Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skład nawet dobry, szkoda że brak Thomasa ale najważniejsze to 3 pkt. i czyste konto. Vamos!
0
I dlatego to jest właśnie chore w piłce.
0
Dziś tylko liczy się wygrana żadna strata pkt.
0
Jak nie wiesz o co biega to nie pisz.
0
Ja się tym nie fascynuję tylko bardziej mnie to śmieszy ich komentarze....
1
Heh gram sobie teraz w Fife Barcą przeciwko Realowi i Messi strzela bramkę a Szaranowicz: Messi, Messi, Messi co oni by bez niego zrobili :) :D
0
Romka stać na wszystko :D
1
Czeka go jeszcze kilka sezonów z Leo i Ney na czele, oczywiście mam nadzieję że nigdzie nie odejdzie i forma będzie mu dopisywać :)
0
Gdzie jak gdzie ale na Camp Nou nasi muszą zdobyć pełna pulę nie ma innej opcji. VeB!
0
Coś mi się wydaje że wielki Mou wyleci z Chelsea :D
11
Oby tylko klub nie wyłożył na niego ogromnych pieniędzy a tym bardziej 12 mln pensji bo to gruba przesada, oczywiście o ile Barca będzie go chciała pozyskać. Jest dobry ale nie na takie kwoty o jakich była mowa wcześniej.
10
"Jutro Luis Enrique rozegra swój 75. oficjalny mecz w roli szkoleniowca FC Barcelony."
Bardziej by pasowało poprowadzi :P
5
Barca już go powinna sprowadzić gdy jeszcze grał w Ajaxie, aż strach myśleć ile by już miał bramek dla Barcy :)
2
Leo z tego powodu zapewne nie jest jakoś smutny :P
0
Bo tak to już jest, bez kasy się nie obejdzie jeśli się chce mieć najlepszy team ale kwoty jakie padają za zawodników są po prostu chore.
0
Dzwine stroje jakoś mi się nie podobają.
6
Świetnie. Andres się bardzo przyda drużynie.
2
Jeśli się coś wyda to Real zostanie na pewno ukarany a obecnie to trzeba się skupić na najbliższych spotkaniach by jak to powiedział Enrique zdobyć i obronić Mistrza.
0
Nigdy nie mów nigdy ;)
3
Ja uważam że Masip powinien sobie poszukać klubu w którym będzie mógł regularnie grać bo dobry przecież jest. Rozumiem że być w takim klubie jak Barca to zaszczyt, ale z drugiej strony co mi po tym jak na ławie bym cały czas siedział, przecież dla zawodnika ważna jest kariera też i zdobyte puchary do których mógł się przyczynić a nie tylko kasa..
0
Nawet jest OK podoba mi się, fajne kolory.
3
Taaa już to widzę jak Leo opuszcza Barcelonę.. kolejna plota wyssana z palca pismaki muszą mieć z czegoś robić sensację.
0
Zobaczymy co ta Celta pokaże z Realem czy zagrają tak dobrze jak z nami czy też się położą...
0
Ja to bym chciał żeby nie musieli nigdzie jeżdzić na takie Tournee..
0
Należy mu się oby częściej miał takie wyróżnienia.
0
Na chwilę obecną para naszych obrońców powinna być zestawiona z Thomas-Bartra inaczej nie widzę, a Pique przyda się przerwa w grze.
2
Trzeba postawić na Sampera z Eibar, poradzi sobie na pewno a Busi odpocznie bo jak tak dalej będzie to ciężko to widzę po połowie sezonu..
0
Oby udało mu się to wyleczyć choć wiemy że łatwo z takim czymś nie ma..
5
Heh Pele jak widać nadal pewnie uważa że on był najlepszy i lepszego od niego w historii piłki nie będzie ;)
74
Bartra obyś wskoczył w końcu do wyjściowej jedenastki bardzo na to zasługujesz.