Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze Barca walczyć z ta Mafią!
1
Owszem może i ma lecz lepiej niech na razie gra w Barcy B bo wiemy jak się skończyły różne przypadki np. Bojana szybki awans i potem klapa na całego, to samo Munir tak się go promowało że teraz nie potrafi strzelać bramek... I inni.
0
Skoro mu się tam podoba i nie chce sam wracać to nic na siłę droga wolna.
1
W końcu doczekałem się newsa na temat Pato! :) Tyle o nim ostatnio pisałem że chciałbym aby go Barca sprowadziła oby to była prawda a za transfer zapewne wiele by nie trzeba wydawać. Alexandre Pato dawaj do Barcy :)
8
W końcu jakaś dobra wiadomość!
18
Wspaniały napastnik a gdy grał jeszcze w Valencii to była miazga szkoda że ten czas tak szybko zleciał, w rep. Hiszpanii chyba nikt długo go nie przeskoczy.
2
Jego bramka z Chelsea to było coś niesamowitego, miałem taką radość że tego nie zapomnę nigdy. Dzięki Magiku i życzę Ci dalszej wspaniałej kariery w FCB.
0
Mógł wcześniej myśleć co robi teraz to już po "ptokoach". Z Barcą rezerwowy ale byłby teraz na szczycie w tabeli a w Chelsea ma doła ;]
18
Hahha ale beka :D
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12191485_1476277509054932_6859053123094368058_n.jpg?oh=9265e58797a966b292f05ef037fd4aa7&oe=568536D9
0
Szkoda że tak to wygląda, sądziłem że będzie można na nich liczyć ale jest jak jest boisko nie kłamie.
0
Oby tak było liczę że zespół pokaże że te przeciwności losu da radę pokonać.
0
Dobrze to podsumowałeś.
1
A no właśnie pomoc i obrona leży i to konkretnie w Barcelonie. Mam nadzieję że od stycznie będzie lepiej tylko. Pozdro.
1
A tak szczerze to ani Ja ani Ty nie wiemy jak to dokładnie było więc możemy sobie tylko przypuszczać i pisać opinie :D
0
Gdyby nie te kontuzje to zapewne byłoby inaczej ale na to nic nie poradzimy.
2
Nie rozumiem tego w ogóle i nie zrozumiem Neymar czy Ronaldo potrafią grać w piłkę to fakt, ale to tylko ludzie zupełnie tacy jak my i skąd takie kwoty 150-190 mln ten świat schodzi na psy i to w szybkim tempie.
8
Co jak co ale nie przepadam za tym Gumbau a jak go widzę na boisku to jeszcze bardziej, nie wiem co mnie tak do niego zniechęca.
2
Dlaczego inne kluby nie mają takich problemów tylko Barca? Kiedy to się zakończy? Jak Neymar zakończy karierę?
0
Mają swój mały sukces a raczej dla nich ogromny zatrzymać Barcę to nie lada wyzwanie.
3
Ja pierdziele no jeszcze tego brakowało, nie dość że jest żle to musi być tragicznie. Ten to ma pecha.
5
Czemu Barca musi mieć w tym sezonie tak pod górkę eh.. oby Enrique wymyślił jakiś ciekawy plan.
0
Tarzana chyba z tych aktualnych zawodników nikt nie wyprzedzi raczej.
1
Ale ja tego absolutnie nie popieram co zawodnicy robią, wręcz przeciwnie. Jak widać nie chciał robić dodatkowych problemów i się przyznał już teraz.
1
Może coś z niego będzie na przyszłość czas pokaże.
1
Szacun że miał odwagę się przyznać do tego.
3
Dla mnie to nic ich nie usprawiedliwia, to był 3-ligowiec i nawet wynik 0-1 powinien stać się faktem.
11
Broniłem Sandro bo wydawało się że może być super zawodnikiem ale tym meczem wczoraj razem z Munirem pokazali ile są warci, nawet 3-ligowemu zespołowi nie potrafią strzelić.. baa wykazać się chociaż dobrą grą. Te 10 mln od Kogutów gdyby chcieli dać za Sandro to oferta nie do odrzucenia.
1
Piję sobie kawę i jak przeczytałem o tych 100 mln to prawie się zachłysnąłem, ja się pytam co oni biorą.. tak samo w przypadku Zlatana piłkarz wybitny ale z tym że lepszy to gruba przesada.
0
Murawa murawą ale postawa zawodników nie była najlepsza.
1
Skoro sam mówi że chce wypełnić kontrakt to pewnie zostanie a wie jaka jest jego sytuacja - rezerwa a wywalczyć składu chyba nie da rady.