1

Skład nawet dobry, szkoda że brak Thomasa ale najważniejsze to 3 pkt. i czyste konto. Vamos!

0

I dlatego to jest właśnie chore w piłce.

0

Dziś tylko liczy się wygrana żadna strata pkt.

0

Jak nie wiesz o co biega to nie pisz.

0

Ja się tym nie fascynuję tylko bardziej mnie to śmieszy ich komentarze....

1

Heh gram sobie teraz w Fife Barcą przeciwko Realowi i Messi strzela bramkę a Szaranowicz: Messi, Messi, Messi co oni by bez niego zrobili :) :D

0

Romka stać na wszystko :D

1

Czeka go jeszcze kilka sezonów z Leo i Ney na czele, oczywiście mam nadzieję że nigdzie nie odejdzie i forma będzie mu dopisywać :)

0

Gdzie jak gdzie ale na Camp Nou nasi muszą zdobyć pełna pulę nie ma innej opcji. VeB!

0

Coś mi się wydaje że wielki Mou wyleci z Chelsea :D

11

Oby tylko klub nie wyłożył na niego ogromnych pieniędzy a tym bardziej 12 mln pensji bo to gruba przesada, oczywiście o ile Barca będzie go chciała pozyskać. Jest dobry ale nie na takie kwoty o jakich była mowa wcześniej.

10

"Jutro Luis Enrique rozegra swój 75. oficjalny mecz w roli szkoleniowca FC Barcelony."

Bardziej by pasowało poprowadzi :P

5

Barca już go powinna sprowadzić gdy jeszcze grał w Ajaxie, aż strach myśleć ile by już miał bramek dla Barcy :)

2

Leo z tego powodu zapewne nie jest jakoś smutny :P

0

Bo tak to już jest, bez kasy się nie obejdzie jeśli się chce mieć najlepszy team ale kwoty jakie padają za zawodników są po prostu chore.

0

Dzwine stroje jakoś mi się nie podobają.

6

Świetnie. Andres się bardzo przyda drużynie.

2

Jeśli się coś wyda to Real zostanie na pewno ukarany a obecnie to trzeba się skupić na najbliższych spotkaniach by jak to powiedział Enrique zdobyć i obronić Mistrza.

0

Nigdy nie mów nigdy ;)

3

Ja uważam że Masip powinien sobie poszukać klubu w którym będzie mógł regularnie grać bo dobry przecież jest. Rozumiem że być w takim klubie jak Barca to zaszczyt, ale z drugiej strony co mi po tym jak na ławie bym cały czas siedział, przecież dla zawodnika ważna jest kariera też i zdobyte puchary do których mógł się przyczynić a nie tylko kasa..

0

Nawet jest OK podoba mi się, fajne kolory.

3

Taaa już to widzę jak Leo opuszcza Barcelonę.. kolejna plota wyssana z palca pismaki muszą mieć z czegoś robić sensację.

0

Zobaczymy co ta Celta pokaże z Realem czy zagrają tak dobrze jak z nami czy też się położą...

0

Ja to bym chciał żeby nie musieli nigdzie jeżdzić na takie Tournee..

0

Należy mu się oby częściej miał takie wyróżnienia.

0

Na chwilę obecną para naszych obrońców powinna być zestawiona z Thomas-Bartra inaczej nie widzę, a Pique przyda się przerwa w grze.

2

Trzeba postawić na Sampera z Eibar, poradzi sobie na pewno a Busi odpocznie bo jak tak dalej będzie to ciężko to widzę po połowie sezonu..

0

Oby udało mu się to wyleczyć choć wiemy że łatwo z takim czymś nie ma..

5

Heh Pele jak widać nadal pewnie uważa że on był najlepszy i lepszego od niego w historii piłki nie będzie ;)

74

Bartra obyś wskoczył w końcu do wyjściowej jedenastki bardzo na to zasługujesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?