jego ojciec.
1
Jak to mówią kiedyś musi być ten pierwszy raz, czemu więc nie jutro? VeB! :)
2
Jeśli Pedro jednak odejdzie to warto dać szansę Sandro, chłopak może sporo namieszać jako rezerwowy.
2
O masakra tak słabych ocen to jeszcze nie widziałem :D Alves konkret widzę ale co się dziwić jaka gra takie oceny.
2
Ter Stegen-Alves-Pique-Mascherano/Vermaelen-Mathieu-Busi-Iniesta-Rakitić-Pedro/Rafinha-Suarez-Messi taki skład widzę :)
2
"Zapewniam, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, by była to magiczna noc”.
Do mnie te słowa docierają już jako sukces i mam ciary gdy to czytam :)
Głośny doping, szybko strzelona bramka i to się może udać!! :)
2
Dokładnie dobrze mówisz :)
0
Zobaczymy jak to będzie :D
3
Jestem pewien że dałby radę na boisku jeszcze coś pograć, tym bardziej że sylwetkę ma jak na swój wiek kapitalną :D
2
I dobrze że to klub z La Liga na dodatek nie jakaś wysoka półka więc powinien tam sobie poradzić.