Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Wina Ter Stegena? A co Mathieu jest już bez winy?
3
Mathieu nawet nie zaareagował.
0
Okres bez Messiego będzie przewalony tyle w temacie.
0
Ja pierdziele ale brama.....
1
Kurde ale nasza obrona dziurawa
2
Sandro choć uderzył a Munir by szukał to jeszcze na lewą nogę haha :D
0
Aaa rakieta blisko
0
Masakra brawo Mats...
0
Miałem pisać Albe i Roberto ale dałem tylko Jordiego :D
0
To się bój.
1
Z ławki to my nikim nie postraszymy :P Szkoda że Alba nie gra tylko Mathieu boję się o lewą obronę z nim..
3
Hahah ale jaja :D
http://zkarnego.interia.pl/ekscesy/news-sedzia-wyjal-pistolet-by-uspokoic-pilkarzy,nId,1894933
0
Dobra sprawa z tym La Rambla :D W końcu można popisać o wszystkim :P
0
Uuu z tymi banami to teraz będzie ciekawe. Ale dobrą robotę redakcja odwaliła. Brawo.
1
A jednak trójka napastników. No cóż zobaczymy jak to wyjdzie. Vamos Barca dziś musicie wygrać!!
2
Patrz jaka gapa ze mnie dziś mecz a ja pisze o jutrze :) Heh dzięki że mi napisałeś :)
0
Gdyby Barcy nie było w La Liga to ta liga byłaby mało warta, bo mecze Barcy z Realem najwięcej przyciągają kibiców.
0
Leo wróci jeszcze bardziej zmotywowany niż dotychczas, tak uważam :)
3
Obrona musi się jutro zdecydowanie poprawić bo kiepsko to będzie jeśli się tak nie stanie. Oby też autobusu nie ustawili licząc na to by nawet 1 pkt wywiezć.
0
Ale sądzę że większość kibiców woli taką 20:30 przy sobocie a nie 18:15. Ale dobra będzie jaka będzie nie my decydujemy.
0
Również pozdrawiam, dobrze że ktoś jeszcze jest co się zgadza w tej kwestii :)
0
Nie zamierzam się z nikim tu kłócić bo to nie jest forum do takich rzeczy. Pozdro.
1
Skład sportu wydaje się być rozsądny, ale jeszcze może się do wieczora dużo zmienić.
0
Żebyś Ty nie miał zaraz zaburzeń, nie jestem Twoim kolegą i nie piłeś ze mną byś się tak zwracał do mnie. A reszta bez komentarza.
1
Powrót Alby do znakomita wiadomość. Z nim lewa obrona wygląda bezpiecznie.
1
Szkoda że Leo nie będzie bo chętnie bym obejrzał jego ponowny popis z nimi jaki dał ostatnim razem :) Ale damy radę wierzę w naszych że zgarną 3 pkt. Vamos!
0
Masz rację, jeszcze dziś do nich zadzwonię by to zmienili.
2
Taa bogate owszem tylko te wszystkie araby mi bokiem wychodzą i ich hajs. Nie kazdemu odpowiada 18:15 np. mi więc mogę mieć prawo do wyrażenia opinii. Każdy chce obejrzeć mecz w dogodnej godzinie.
0
Hahah rasizmem dobry jesteś, naprawdę.
0
Oj zajebisty artykuł Challenger! Brawo :) Tylko szkoda że taki krótki bo tak fajnie się czyta. Czekam na inne :)