1

Wiesz co powiedziałbym coś ale nie będę bo dostałbym bana. Śmieszne jedynie jest to co piszesz.

1

Ciekawie się zapowiada jeśli Barca ma zamiar zagrać 4-4-2. Zobaczymy jak taki wariant się sprawdzi z Ney i El Pistolero na ataku.

6

Kurcze Roberto coraz bardziej mnie zaskakuje na tej PO :D Cieszy mnie fakt że Ter Stegen już lepiej zagrał.

0

Chyba gościa powaliło jak ma być o 18:15. Co mnie obchodzą jacyś ajzaci, Barca to Europa a nie jakieś dziwaczne państwa.

1

Owszem, z Las Palmas już tak bardzo liczyłem na czyste konto ale lipa musiało się kurde to stać i stracili. Musi to zespół niezwłocznie poprawić bo tak być nie może że co mecz stracony gola albo też i kilka.

0

Wyraziłem swoją opinię, Ty swoją. Koniec tematu.

1

Ale ja go nie uważam za cieniasa. Po prostu mówię to co widziałem i jego bardzo słabą grę z Eibar.

0

Ale szkoda w sumie :D

5

Zajebiście że Halilovic notuje dobre występy i się rozwija, o to chodzi bo to przyszłość Barcy :)

0

Rakieta też musi poprawić swoją grę bo ostatnio coś troszkę słabo to wygląda.

2

Nasi teraz mało strzelają, ale lepiej by się wyładowali w decydujących meczach :)

1

I co się czepiasz? ;) Każdy ma swoją opinię na temat danego zawodnika. Co z tego że słabsza liga, ja tam uważam że Soriano wcale gorszy by nie był od Nolito na ten moment w LA Liga. Ale to tylko moje zdanie ;]

3

Otóż to zgadzam się z Tobą :)

3

Ja chętnie bym go teraz widział w FCB :) Ale to już sprawa klubu kogo sprowadzą. Jaromlenko też potrafi robić tornado na boisku.

3

Owszem, ale uwierz że Soriano na ten moment też by błyszczał.

6

W 100% wolałbym Soriano do Barcy a nie Nolito. To co wyprawia od lat w tym Salzburg to masakra.

7

Chcą być na najlepszej koszulce świata? To niech bulą aż miło z kieszeni!

0

Skoro tak to widać nie ma sprawy.

16

Dokładnie Mats nie może się poddać tylko walczyć a na pewno to mu doda tej pewności siebie którą miał w ubiegłym sezonie.

2

Ciężko będzie im już w tym sezonie powrócić szczebel wyżej, wydaje mi się że nic z tego nie będzie i jeden sezon to za mało, ale zobaczymy może się mylę.

1

Nolito to pokazał w meczu z Eibar co potrafi :D Nic nie pokazał, zero :)

2

Heh widzę będzie wojna teraz na linii Higuain-Ronaldo mimo że nie grają już razem w klubie :D

1

Mówiłem od razu że Messi na pewno wróci wcześniej, zrobi wszystko by tak było on nie zostawi długo samej drużyny :)

2

A mógł mieć kolejnego hat-tricka ;) Ale cóż widocznie tak miało być aby nie miał :D Jeszcze i tak strzeli :)

1

Z Bate (powinno) być najłatwiej ale wiemy że oni potrafią sprawić niespodziankę, czasem te słabsze zespoły psują więcej nerwów niż te mocne.

0

Oj zapowiada się bardzo ciężki tydzień a w nim dwa wymagające spotkania. Oby nasi dali radę.

2

Ufff całe szczęście że nasz Leo zagra :) Ja tam wierzę że Messi zaskoczy Wszystkich i wyleczy to wcześniej :)

1

Ale pewnie będzie robił to Neymar bo też jest kapitanem.. ale rep. Brazylii... Szkoda wczoraj naprawdę że nie strzelał tego Suarez bo na 99 % by to trafił, a Ney to się za dużo bawi jakieś głupie rozbiegi.

1

Właśnie oglądałem cały mecz Celty i gołym okiem było widać że wtedy z Barcą wykorzystała po prostu jej błędy. Bo gdyby była w formie np. jak w poprzednim sezonie to z Celty by nic nie zostało.

3

To teraz czas by drużyna pokazała że bez Leo dadzą radę przez ten okres. Liczę bardzo na nich że nie zawiodą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?