8

Wina Ter Stegena? A co Mathieu jest już bez winy?

3

Mathieu nawet nie zaareagował.

0

Okres bez Messiego będzie przewalony tyle w temacie.

0

Ja pierdziele ale brama.....

1

Kurde ale nasza obrona dziurawa

2

Sandro choć uderzył a Munir by szukał to jeszcze na lewą nogę haha :D

0

Aaa rakieta blisko

0

Masakra brawo Mats...

0

Miałem pisać Albe i Roberto ale dałem tylko Jordiego :D

0

To się bój.

1

Z ławki to my nikim nie postraszymy :P Szkoda że Alba nie gra tylko Mathieu boję się o lewą obronę z nim..

0

Dobra sprawa z tym La Rambla :D W końcu można popisać o wszystkim :P

0

Uuu z tymi banami to teraz będzie ciekawe. Ale dobrą robotę redakcja odwaliła. Brawo.

1

A jednak trójka napastników. No cóż zobaczymy jak to wyjdzie. Vamos Barca dziś musicie wygrać!!

2

Patrz jaka gapa ze mnie dziś mecz a ja pisze o jutrze :) Heh dzięki że mi napisałeś :)

0

Gdyby Barcy nie było w La Liga to ta liga byłaby mało warta, bo mecze Barcy z Realem najwięcej przyciągają kibiców.

0

Leo wróci jeszcze bardziej zmotywowany niż dotychczas, tak uważam :)

3

Obrona musi się jutro zdecydowanie poprawić bo kiepsko to będzie jeśli się tak nie stanie. Oby też autobusu nie ustawili licząc na to by nawet 1 pkt wywiezć.

0

Ale sądzę że większość kibiców woli taką 20:30 przy sobocie a nie 18:15. Ale dobra będzie jaka będzie nie my decydujemy.

0

Również pozdrawiam, dobrze że ktoś jeszcze jest co się zgadza w tej kwestii :)

0

Nie zamierzam się z nikim tu kłócić bo to nie jest forum do takich rzeczy. Pozdro.

1

Skład sportu wydaje się być rozsądny, ale jeszcze może się do wieczora dużo zmienić.

0

Żebyś Ty nie miał zaraz zaburzeń, nie jestem Twoim kolegą i nie piłeś ze mną byś się tak zwracał do mnie. A reszta bez komentarza.

1

Powrót Alby do znakomita wiadomość. Z nim lewa obrona wygląda bezpiecznie.

1

Szkoda że Leo nie będzie bo chętnie bym obejrzał jego ponowny popis z nimi jaki dał ostatnim razem :) Ale damy radę wierzę w naszych że zgarną 3 pkt. Vamos!

0

Masz rację, jeszcze dziś do nich zadzwonię by to zmienili.

2

Taa bogate owszem tylko te wszystkie araby mi bokiem wychodzą i ich hajs. Nie kazdemu odpowiada 18:15 np. mi więc mogę mieć prawo do wyrażenia opinii. Każdy chce obejrzeć mecz w dogodnej godzinie.

0

Hahah rasizmem dobry jesteś, naprawdę.

0

Oj zajebisty artykuł Challenger! Brawo :) Tylko szkoda że taki krótki bo tak fajnie się czyta. Czekam na inne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?