6

To mógł iść do United a nie teraz tu coś spowiada jak na spowiedzi.

2

Z tym że kadra szeroka to drobna przesada.. jakoś nie uważam by tak teraz było.

1

Oby tylko czas powrotu do zdrowia Leo się skrócił. Kto teraz będzie grał ciągle w ataku za niego? Sandro czy Munir? ciekawe jaki wariant wybierze Enrique. A może zaskoczy czymś innym.

0

Bez Leo będzie Barcelonie ciężko, że tez na niego trafiło. Leverkusen, Sevilla i Villarreal to będą ciężkie mecze. Oby choć wrócił na GD :/

1

Ale ta Celta słaba była, jak oni wygrali z Barcą to ja nie wiem chyba tylko dlatego że Barca im dała pole manewru. Eibar się postawił i już efekty było widać udało im się na remis trafić ale gra słaba a Nolito? Nie istniał tylko na skrzydle jak dostał piłkę to podanie albo wrzuta i to wszystko. Jak widać wystarczy im się postawić i już efekt.

5

20 mln za Alvesa w tym wieku? Świetna okazja, na PO widać dobrze gra jak na razie Roberto a będzie jeszcze Vidal i Douglas.

7

Bo Suarez powinien był strzelać a nie Neymar i jeszcze te jego głupie podchody do strzelania.

0

Roberto naprawdę spisuje się dobrze na tej PO, na pewno lepiej niż w środku pola.

0

A jeszcze lepiej gdyby ich wcale nie było.

1

Co jak co ale bez Messiego to my za dużo nie pokażemy w decydujących momentach, że tez kurna musiało mu się to przytrafić. Fatum pierdzielone brak słów.

1

Wypowiedz Busiego łączy się obrazkiem jak leży na boisku i robi "kuku". Dlaczego Rafa? Czemu teraz Messi? Maskara.

3

Leo wracaj szybko mistrzu bez Ciebie to nie to samo :/

1

Ciężki mecz, są 3 pkt ale kontuzja Messiego najgorsza ehh :/ Oby tylko szybciej się wykurował. VeB!!!!!

0

Sandro o ja Cię nie pierdziele..........

3

No ja pierdziele czy nie mogło być czystego konta?

1

Szef jaka bomba że to nie wpadło! ;/

0

Leo na pewno zrobi wszystko by wrócić na GD on tego nie odpuści.

0

Trzeba wierzyć że to tylko szacowany czas a Messi wyleczy to wcześniej.

2

Jedna wielka masakra z Leo tyle czasu bez niego ;/

0

Nie rozumiem tego zawodnik ma 2 bramki z szansą na hat-tricka i co? Strzela kto inny.

1

Mnie to wkurzają te podchody Ney do karnych masakra

1

Śmiech na sali że Ney strzelał

3

Kurna Suarez mógł mieć hat-trick przecież ja pierdziele

2

Hahahah nie mogę !! Dlaczego nie Suarez? Porażka!!!!

0

Penalty :D

0

El Pistolero drugi raz! :)

0

Ludzie jak macie problem to włączcie sobie transmisję z Hiszpańskim komentarzem i po sprawie, ja tam nigdy PL nie oglądam.

6

Obu u Messiego to było tylko stłuczenie i zejście ze względów bezpieczeństwa i przed LM.

0

Masakra ;/

0

Ładnie Mats :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?