Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahahahah no jaja
0
Teraz to już szanse są małe nawet na Camp Nou jeśli nic nie strzelą... :/
0
Ja pierdziele.. no to po wszystkim... :/
2
Oby kurna trafili choć na 1-2... bo w rewanżu będzie przewalone jak będzie 0-2
1
Rafa zszedł a Roberto został, świetny ruch naprawdę
0
To mamy przewalone... Aduriz gol
0
Kurna wyciągnął to...
2
Śmiesznie to wyglądało bramkarz wybija, Mats asystuje z główki a San Jose gol z połowy.. ;)) Koronkowa akcja :D Śmieje bo dziwne to było ;)
1
Dobra stało się, gramy dalej. Z Sevilla tez od 0-1 się zaczęło
1
Mats nie powinien wybijać tego tylko poczekać w polu karnym na piłkę..
3
Ter Stegen masakra... bramka piękna
0
W końcu ktoś wypowiedział się konkretnie a nie ciągłe "mamy sposób na zatrzymanie Messiego" ...
2
Nie przesadzaj
0
A jednak Ter Stegen a nie Bravo :D Pedro zasłużył po ostatnim :)
0
Mnie też, ale Sandro by sobie zapewne lepiej poradził.
0
Randka na Camp Nou dobreee :D
0
Może dziś nasza pchła coś ustrzeli :)
0
Szacunek dla niego tyle lat a on ciągle gra. Piłka nożna jest piękna.
1
Owszem, ale MU nie jest biednym klubem i na pewno stać by ich było szybciej to wypłacić a nie aż takie zmienne.
3
Tylko życzyć mu powodzenia i eksplozji jego talentu! :) Ważne że jest opcja pierwokupu :)
0
Kolejny super tekst :) Ja tam ciągle mam przed oczami te 4-1 i nie mogę uwierzyć jak zawodnicy dałi sobie zrobić z tego 4-4.. Ale wygraliśmy na szczęście choć gdyby nie gol Pedro to nie wiem jak by się to skończyło gdyby doszło do karnych.
0
Jak dla mnie skład Sportu.
1
Co się teraz dzieje z tymi piłkarzami, Soldado przed transferem to Tottenham grał pięknie pózniej klapa i jak się skończyło to wiemy powrót do La Liga. To samo Falcao w Atletico był najlepszym napastnikiem świata.. Monaco, MU teraz Chelsea i pewnie znowu będzie słabo..
2
Munir miałby grać? To już lepszy Sandro :P
1
Dobrze mówisz przyznaję Ci rację, oby znalezli szczęśliwą receptę na sukces w obronie :)
0
Zgadzam się z Tobą, powinien pozostać w Sevilli.
2
Kaka w Milanie był wielki, poszedł do Realu i klapa a teraz to już zupełnie nie ten poziom bo Brazylia.. szkoda że tak to się potoczyło.
1
Oby udało się Barcelonie wygrać te tytuły bardzo w nich wierzę!!! VeB! :)
1
Xavi był i jest wielki ale Leo i Andres pozostaje tylko kwestią czasu kiedy go wyprzedzą ;)
0
Pasuje mu klub który da mu gwarancję występów w pierwszym zespole, najlepsza opcja byłaby gdyby jakiś klub z Hiszpanii się postarał o jego wypożyczenie.