Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiesz co powiedziałbym coś ale nie będę bo dostałbym bana. Śmieszne jedynie jest to co piszesz.
1
Ciekawie się zapowiada jeśli Barca ma zamiar zagrać 4-4-2. Zobaczymy jak taki wariant się sprawdzi z Ney i El Pistolero na ataku.
6
Kurcze Roberto coraz bardziej mnie zaskakuje na tej PO :D Cieszy mnie fakt że Ter Stegen już lepiej zagrał.
0
Chyba gościa powaliło jak ma być o 18:15. Co mnie obchodzą jacyś ajzaci, Barca to Europa a nie jakieś dziwaczne państwa.
1
Owszem, z Las Palmas już tak bardzo liczyłem na czyste konto ale lipa musiało się kurde to stać i stracili. Musi to zespół niezwłocznie poprawić bo tak być nie może że co mecz stracony gola albo też i kilka.
0
Wyraziłem swoją opinię, Ty swoją. Koniec tematu.
1
Ale ja go nie uważam za cieniasa. Po prostu mówię to co widziałem i jego bardzo słabą grę z Eibar.
0
Ale szkoda w sumie :D
5
Zajebiście że Halilovic notuje dobre występy i się rozwija, o to chodzi bo to przyszłość Barcy :)
0
Rakieta też musi poprawić swoją grę bo ostatnio coś troszkę słabo to wygląda.
2
Nasi teraz mało strzelają, ale lepiej by się wyładowali w decydujących meczach :)
1
I co się czepiasz? ;) Każdy ma swoją opinię na temat danego zawodnika. Co z tego że słabsza liga, ja tam uważam że Soriano wcale gorszy by nie był od Nolito na ten moment w LA Liga. Ale to tylko moje zdanie ;]
3
Otóż to zgadzam się z Tobą :)
3
Ja chętnie bym go teraz widział w FCB :) Ale to już sprawa klubu kogo sprowadzą. Jaromlenko też potrafi robić tornado na boisku.
3
Owszem, ale uwierz że Soriano na ten moment też by błyszczał.
6
W 100% wolałbym Soriano do Barcy a nie Nolito. To co wyprawia od lat w tym Salzburg to masakra.
7
Chcą być na najlepszej koszulce świata? To niech bulą aż miło z kieszeni!
0
Skoro tak to widać nie ma sprawy.
16
Dokładnie Mats nie może się poddać tylko walczyć a na pewno to mu doda tej pewności siebie którą miał w ubiegłym sezonie.
2
Ciężko będzie im już w tym sezonie powrócić szczebel wyżej, wydaje mi się że nic z tego nie będzie i jeden sezon to za mało, ale zobaczymy może się mylę.
1
Nolito to pokazał w meczu z Eibar co potrafi :D Nic nie pokazał, zero :)
2
Heh widzę będzie wojna teraz na linii Higuain-Ronaldo mimo że nie grają już razem w klubie :D
1
Mówiłem od razu że Messi na pewno wróci wcześniej, zrobi wszystko by tak było on nie zostawi długo samej drużyny :)
2
A mógł mieć kolejnego hat-tricka ;) Ale cóż widocznie tak miało być aby nie miał :D Jeszcze i tak strzeli :)
1
Z Bate (powinno) być najłatwiej ale wiemy że oni potrafią sprawić niespodziankę, czasem te słabsze zespoły psują więcej nerwów niż te mocne.
0
Oj zapowiada się bardzo ciężki tydzień a w nim dwa wymagające spotkania. Oby nasi dali radę.
2
Ufff całe szczęście że nasz Leo zagra :) Ja tam wierzę że Messi zaskoczy Wszystkich i wyleczy to wcześniej :)
1
Ale pewnie będzie robił to Neymar bo też jest kapitanem.. ale rep. Brazylii... Szkoda wczoraj naprawdę że nie strzelał tego Suarez bo na 99 % by to trafił, a Ney to się za dużo bawi jakieś głupie rozbiegi.
1
Właśnie oglądałem cały mecz Celty i gołym okiem było widać że wtedy z Barcą wykorzystała po prostu jej błędy. Bo gdyby była w formie np. jak w poprzednim sezonie to z Celty by nic nie zostało.
3
To teraz czas by drużyna pokazała że bez Leo dadzą radę przez ten okres. Liczę bardzo na nich że nie zawiodą.