4

Niech Ci będzie :D

1

Jeszcze się okaże że zagrają :D Żart :P

3

Sweet focia i już artykuł bo to syn Mou..

3

Komentarz usunięty

12

Suareza chyba coś szczykło w plecach taki grymas twarzy :D

1

United pewnie kolejny rok będzie bez pucharów.

21

Adama już chwalony, miło to czytać ;)

6

Skład dobry, tylko nie wiem czy nie lepiej postawić na Vermaelena bo jest bardziej doświadczony od Bartry, cóż Enrique zadecyduje.

0

Nie ma to jak świetne rozpoczęcie, szkoda.

6

Brakowało tylko Masipa w bramce, Suáreza w pomocy i teściowej trenera na lewej obronie - haha najlepsze! :D Brawo za poczucie humoru :)

Co do Roberto to on nadaje się do gry w pomocy, ale nie w takim klubie jak Barca tylko półkę niżej.

1

Nareszcie wraca nasza rakieta. Ciekawe czy zagra.

5

FC Barcelona nigdy nie spadła z pierwszej ligi.

I nigdy to się nie stanie, musiałaby zostać chyba zdegradowana, bo jeśli chodzi o rozgrywanie ligi to nierealne.

0

Pewna epoka się kończy. Niech teraz w Chelsea kontynuuje swoją piękną karierę.

1

Ter Stegen pewnie ładnie będzie wkurzony że kolejny sezon ława jeśli chodzi o ligę. Mam nadzieję że go nie stracimy i nie będzie myślał w przyszłości o odejściu z powodu małej ilości występów.

1

Ja zagłosowałem na Reusa, lecz Pogba też dobra opcja :) Tylko te ceny ;)

0

Pamiętam Romeu taki wielki talent tyle się o nim gadało że wróci do Barcy, a tu cisza o nim jak makiem zasiał ;P

1

Szkoda że Pedro nie odszedł do United bo bardziej bym go tam widział, ale cóż mogli się bardziej przyłożyć o jego starania.

0

Zobaczymy co Rafa pokaże, bo jak wróci Neymar to już będzie rzadko tam grywał.

1

Oby taki scenariusz jak na zdjęciu się jutro nie powtórzył. Musimy ich pokonać by jak najlepiej zacząć ligę, bo wygrana na tym terenie może dać drużynie duży rozpęd.

0

Ciekawe jaki kontrakt dostanie Neymar i na ile się będzie cenił. Pewnie ładnie dowali.

3

Trzeba wygrać ten mecz, innej opcji nie widzę i nie chcę widzieć. VeB!

3

Oby Bilbao miało doła po meczu z Zilina, lecz z drugiej strony chcę super widowiska i niech Barca im pokaże na początek ligi swoją siłę.

1

Przecież La Liga już od dawna jest o niebo lepsza aniżeli BPL :D

7

Sorry ale od Leo na pewno lepszy nie będzie.

7

Niech rośnie Barcelonie nowa gwiazda, tam chociaż sobie pogra :)

3

Pewne rzeczy się kiedyś kończą. Wspaniałe czasy z Leo i Pedro szczególnie lata wstecz.

7

Sevilla bardzo dobre transfery. Jestem też ciekaw jak będzie śmigał Van der Vaart w Betis.

3

Oby tylko młody dostawał bardzo dużo minut, a jestem pewien że Barca już za rok będzie miała z niego pożytek.

0

Dobrze powiedział zna się na rzeczy widać :D

1

Kurcze oby nasi się odegrali za tą porażkę i pozbawienie marzeń Barcy o sextecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?