0

Jak widać marzenia się spełniają tylko trzeba wierzyć :)

1

Dobre posunięcia, jednak dobrze że Adriano został bo widzimy jaka jest teraz sytuacja w drużynie.

0

Poczekajmy najpierw niech pobije ten który jest, nie wybiegajmy aż tak daleko ;)

5

Fajny wywiad z magikiem :) Dobrze że jego forma jest wysoka, ale oby była jeszcze lepsza!

3

Messi dał im korepetycje po treningach :D

2

Nic dziwnego, taki zawodnik jak Neymar ma pewnie miejsce w każdym klubie, więc i wie że jest bardzo ważny dla drużyny.

1

Niesamowity zawodnik, a jeszcze tyle lat gry przed nim :)

4

Dobrze Andres mówi, po co sobie komplikować sytuację jak zaczyna się dobrze układać.

1

Pique musi się trochę ogarnąć bo nie wypada by gracz Barcy się tak zachowywał.

1

Nadal to już nie ten sam gracz co przed laty, strasznie forma mu poleciała w dół po tej kontuzji. Niezłą kaszanę odwalił z tym Fogninim.

14

Według mnie Ney ma szansę na to by wyprzedzić Pele, ale to będzie zależało od wielu czynników.

1

Zawsze fajne są wywiady z piłkarzami Barcy bo można się wiele o nich dowiedzieć :)

0

Jak będzie się dobrze rozwijał i otrzymywał dużo minut, to i ma ogromne szanse by w przyszłości grać z Messim.

1

Ta odzyska dobre relacje, się okaże że będą jeszcze gorsze bo znowu coś na Barca wynajdą.

0

Już Leo się postara by rekord należał do niego a nie kogoś innego ;)

1

Bardzo mądrze Martino postępuje. Barca ma przed sobą ciężki sezon i taki zawodnik jak Leo musi być oszczędzany.

5

Mają rozmach ja pierdziele :D Messi już tyle lat kosi tytuły a dopiero teraz :D No ale lepiej pózno aniżeli wcale :P

2

Niech Barca ściągnie Alexandre Pato :)

1

Brawo Leo ładne bramki :)

0

Szkoda że taki Kompany nie trafił do Barcy :)

3

W obecnej sytuacji innego wyjścia i pola manewru Barca nie ma, dobrze że on jeszcze jest i nie odszedł do Romy bo dopiero byłby problem.

2

Akurat to jes\t prawda, Thiago Silva powinien pozostać kapitanem.

2

Kiedy grał w Barcelonie sądziłem że będzie świetnym napastnikiem, gdy był wypożyczony też nadal pokładałem w nim nadzieję że się odnajdzie, ale wyszło co wyszło co zrobić.

0

10 pompek? ;D co to jest :D z 50 mu dać a nie :P

4

Jedna wielka mafia, ciekawe kiedy do nich się ktoś dobierze.

3

Teraz Ty Arda bd musiał się przebić przez ta obronę by strzelić bramkę ;D

0

Cieszy mnie bardzo ta wiadomość, teraz tylko czekać na oficjalke.

3

Wrr jak ja go nie lubię, czemu akurat on..

12

Hah jak czytam wypowiedzi Pereza to mam taki ubaw że hoho :D

1

I bardzo dobrze, niech odpoczywają sezon w Barcelonie jest bardzo długi i zapewne będzie ciężki jeśli Barca marzy o obronie LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?