Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak widać marzenia się spełniają tylko trzeba wierzyć :)
1
Dobre posunięcia, jednak dobrze że Adriano został bo widzimy jaka jest teraz sytuacja w drużynie.
0
Poczekajmy najpierw niech pobije ten który jest, nie wybiegajmy aż tak daleko ;)
5
Fajny wywiad z magikiem :) Dobrze że jego forma jest wysoka, ale oby była jeszcze lepsza!
3
Messi dał im korepetycje po treningach :D
2
Nic dziwnego, taki zawodnik jak Neymar ma pewnie miejsce w każdym klubie, więc i wie że jest bardzo ważny dla drużyny.
1
Niesamowity zawodnik, a jeszcze tyle lat gry przed nim :)
4
Dobrze Andres mówi, po co sobie komplikować sytuację jak zaczyna się dobrze układać.
1
Pique musi się trochę ogarnąć bo nie wypada by gracz Barcy się tak zachowywał.
1
Nadal to już nie ten sam gracz co przed laty, strasznie forma mu poleciała w dół po tej kontuzji. Niezłą kaszanę odwalił z tym Fogninim.
14
Według mnie Ney ma szansę na to by wyprzedzić Pele, ale to będzie zależało od wielu czynników.
1
Zawsze fajne są wywiady z piłkarzami Barcy bo można się wiele o nich dowiedzieć :)
0
Jak będzie się dobrze rozwijał i otrzymywał dużo minut, to i ma ogromne szanse by w przyszłości grać z Messim.
1
Ta odzyska dobre relacje, się okaże że będą jeszcze gorsze bo znowu coś na Barca wynajdą.
0
Już Leo się postara by rekord należał do niego a nie kogoś innego ;)
1
Bardzo mądrze Martino postępuje. Barca ma przed sobą ciężki sezon i taki zawodnik jak Leo musi być oszczędzany.
5
Mają rozmach ja pierdziele :D Messi już tyle lat kosi tytuły a dopiero teraz :D No ale lepiej pózno aniżeli wcale :P
2
Niech Barca ściągnie Alexandre Pato :)
1
Brawo Leo ładne bramki :)
0
Szkoda że taki Kompany nie trafił do Barcy :)
3
W obecnej sytuacji innego wyjścia i pola manewru Barca nie ma, dobrze że on jeszcze jest i nie odszedł do Romy bo dopiero byłby problem.
2
Akurat to jes\t prawda, Thiago Silva powinien pozostać kapitanem.
2
Kiedy grał w Barcelonie sądziłem że będzie świetnym napastnikiem, gdy był wypożyczony też nadal pokładałem w nim nadzieję że się odnajdzie, ale wyszło co wyszło co zrobić.
0
10 pompek? ;D co to jest :D z 50 mu dać a nie :P
4
Jedna wielka mafia, ciekawe kiedy do nich się ktoś dobierze.
3
Teraz Ty Arda bd musiał się przebić przez ta obronę by strzelić bramkę ;D
0
Cieszy mnie bardzo ta wiadomość, teraz tylko czekać na oficjalke.
3
Wrr jak ja go nie lubię, czemu akurat on..
12
Hah jak czytam wypowiedzi Pereza to mam taki ubaw że hoho :D
1
I bardzo dobrze, niech odpoczywają sezon w Barcelonie jest bardzo długi i zapewne będzie ciężki jeśli Barca marzy o obronie LM.