Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sandro ja pierdziele bez komentarza
0
Ehh spalony a taka bramka ładna
0
Ooo co się stało Ney bez rozbiegów :D gol 1-1 :D
0
Błagam Suarez niech strzela!!!
0
Penalty!!! :D
3
Narzekaliście na Matsa a Bravo i tak puszcza bramki, pozdro dla tych ;]
0
Brak słów na naszych co ostatnio wyprawiają.
0
Mathieu tak uratował że i tak gol hahaha
0
Hahhaha Rayo gol mówiłem!! porażka!!!
0
Zaraz się skończy na tym że Rayo im wsadzi brame za to że tak marnują.
1
Teraz Luis masakra
1
Jak nasi takich set nie strzelają to ja nie mam pytań...
0
Żal normalnie........tego nie trafić......
0
Rakitic o ja pierdziele!!! hahahahahha
0
Mathieu zamiast wybić to na rożny...
0
A powinien być w podstawie, zasługuje na to.
2
Zgadzam się z Tobą w 100%
0
Mathieu na obronie to ładnie... A gdzie miejsce dla Bartry?
0
Jestem za Barcą po prostu co w tym dziwnego :D
0
Ja uważam tą sytuację za sprawiedliwą, mogło się Vive pohamować z tym faulem i czerwoną. Tak wg zaraz będziesz miał pewnie bana :D
0
Oglądałeś, widziałeś jaki to był faul? Faul normalny a taki jak był ten to różnica.
0
Barcelonie się należało cofnięcie czasu, ewidentnie go przytrzymał i zarobił czerwoną.
3
Hahaha macie Vive hahahah
0
Ale Barca zawaliła miała już +4 ehh ... ;)
0
Byłby niemądry gdyby ryzykował przed GD.
0
Ja dałem na Barce to się cieszę z wyniku, ale mecz trwa jeszcze sporo czasu :)
6
Barca ładnie jedzie na razie z Vive :)
1
Barca czy Vive? Jak myślicie co warto postawić? Ja tam Barca myślę że wygra.
0
Ja tam radzę uważać na nich, takie zespoły potrafią spłatać figla.
0
Redakcja dopierdzieli jutro o 5-6 rano zobaczycie że tak będzie :D