0

Sandro ja pierdziele bez komentarza

0

Ehh spalony a taka bramka ładna

0

Ooo co się stało Ney bez rozbiegów :D gol 1-1 :D

0

Błagam Suarez niech strzela!!!

0

Penalty!!! :D

3

Narzekaliście na Matsa a Bravo i tak puszcza bramki, pozdro dla tych ;]

0

Brak słów na naszych co ostatnio wyprawiają.

0

Mathieu tak uratował że i tak gol hahaha

0

Hahhaha Rayo gol mówiłem!! porażka!!!

0

Zaraz się skończy na tym że Rayo im wsadzi brame za to że tak marnują.

1

Teraz Luis masakra

1

Jak nasi takich set nie strzelają to ja nie mam pytań...

0

Żal normalnie........tego nie trafić......

0

Rakitic o ja pierdziele!!! hahahahahha

0

Mathieu zamiast wybić to na rożny...

0

A powinien być w podstawie, zasługuje na to.

2

Zgadzam się z Tobą w 100%

0

Mathieu na obronie to ładnie... A gdzie miejsce dla Bartry?

0

Jestem za Barcą po prostu co w tym dziwnego :D

0

Ja uważam tą sytuację za sprawiedliwą, mogło się Vive pohamować z tym faulem i czerwoną. Tak wg zaraz będziesz miał pewnie bana :D

0

Oglądałeś, widziałeś jaki to był faul? Faul normalny a taki jak był ten to różnica.

0

Barcelonie się należało cofnięcie czasu, ewidentnie go przytrzymał i zarobił czerwoną.

3

Hahaha macie Vive hahahah

0

Ale Barca zawaliła miała już +4 ehh ... ;)

0

Byłby niemądry gdyby ryzykował przed GD.

0

Ja dałem na Barce to się cieszę z wyniku, ale mecz trwa jeszcze sporo czasu :)

6

Barca ładnie jedzie na razie z Vive :)

1

Barca czy Vive? Jak myślicie co warto postawić? Ja tam Barca myślę że wygra.

0

Ja tam radzę uważać na nich, takie zespoły potrafią spłatać figla.

0

Redakcja dopierdzieli jutro o 5-6 rano zobaczycie że tak będzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?