Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
To mógł iść do United a nie teraz tu coś spowiada jak na spowiedzi.
2
Z tym że kadra szeroka to drobna przesada.. jakoś nie uważam by tak teraz było.
1
Oby tylko czas powrotu do zdrowia Leo się skrócił. Kto teraz będzie grał ciągle w ataku za niego? Sandro czy Munir? ciekawe jaki wariant wybierze Enrique. A może zaskoczy czymś innym.
0
Bez Leo będzie Barcelonie ciężko, że tez na niego trafiło. Leverkusen, Sevilla i Villarreal to będą ciężkie mecze. Oby choć wrócił na GD :/
1
Ale ta Celta słaba była, jak oni wygrali z Barcą to ja nie wiem chyba tylko dlatego że Barca im dała pole manewru. Eibar się postawił i już efekty było widać udało im się na remis trafić ale gra słaba a Nolito? Nie istniał tylko na skrzydle jak dostał piłkę to podanie albo wrzuta i to wszystko. Jak widać wystarczy im się postawić i już efekt.
5
20 mln za Alvesa w tym wieku? Świetna okazja, na PO widać dobrze gra jak na razie Roberto a będzie jeszcze Vidal i Douglas.
7
Bo Suarez powinien był strzelać a nie Neymar i jeszcze te jego głupie podchody do strzelania.
0
Roberto naprawdę spisuje się dobrze na tej PO, na pewno lepiej niż w środku pola.
0
A jeszcze lepiej gdyby ich wcale nie było.
1
Co jak co ale bez Messiego to my za dużo nie pokażemy w decydujących momentach, że tez kurna musiało mu się to przytrafić. Fatum pierdzielone brak słów.
1
Wypowiedz Busiego łączy się obrazkiem jak leży na boisku i robi "kuku". Dlaczego Rafa? Czemu teraz Messi? Maskara.
3
Leo wracaj szybko mistrzu bez Ciebie to nie to samo :/
1
Ciężki mecz, są 3 pkt ale kontuzja Messiego najgorsza ehh :/ Oby tylko szybciej się wykurował. VeB!!!!!
0
Sandro o ja Cię nie pierdziele..........
3
No ja pierdziele czy nie mogło być czystego konta?
1
Szef jaka bomba że to nie wpadło! ;/
0
Leo na pewno zrobi wszystko by wrócić na GD on tego nie odpuści.
0
Trzeba wierzyć że to tylko szacowany czas a Messi wyleczy to wcześniej.
2
Jedna wielka masakra z Leo tyle czasu bez niego ;/
0
Nie rozumiem tego zawodnik ma 2 bramki z szansą na hat-tricka i co? Strzela kto inny.
1
Mnie to wkurzają te podchody Ney do karnych masakra
1
Śmiech na sali że Ney strzelał
3
Kurna Suarez mógł mieć hat-trick przecież ja pierdziele
2
Hahahah nie mogę !! Dlaczego nie Suarez? Porażka!!!!
0
Penalty :D
0
El Pistolero drugi raz! :)
0
Ludzie jak macie problem to włączcie sobie transmisję z Hiszpańskim komentarzem i po sprawie, ja tam nigdy PL nie oglądam.
6
Obu u Messiego to było tylko stłuczenie i zejście ze względów bezpieczeństwa i przed LM.
0
Masakra ;/
0
Ładnie Mats :)