0

I pewnie tak też będzie że Ney się tam znajdzie razem z Leo i Ronaldo, ale kto wie może kto inny wskoczyć. Kiedyś pewnie dostanie ZP ale to jeszcze dużo czasu upłynie nim się to stanie ;)

2

Ja to pamiętam Van Nistelrooya z czasów gdy grał w MU, wtedy też zaczynałem interesować się piłką, niesamowity tam był.

0

I oby tak było, jeszcze jak do gry będzie gotów Arda i Vidal to zrobi się ciekawie.

12

"Rywalem FC Barcelony byli reprezentanci Polski występujący pod szyldem "Reprezentacji Warszawy".

Heh ile razy gram w Fife i mecz jest na Camp Nou tak słyszę "Reprezentacja Warszawy" :D

Fajny pomysł z tym wywiadem czekam na kolejną część :)

1

Sporo nie gra, trzeba wierzyć że wskoczy na właściwy bieg i wywalczy miejsce w składzie.

1

Zaraz będzie że Barca coś ukrywa :D

0

Gest piękny, ale mecz nie wyszedł. Dla Rafy to na pewno wiele znaczy.

0

I niech jeszcze dadzą za niego 40 mln :)

1

Gdyby Barcy nie było to nie wiem jak by ta liga wyglądała, nawet sobie tego nie wyobrażam.

1

Z Las Palmas trzeba pokazać siłę i wrócić na właściwą drogę.

10

Van Nistelrooy - jaka szkoda że on już zakończył karierę, to był napastnik..

0

Nie znam gościa ale to wynika że nie sposób ogarnąć wszystkich piłkarzy. Pełno takich jak on jest zapewne.

1

Nie bój się, on już na przyszłość będzie wiedział jakich błędów nie popełniać. Zły okres może się przytrafić każdemu, nawet najlepszemu.

2

A co miał zrobić? Wyjść przed pole karne, sfaulować i dostać czerwoną? Dziwią mnie taki teksty bo dla niektórych to takie banalne co to jest obronić sam na sam...

2

Zastanów się czy Ty byś to sam wyciągnął a potem miej pretensje do Ter Stegena.

0

Puyola brak, Generała tak samo nie ma kto na boisku poustawiać zespół jak się znajduje w trudnej sytuacji.

0

Zgadzam się Pique zachował się katastrofalnie przy tej akcji.

1

Może jakieś tam były, ale bramka ładna trzeba przyznać. Może to mu doda lepszej pewności.

3

Sądziłem że przy 2-0 stać zespół po przerwie by jeszcze coś odmienić bo wiemy że różne sytuacje już były, ale cóż Celta nie zagrała autobusem, grała otwarcie z nami a mimo tego wypracowali świetny wynik. Brawa dla nich oby więcej takich drużyn w La Liga.

1

Kto wie może ta porażka podziała na zespół tak jak w styczniu w zeszłym sezonie? Oby tak było bo takimi spotkaniami to Barca nie może myśleć o obronie LM i Ligi.

0

Teraz zespół musi się zabrać do ostrej pracy by takich sytuacji już nie było, a na pewno aby nie tracili aż 4 bramek..

2

Jeśli ktoś obwinia za bramkę Nolito wczoraj Ter Stegena, to bez obrazy ale jest śmieszny :)

1

Jaka gra takie rozmiary porażki Busi niestety. Mieli okazje i je wykorzystali trzeba iść dalej.

13

Mi to się śmiać chce jak niektórzy pisali w czasie meczu że to wszystko wina Ter Stegena KAŻDY gol , już macie Ci co tak mówicie uczulenie na jego punkcie. Co to meczu to fakt Celta zasłużyła, wierzę że zespół się po tym ogarnie i wrócą na właściwe tory wygrywania.

13

Gratulacje dla Celty, zasłużyli. VeB!

3

Hahahaha 4-1 maskara

0

Neymar honorowa

0

Nolito miał teraz litość

0

Wy już macie przeczulenie na punkcie Ter Stegena! Nie wiem jak można go obwiniać dziś

1

Masakra 3-0 Aspas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?