0

Dobrze Barca walczyć z ta Mafią!

1

Owszem może i ma lecz lepiej niech na razie gra w Barcy B bo wiemy jak się skończyły różne przypadki np. Bojana szybki awans i potem klapa na całego, to samo Munir tak się go promowało że teraz nie potrafi strzelać bramek... I inni.

0

Skoro mu się tam podoba i nie chce sam wracać to nic na siłę droga wolna.

1

W końcu doczekałem się newsa na temat Pato! :) Tyle o nim ostatnio pisałem że chciałbym aby go Barca sprowadziła oby to była prawda a za transfer zapewne wiele by nie trzeba wydawać. Alexandre Pato dawaj do Barcy :)

8

W końcu jakaś dobra wiadomość!

18

Wspaniały napastnik a gdy grał jeszcze w Valencii to była miazga szkoda że ten czas tak szybko zleciał, w rep. Hiszpanii chyba nikt długo go nie przeskoczy.

2

Jego bramka z Chelsea to było coś niesamowitego, miałem taką radość że tego nie zapomnę nigdy. Dzięki Magiku i życzę Ci dalszej wspaniałej kariery w FCB.

0

Mógł wcześniej myśleć co robi teraz to już po "ptokoach". Z Barcą rezerwowy ale byłby teraz na szczycie w tabeli a w Chelsea ma doła ;]

0

Szkoda że tak to wygląda, sądziłem że będzie można na nich liczyć ale jest jak jest boisko nie kłamie.

0

Oby tak było liczę że zespół pokaże że te przeciwności losu da radę pokonać.

0

Dobrze to podsumowałeś.

1

A no właśnie pomoc i obrona leży i to konkretnie w Barcelonie. Mam nadzieję że od stycznie będzie lepiej tylko. Pozdro.

1

A tak szczerze to ani Ja ani Ty nie wiemy jak to dokładnie było więc możemy sobie tylko przypuszczać i pisać opinie :D

0

Gdyby nie te kontuzje to zapewne byłoby inaczej ale na to nic nie poradzimy.

2

Nie rozumiem tego w ogóle i nie zrozumiem Neymar czy Ronaldo potrafią grać w piłkę to fakt, ale to tylko ludzie zupełnie tacy jak my i skąd takie kwoty 150-190 mln ten świat schodzi na psy i to w szybkim tempie.

8

Co jak co ale nie przepadam za tym Gumbau a jak go widzę na boisku to jeszcze bardziej, nie wiem co mnie tak do niego zniechęca.

2

Dlaczego inne kluby nie mają takich problemów tylko Barca? Kiedy to się zakończy? Jak Neymar zakończy karierę?

0

Mają swój mały sukces a raczej dla nich ogromny zatrzymać Barcę to nie lada wyzwanie.

3

Ja pierdziele no jeszcze tego brakowało, nie dość że jest żle to musi być tragicznie. Ten to ma pecha.

5

Czemu Barca musi mieć w tym sezonie tak pod górkę eh.. oby Enrique wymyślił jakiś ciekawy plan.

0

Tarzana chyba z tych aktualnych zawodników nikt nie wyprzedzi raczej.

1

Ale ja tego absolutnie nie popieram co zawodnicy robią, wręcz przeciwnie. Jak widać nie chciał robić dodatkowych problemów i się przyznał już teraz.

1

Może coś z niego będzie na przyszłość czas pokaże.

1

Szacun że miał odwagę się przyznać do tego.

3

Dla mnie to nic ich nie usprawiedliwia, to był 3-ligowiec i nawet wynik 0-1 powinien stać się faktem.

11

Broniłem Sandro bo wydawało się że może być super zawodnikiem ale tym meczem wczoraj razem z Munirem pokazali ile są warci, nawet 3-ligowemu zespołowi nie potrafią strzelić.. baa wykazać się chociaż dobrą grą. Te 10 mln od Kogutów gdyby chcieli dać za Sandro to oferta nie do odrzucenia.

1

Piję sobie kawę i jak przeczytałem o tych 100 mln to prawie się zachłysnąłem, ja się pytam co oni biorą.. tak samo w przypadku Zlatana piłkarz wybitny ale z tym że lepszy to gruba przesada.

0

Murawa murawą ale postawa zawodników nie była najlepsza.

1

Skoro sam mówi że chce wypełnić kontrakt to pewnie zostanie a wie jaka jest jego sytuacja - rezerwa a wywalczyć składu chyba nie da rady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?