Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I pewnie tak też będzie że Ney się tam znajdzie razem z Leo i Ronaldo, ale kto wie może kto inny wskoczyć. Kiedyś pewnie dostanie ZP ale to jeszcze dużo czasu upłynie nim się to stanie ;)
2
Ja to pamiętam Van Nistelrooya z czasów gdy grał w MU, wtedy też zaczynałem interesować się piłką, niesamowity tam był.
0
I oby tak było, jeszcze jak do gry będzie gotów Arda i Vidal to zrobi się ciekawie.
12
"Rywalem FC Barcelony byli reprezentanci Polski występujący pod szyldem "Reprezentacji Warszawy".
Heh ile razy gram w Fife i mecz jest na Camp Nou tak słyszę "Reprezentacja Warszawy" :D
Fajny pomysł z tym wywiadem czekam na kolejną część :)
1
Sporo nie gra, trzeba wierzyć że wskoczy na właściwy bieg i wywalczy miejsce w składzie.
1
Zaraz będzie że Barca coś ukrywa :D
0
Gest piękny, ale mecz nie wyszedł. Dla Rafy to na pewno wiele znaczy.
0
I niech jeszcze dadzą za niego 40 mln :)
1
Gdyby Barcy nie było to nie wiem jak by ta liga wyglądała, nawet sobie tego nie wyobrażam.
1
Z Las Palmas trzeba pokazać siłę i wrócić na właściwą drogę.
10
Van Nistelrooy - jaka szkoda że on już zakończył karierę, to był napastnik..
0
Nie znam gościa ale to wynika że nie sposób ogarnąć wszystkich piłkarzy. Pełno takich jak on jest zapewne.
1
Nie bój się, on już na przyszłość będzie wiedział jakich błędów nie popełniać. Zły okres może się przytrafić każdemu, nawet najlepszemu.
2
A co miał zrobić? Wyjść przed pole karne, sfaulować i dostać czerwoną? Dziwią mnie taki teksty bo dla niektórych to takie banalne co to jest obronić sam na sam...
2
Zastanów się czy Ty byś to sam wyciągnął a potem miej pretensje do Ter Stegena.
0
Puyola brak, Generała tak samo nie ma kto na boisku poustawiać zespół jak się znajduje w trudnej sytuacji.
0
Zgadzam się Pique zachował się katastrofalnie przy tej akcji.
1
Może jakieś tam były, ale bramka ładna trzeba przyznać. Może to mu doda lepszej pewności.
3
Sądziłem że przy 2-0 stać zespół po przerwie by jeszcze coś odmienić bo wiemy że różne sytuacje już były, ale cóż Celta nie zagrała autobusem, grała otwarcie z nami a mimo tego wypracowali świetny wynik. Brawa dla nich oby więcej takich drużyn w La Liga.
1
Kto wie może ta porażka podziała na zespół tak jak w styczniu w zeszłym sezonie? Oby tak było bo takimi spotkaniami to Barca nie może myśleć o obronie LM i Ligi.
0
Teraz zespół musi się zabrać do ostrej pracy by takich sytuacji już nie było, a na pewno aby nie tracili aż 4 bramek..
2
Jeśli ktoś obwinia za bramkę Nolito wczoraj Ter Stegena, to bez obrazy ale jest śmieszny :)
1
Jaka gra takie rozmiary porażki Busi niestety. Mieli okazje i je wykorzystali trzeba iść dalej.
13
Mi to się śmiać chce jak niektórzy pisali w czasie meczu że to wszystko wina Ter Stegena KAŻDY gol , już macie Ci co tak mówicie uczulenie na jego punkcie. Co to meczu to fakt Celta zasłużyła, wierzę że zespół się po tym ogarnie i wrócą na właściwe tory wygrywania.
13
Gratulacje dla Celty, zasłużyli. VeB!
3
Hahahaha 4-1 maskara
0
Neymar honorowa
0
Nolito miał teraz litość
0
Wy już macie przeczulenie na punkcie Ter Stegena! Nie wiem jak można go obwiniać dziś
1
Masakra 3-0 Aspas