Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Z drugiej strony patrząc to on praktycznie szans na grę nie dostaje to chyba tylko na treningu może funkcjonować ;)
0
Wiem doskonale że mają kary, dlatego mówię jak to dobrze że zostają.
0
Kasa się przyda to jest pewne. Swoją drogą Real mało dostaje.
2
Oby na koniec sezonu wszystkie wyniki były pomyślne dla Barcy i klub zdobył upragnione puchary. To dopiero początek jeszcze się rozkręcą wierzę w to.
0
Zmiennik dobry, jego uderzenie z lewej nogi to prawdziwa bomba ale Alby nie zastąpi.
0
Bardzo mi się podoba fajnie gdyby takie były.
0
Zobaczymy co Ney pokaże w kolejnych spotkaniach i czy pod nieobecność Leo będzie strzelał bramki.
1
Jeśli Jurgen zostałby trenerem The Reds, to wątpię że oddałby takiego zawodnika od ręki jak Coutinho.
2
Messiego nie zastąpi bo on jest tylko jeden niezastąpiony, a Ney może pomóc drużynie w dużym stopniu.
29
A pamiętam jak ludzie gadali że Barca to ma wtyki w UEFA i FIFA i wszystko im idzie na rękę, właśnie to widać teraz. Mi to się jednak wydaje że i tak klub nie da rady nic z tym zrobić i będziemy musieli cierpieć do stycznia bo FIFA nie odpuści, ale czas pokaże.
2
Aż chciałoby się oglądać taką obronę jaka była w zeszłym sezonie, pewna i skuteczna w obronie. Teraz niestety tak nie jest i co mecz są tylko duże obawy ile tym razem stracimy.
36
Dobrze że chociaż Suarez i Neymar zostają i nie trzeba się martwić o wirus FIFA..
0
Mamy okropny początek sezonu pod względem formy jak i kontuzji. Byle jakoś dotrwać do stycznia :/
2
Dobrze że Real podzielił się punktami zawsze dla Barcy to lepsza sytuacja.
2
Nie lubię gdy jest taki news bo za każdym razem obawy że ktoś może wrócić z kontuzją, a jeszcze togo by brakowało... :/
0
Dobrze mówi. Ney zapewne otrzyma ZP ale kiedy to nastąpi to kto wie, na razie to jest walka na linii Messi-Ronaldo.
6
Messi to niech wyleczy się na 200%, nie ma co ryzykować szybkim powrotem jest zbyt ważny dla Barcy.
1
Piękna bramka! Oj będą z niego ludzie :)
0
Byłby ale go nie ma i jest porażka, trzeba się z tym pogodzić.
5
Forma Pique jest bardzo słaba i żadnego wzmocnienia w obronie z jego strony nie ma.
1
Pique to mnie zdenerwował, mógł to strzelić wystarczyło wślizgiem wjechać i bramka by zapewne była na 99%.
3
Grali dobrze, tylko mieli pecha bo nie chciało wpadać do bramki. Trzeba czekać na poprawę tego.
2
Cieszę się że się w tej kwestii zgadzamy.
0
Pięknie Panowie :) To Wasz sezon musi być.
0
Już wiedziałem po powtórce.
2
Jak zawsze bramkarz drużyny przeciwnej musi mieć swój dzień z Barcą i wszystko broni (oprócz karnego). Emery pewnie w siódmym niebie po końcowym gwizdku, wygrał z Barcą i przełamał złą passę.
8
I jak tu winić Ter Stegena, owszem popełnił swoje błędy ale jak widać Bravo też puszcza gole i to wina obrony nie bramkarzy.
0
Rakieta to formy coś nie ma bo nic konkretnego nie pokazuje. Szkoda że są kontuzje i nie mamy do dyspozycji Ardy, bo byłoby choć w czym wybrać a tak to jedno i to samo.
9
Sam sobie na takie traktowanie zapracował, cóż musi to przetrwać.
3
W końcu drużyna złapie odpowiedni rytm wygrywania tylko kiedy to nastąpi to jest pytanie, trzeba czekać cierpliwie i wierzyć że szybko to nastąpi. VeB!