Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadza się Marquinhosa to raczej nie wyciągną z PSG.
0
Tylko że za Nolito trzeba bulić 18 mln a za Holendra może by z 5 wystarczyło.
0
Jeden powie chce a drugi nie tak to już bywa.
0
Fajnie byłoby go zobaczyć znowu w koszulce Barcy choćby do końca sezonu nawet :)
0
Ale nie ma żadnej nadwagi a to ważne a ciało wysportowane jest bardzo ważne na boisku :D On w tej chwili dałby więcej niż Sandro z Munir razem wzięci ;)
6
To już lepszy Van Persie niż 18 mln za Nolito tym bardziej że to sytuacja chwilowa bo są problemy z kadrą. Co do Marquinhosa to gdyby Barcelonie udało się go sprowadzić to spokój na ŚO zapewniona na długie lata myślę.
0
Haha nagle się stęsknili za Leo i zrozumieli że bez niego ta rep. jest nic nie warta? Śmieszni są, żal ich.
0
Van Persie byłby dobrym wzmocnieniem tylko czy zgodziłby się na rolę rezerwowego to jest pytanie.
2
Wcale mnie to nie dziwi skoro się tak uparli na Barce to wiadome że będą olewać jej prośby..
0
Ta sytuacja mnie już po prostu przeraża brak słów, to co się dzieje ostatnimi czasy w klubie i jakie są problemy to jedna wielka katastrofa.
32
Sevilla może być dumna że ma takiego dyrektora sportowego, robi genialne transfery.
0
18 mln do US no niezle :D
3
Ronaldinho w formie dawać go do Barcy ;)
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/12079519_849724265124943_2717259174597309892_n.jpg?oh=34b8cf15fe6fd6598d6f464f51d9744b&oe=56D058FA
0
Leo widać zadowolony! :)
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/s720x720/12106849_1113004675385792_4529135860556621910_n.jpg?oh=1a21eb2cc85e94e8b1185decf60587db&oe=568C5D66
2
Bardzo dobra opcja dla Valdesa, miałby się jak wykazać przed mocnymi przeciwnikami. Oby Newcastle go zatrudniło.
0
I tak się zapewne stanie że to Leo piąty raz otrzyma to wyróżnienie ;)
2
Pomysł zajebisty ale czy to nie aby tylko wymyślona plota...
2
Dokładnie :D
0
Może coś z niego będzie , zapowiada się ciekawie ;)
0
Ja czekam na Polaków co pokażą :D
3
Messi jaka noga umięśniona masakra :D
2
Hehe niech się Ronaldo cieszy ze ZB nasz Leoś będzie miał ZP :D
2
Cieszy mnie fakt że Thomas wraca, ale żeby tylko Suarez był do dyspozycji bo jeszcze by tego brakowało aby wypadł (tfu)!
3
100 mln? W takiej sytuacji nic tylko brać! Choć nie jestem zwolennikiem Qataru to jednak za coś trzeba płacić piłkarzom by utrzymać się na szczycie.
6
Jedyny zespół który lubię za to jak grają, piękna otwarta piłka a nie autobus. Mam nadzieję że przerwa na reprezentacje pomogła i nasi zagrają w końcu piękny mecz i zgarną 3 pkt.
0
Gdyby Barcelonie udało się go pozyskać.. marzenie :)
2
Zupełnie tak jak kiedyś o tym pisałem, czekam z niecierpliwością aż nasze tridente odpali na dobre.
0
A niech nawet biorą go za 40 mln.
4
Trafny wybór Jordiego :)
1
Nie taka lektura w sumie, ale super się czytało :) Heh dziwić się że tutaj na stronie są przypadki wielkich mi "kibiców" od wygranej jak tam też na stadionie potrafią narzekać :)