1

Hahahahah no jaja

0

Teraz to już szanse są małe nawet na Camp Nou jeśli nic nie strzelą... :/

0

Ja pierdziele.. no to po wszystkim... :/

2

Oby kurna trafili choć na 1-2... bo w rewanżu będzie przewalone jak będzie 0-2

1

Rafa zszedł a Roberto został, świetny ruch naprawdę

0

To mamy przewalone... Aduriz gol

0

Kurna wyciągnął to...

2

Śmiesznie to wyglądało bramkarz wybija, Mats asystuje z główki a San Jose gol z połowy.. ;)) Koronkowa akcja :D Śmieje bo dziwne to było ;)

1

Dobra stało się, gramy dalej. Z Sevilla tez od 0-1 się zaczęło

1

Mats nie powinien wybijać tego tylko poczekać w polu karnym na piłkę..

3

Ter Stegen masakra... bramka piękna

0

W końcu ktoś wypowiedział się konkretnie a nie ciągłe "mamy sposób na zatrzymanie Messiego" ...

2

Nie przesadzaj

0

A jednak Ter Stegen a nie Bravo :D Pedro zasłużył po ostatnim :)

0

Mnie też, ale Sandro by sobie zapewne lepiej poradził.

0

Randka na Camp Nou dobreee :D

0

Może dziś nasza pchła coś ustrzeli :)

0

Szacunek dla niego tyle lat a on ciągle gra. Piłka nożna jest piękna.

1

Owszem, ale MU nie jest biednym klubem i na pewno stać by ich było szybciej to wypłacić a nie aż takie zmienne.

3

Tylko życzyć mu powodzenia i eksplozji jego talentu! :) Ważne że jest opcja pierwokupu :)

0

Kolejny super tekst :) Ja tam ciągle mam przed oczami te 4-1 i nie mogę uwierzyć jak zawodnicy dałi sobie zrobić z tego 4-4.. Ale wygraliśmy na szczęście choć gdyby nie gol Pedro to nie wiem jak by się to skończyło gdyby doszło do karnych.

0

Jak dla mnie skład Sportu.

1

Co się teraz dzieje z tymi piłkarzami, Soldado przed transferem to Tottenham grał pięknie pózniej klapa i jak się skończyło to wiemy powrót do La Liga. To samo Falcao w Atletico był najlepszym napastnikiem świata.. Monaco, MU teraz Chelsea i pewnie znowu będzie słabo..

2

Munir miałby grać? To już lepszy Sandro :P

1

Dobrze mówisz przyznaję Ci rację, oby znalezli szczęśliwą receptę na sukces w obronie :)

0

Zgadzam się z Tobą, powinien pozostać w Sevilli.

2

Kaka w Milanie był wielki, poszedł do Realu i klapa a teraz to już zupełnie nie ten poziom bo Brazylia.. szkoda że tak to się potoczyło.

1

Oby udało się Barcelonie wygrać te tytuły bardzo w nich wierzę!!! VeB! :)

1

Xavi był i jest wielki ale Leo i Andres pozostaje tylko kwestią czasu kiedy go wyprzedzą ;)

0

Pasuje mu klub który da mu gwarancję występów w pierwszym zespole, najlepsza opcja byłaby gdyby jakiś klub z Hiszpanii się postarał o jego wypożyczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?