0

Zgadza się Marquinhosa to raczej nie wyciągną z PSG.

0

Tylko że za Nolito trzeba bulić 18 mln a za Holendra może by z 5 wystarczyło.

0

Jeden powie chce a drugi nie tak to już bywa.

0

Fajnie byłoby go zobaczyć znowu w koszulce Barcy choćby do końca sezonu nawet :)

0

Ale nie ma żadnej nadwagi a to ważne a ciało wysportowane jest bardzo ważne na boisku :D On w tej chwili dałby więcej niż Sandro z Munir razem wzięci ;)

6

To już lepszy Van Persie niż 18 mln za Nolito tym bardziej że to sytuacja chwilowa bo są problemy z kadrą. Co do Marquinhosa to gdyby Barcelonie udało się go sprowadzić to spokój na ŚO zapewniona na długie lata myślę.

0

Haha nagle się stęsknili za Leo i zrozumieli że bez niego ta rep. jest nic nie warta? Śmieszni są, żal ich.

0

Van Persie byłby dobrym wzmocnieniem tylko czy zgodziłby się na rolę rezerwowego to jest pytanie.

2

Wcale mnie to nie dziwi skoro się tak uparli na Barce to wiadome że będą olewać jej prośby..

0

Ta sytuacja mnie już po prostu przeraża brak słów, to co się dzieje ostatnimi czasy w klubie i jakie są problemy to jedna wielka katastrofa.

32

Sevilla może być dumna że ma takiego dyrektora sportowego, robi genialne transfery.

0

18 mln do US no niezle :D

2

Bardzo dobra opcja dla Valdesa, miałby się jak wykazać przed mocnymi przeciwnikami. Oby Newcastle go zatrudniło.

0

I tak się zapewne stanie że to Leo piąty raz otrzyma to wyróżnienie ;)

2

Pomysł zajebisty ale czy to nie aby tylko wymyślona plota...

2

Dokładnie :D

0

Może coś z niego będzie , zapowiada się ciekawie ;)

0

Ja czekam na Polaków co pokażą :D

3

Messi jaka noga umięśniona masakra :D

2

Hehe niech się Ronaldo cieszy ze ZB nasz Leoś będzie miał ZP :D

2

Cieszy mnie fakt że Thomas wraca, ale żeby tylko Suarez był do dyspozycji bo jeszcze by tego brakowało aby wypadł (tfu)!

3

100 mln? W takiej sytuacji nic tylko brać! Choć nie jestem zwolennikiem Qataru to jednak za coś trzeba płacić piłkarzom by utrzymać się na szczycie.

6

Jedyny zespół który lubię za to jak grają, piękna otwarta piłka a nie autobus. Mam nadzieję że przerwa na reprezentacje pomogła i nasi zagrają w końcu piękny mecz i zgarną 3 pkt.

0

Gdyby Barcelonie udało się go pozyskać.. marzenie :)

2

Zupełnie tak jak kiedyś o tym pisałem, czekam z niecierpliwością aż nasze tridente odpali na dobre.

0

A niech nawet biorą go za 40 mln.

4

Trafny wybór Jordiego :)

1

Nie taka lektura w sumie, ale super się czytało :) Heh dziwić się że tutaj na stronie są przypadki wielkich mi "kibiców" od wygranej jak tam też na stadionie potrafią narzekać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?