Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak to mówią: "Jak nie urok to *******". Ciekaw jestem co klub wykombinuje.
11
Chyba im się nie zanosi na jakieś punkty, oby nasi zagrali dobry mecz i zachowali czyste konto ze zdobyczą 3 pkt.
4
W takiej sytuacji Samper powinien otrzymać szansę od Enrique.
2
Ciekawie to wygląda jeśli jest to prawdą, ale FIFA nie odpuści tak łatwo oni ewidentnie sobie Barce upatrzyli jako kozła.
2
Bellarabi całkiem nieżle sobie radzi. Powinni kogoś kupić bo teraz jest ciężko, a różnie to może jeszcze być (odpukać).
0
To się ludziom udało :D
2
Niech wszystko dobrze się uda!
1
Heh a potem jak sobie zażyczy nowy kontrakt to będzie chciał przebić Leo ;)
1
Rafinha to musi być przybity, ledwo co zaczął sezon a możliwe że już go nawet nie zakończy, jak to mówią młodzi ludzie: "Masakracja"...
1
Boję się o Messiego że Mathieu go staranuje tak to na zdjęciu wygląda :D
1
A przed nim tyle lat gry jeszcze :)
0
Szczerze to nie lubię gdy przeciwnik ma taką taktykę podczas meczu, zablokować się i to wszystko.
13
Bo to nie był błąd Ter Stegena. Ale znajdą się tacy którzy będą uważali że 100% jego wina.
0
Eh mógł pomyśleć co robi takim wślizgiem, dobrze że choć przeprosił ale w takim przypadku przeprosiny dla Rafy pewnie wiele nie dają.
1
Jednak nie trzy miesiące Rafy tylko pewnie i koniec sezonu kurna że też musiało się to przytrafić, a tamten będzie sobie nadal grał masakra.
0
Ja pierdziele tylko nie to :/ Ciekawe czy jest zadowolony z siebie ten dziwak z tym czymś na głowie.
19
Masakra jak ja nie lubię takich momentów :/
0
Masakra współczuję mu :/ Oby to nie było prawdą do końca...
0
Dobrze że Enrique nie obwinia Ter Stegena bo to nie jest jego pełna wina, to była całkiem inna sytuacja niż ostatnio gdy padł taki gol.
0
Grali ewidentnie na remis po strzelonym golu (farcie) na 1-1 tylko bronili.
0
Ter Stegen ma pecha, mimo tego gola ja nadal bardzo w niego wierzę.
0
Typowe strzelić i autobus..
1
To jest istna masakra, ileż tych kontuzji teraz będzie, czy to kara za zeszły sezon i za tryplet?
4
No nic Panie i Panowie remis dziś tylko, szkoda tej bramki na 1-1 ale cóż życie. VeB!
0
Kurde nooo tak blisko
2
Już się bałem masakraaa
4
Bartomeu aż kiwa głową
0
Ja pierdziele co za pech
0
Szkoda Wojtka
0
Masakra taki pech z tymi bramkami..