1

Według mnie wydawanie takiej kasy na niego nie ma sensu, lepiej dać szanse częściej Sandro bo potrafi ładnie namieszać tylko potrzebuje więcej minut. Ale to Barca zrobi jak uważa za stosowne.

0

Nic tylko czekać na oficjalne potwierdzenie, oby tam rozwinął skrzydła.

1

Jeśli to prawda to tylko życzyć mu powodzenia. Niech się ogrywa i wyrasta na piłkarza klasy światowej.

1

Pedro chce jak najlepiej dla siebie nie ma mu się co dziwić, oczekuje regularnych występów. Barca mimo wszystko dobrze zarobi na tym a do stycznia dadzą radę.

1

To się Pique doigrał. Ciekawe tylko ile prawdy w tym protokole, sędzia z Madrytu różnie to bywa. Barca musi jakoś dać radę bez niego.

1

Czy ja wiem aby to nie za głęboka woda dla niego..

1

I jeszcze jedno żeby nie było tak i Ter Stegen jak nie będzie grał drugi sezon w lidze, to nie zdziwię się jak zdecyduje się odejść, potem stracimy młodego z wielkim potencjałem bramkarza na długie lata a zostaniemy z Claudio ;]

7

Taa tragiczny błąd Ter Stegena i już mają go daleko gdzieś. Błędy się zdarzają nawet najlepszym, jestem pewien że wyciągnie z tego wnioski. Co do obsady bramkarza to nie mam nic do Bravo jest świetny, lecz ja chciałbym widzieć w bramce Matsa.

4

Gdyby grał tak jak w Arsenalu to miałby miejsce w składzie, ale on jest stworzony tylko do BPL. Kupić za 19 mln oddać za darmo? bezsensu takie interesy.

0

Skoro mówi że nic nie powiedział to możliwe że tak jest, tylko ciekawe co na to komitet i jakie będzie mieć dowody..

0

Jak to w końcu? Przecież ojciec Halilovicia nie zgodził się na wypożyczenie do Gijon a teraz info że przechodzi..

3

To można się spodziewać super wyników i miłej dla oka gry :P

0

Hehe no tak zgadza się :)

0

Zgadza się to też bardzo ważna sprawa :)

0

Ale on dzieckiem małym już nie jest :P

1

Nie ma za co :)

2

Bardzo lubię takie artykuły, można się wiele dowiedzieć o przeszłości-świetna sprawa :)

0

Pewnie mu nie anulują a na dodatek wlepią kilka spotkań kary znając życie.

13

Dziwne że miałby nie oglądać skoro to klub jego życia ;)

2

Bardzo dobra decyzja Lucho, nie ma co ich zajeżdzać bo to dopiero sam początek sezonu, a jest on bardzo długi i wymagający wiele wysiłku. Trzeba ich oszczędzać by marzyć o obronie LM i La Liga.

0

Gratki dla niego, teraz musi coś strzelić by zadedykować gola swojej córeczce: )

0

Ciekawie to nie ma trzeba to przyznać, jedyna opcja to taka jak napisano Alves, Bartra, Mascherano i Vermaelen. Tylko na zmianę kogoś już jest problem gdyby coś. Zobaczymy co wymyśli Enrique.

0

Zagrali dobrze, wykorzystali błędy Barcy i mają ten puchar. Gratulacje dla nich.

2

Barca co rok praktycznie zdobywa jakiś puchar, a pomyślcie co musi znaczyć takie trofeum dla Bilbao po 31 latach. To musi być coś, zasłużenie je wygrali.

0

Nic się nie stało, wszystkiego nie można wygrywać i tak jest bardzo dobrze. Ja tam bardziej liczę na obronę LM przez Barce.

0

Obecnie jest 4/6 ale w grudniu może być 5/6 i oby tak też się stało.

6

Ja pierdziele ale Pique dowalił, jak to prawda to mimo że jest piłkarzem Barcy i jej kibicuje powinien zostać ukarany bez przesady z takimi słowami jak małe dziecko..

0

Powiem tyle: Jak nie urok to *******.

9

Po co pisać 15 znaków jak można wcisnąć spację?

21

I ma całkowitą rację Andres, 5/6 jeśli uda się wygrać i tak będzie to czymś wspaniałym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?