1

Jak to mówią: "Jak nie urok to *******". Ciekaw jestem co klub wykombinuje.

11

Chyba im się nie zanosi na jakieś punkty, oby nasi zagrali dobry mecz i zachowali czyste konto ze zdobyczą 3 pkt.

4

W takiej sytuacji Samper powinien otrzymać szansę od Enrique.

2

Ciekawie to wygląda jeśli jest to prawdą, ale FIFA nie odpuści tak łatwo oni ewidentnie sobie Barce upatrzyli jako kozła.

2

Bellarabi całkiem nieżle sobie radzi. Powinni kogoś kupić bo teraz jest ciężko, a różnie to może jeszcze być (odpukać).

0

To się ludziom udało :D

2

Niech wszystko dobrze się uda!

1

Heh a potem jak sobie zażyczy nowy kontrakt to będzie chciał przebić Leo ;)

1

Rafinha to musi być przybity, ledwo co zaczął sezon a możliwe że już go nawet nie zakończy, jak to mówią młodzi ludzie: "Masakracja"...

1

Boję się o Messiego że Mathieu go staranuje tak to na zdjęciu wygląda :D

1

A przed nim tyle lat gry jeszcze :)

0

Szczerze to nie lubię gdy przeciwnik ma taką taktykę podczas meczu, zablokować się i to wszystko.

13

Bo to nie był błąd Ter Stegena. Ale znajdą się tacy którzy będą uważali że 100% jego wina.

0

Eh mógł pomyśleć co robi takim wślizgiem, dobrze że choć przeprosił ale w takim przypadku przeprosiny dla Rafy pewnie wiele nie dają.

1

Jednak nie trzy miesiące Rafy tylko pewnie i koniec sezonu kurna że też musiało się to przytrafić, a tamten będzie sobie nadal grał masakra.

0

Ja pierdziele tylko nie to :/ Ciekawe czy jest zadowolony z siebie ten dziwak z tym czymś na głowie.

19

Masakra jak ja nie lubię takich momentów :/

0

Masakra współczuję mu :/ Oby to nie było prawdą do końca...

0

Dobrze że Enrique nie obwinia Ter Stegena bo to nie jest jego pełna wina, to była całkiem inna sytuacja niż ostatnio gdy padł taki gol.

0

Grali ewidentnie na remis po strzelonym golu (farcie) na 1-1 tylko bronili.

0

Ter Stegen ma pecha, mimo tego gola ja nadal bardzo w niego wierzę.

0

Typowe strzelić i autobus..

1

To jest istna masakra, ileż tych kontuzji teraz będzie, czy to kara za zeszły sezon i za tryplet?

4

No nic Panie i Panowie remis dziś tylko, szkoda tej bramki na 1-1 ale cóż życie. VeB!

0

Kurde nooo tak blisko

2

Już się bałem masakraaa

4

Bartomeu aż kiwa głową

0

Ja pierdziele co za pech

0

Szkoda Wojtka

0

Masakra taki pech z tymi bramkami..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?