Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niech Ci będzie :D
1
Jeszcze się okaże że zagrają :D Żart :P
3
Sweet focia i już artykuł bo to syn Mou..
3
Komentarz usunięty
12
Suareza chyba coś szczykło w plecach taki grymas twarzy :D
1
United pewnie kolejny rok będzie bez pucharów.
21
Adama już chwalony, miło to czytać ;)
6
Skład dobry, tylko nie wiem czy nie lepiej postawić na Vermaelena bo jest bardziej doświadczony od Bartry, cóż Enrique zadecyduje.
0
Nie ma to jak świetne rozpoczęcie, szkoda.
6
Brakowało tylko Masipa w bramce, Suáreza w pomocy i teściowej trenera na lewej obronie - haha najlepsze! :D Brawo za poczucie humoru :)
Co do Roberto to on nadaje się do gry w pomocy, ale nie w takim klubie jak Barca tylko półkę niżej.
1
Nareszcie wraca nasza rakieta. Ciekawe czy zagra.
5
FC Barcelona nigdy nie spadła z pierwszej ligi.
I nigdy to się nie stanie, musiałaby zostać chyba zdegradowana, bo jeśli chodzi o rozgrywanie ligi to nierealne.
0
Pewna epoka się kończy. Niech teraz w Chelsea kontynuuje swoją piękną karierę.
1
Ter Stegen pewnie ładnie będzie wkurzony że kolejny sezon ława jeśli chodzi o ligę. Mam nadzieję że go nie stracimy i nie będzie myślał w przyszłości o odejściu z powodu małej ilości występów.
1
Ja zagłosowałem na Reusa, lecz Pogba też dobra opcja :) Tylko te ceny ;)
0
Pamiętam Romeu taki wielki talent tyle się o nim gadało że wróci do Barcy, a tu cisza o nim jak makiem zasiał ;P
1
Szkoda że Pedro nie odszedł do United bo bardziej bym go tam widział, ale cóż mogli się bardziej przyłożyć o jego starania.
0
Zobaczymy co Rafa pokaże, bo jak wróci Neymar to już będzie rzadko tam grywał.
1
Oby taki scenariusz jak na zdjęciu się jutro nie powtórzył. Musimy ich pokonać by jak najlepiej zacząć ligę, bo wygrana na tym terenie może dać drużynie duży rozpęd.
0
Ciekawe jaki kontrakt dostanie Neymar i na ile się będzie cenił. Pewnie ładnie dowali.
3
Trzeba wygrać ten mecz, innej opcji nie widzę i nie chcę widzieć. VeB!
3
Oby Bilbao miało doła po meczu z Zilina, lecz z drugiej strony chcę super widowiska i niech Barca im pokaże na początek ligi swoją siłę.
1
Przecież La Liga już od dawna jest o niebo lepsza aniżeli BPL :D
7
Sorry ale od Leo na pewno lepszy nie będzie.
7
Niech rośnie Barcelonie nowa gwiazda, tam chociaż sobie pogra :)
3
Pewne rzeczy się kiedyś kończą. Wspaniałe czasy z Leo i Pedro szczególnie lata wstecz.
7
Sevilla bardzo dobre transfery. Jestem też ciekaw jak będzie śmigał Van der Vaart w Betis.
3
Oby tylko młody dostawał bardzo dużo minut, a jestem pewien że Barca już za rok będzie miała z niego pożytek.
0
Dobrze powiedział zna się na rzeczy widać :D
1
Kurcze oby nasi się odegrali za tą porażkę i pozbawienie marzeń Barcy o sextecie.