3

Ależ zajebiście się młody rozwija w tym Gijon, kapitalny ruch klubu by go tam wypożyczyć :)

3

Lucho jak zawsze gasi tych marnych dziennikarzy :D
Mam nadzieję że zespół w styczniu odpali tak że zatrzymają się w finale LM i go wygrają :)

1

Jeszcze z FIFA niech sztame przybiją ale to akurat nierealne ;]

3

I bardzo dobra decyzja, lubię tego piłkarza i chciałbym aby dołączył do Barcy ale nie na takich chorych warunkach.

0

Na korzystny rezultat na Camp Nou na pewno im się nie zanosi ;)

0

U Neymara bida widać ryż i fasola heheh :D

5

Chłopaki się bawią korzystają z życia a że nie wiedzieli o konferencji każdemu się zdarza choć oby najmniej takich sytuacji.

22

A no właśnie najbardziej śmieszne jest to że Busi nie znajduje się nawet jako kandydat do ZP czysta kpina.

0

Liczę że nasi ich rozstrzelają na Camp Nou :D

6

Andres zachował się bardzo mądrze jak przystało na tą sytuację.

3

Szkoda że Bartra tak mało...

0

Im w cokolwiek ciężko wierzyć hehe :)

1

To fakt nasza obrona od początku sezonu gra fatalnie i mam nadzieję że szybko się to zmieni bo jak tak dalej pójdzie to ciekawie nie będzie.

1

A ostatecznie się jeszcze może okazać że Leo zagra hehe :)

0

Masz pomysły :D

2

Nasi malowali Sprayem? Ma rację przesadzili ale dobrze że przeprosili bo wstyd byłby na taki klub jakim jest Barca.

1

Bardzo dobre posunięcie ze strony klubu, jego przyszłość jest w barwach Barcy oby tylko szybko powrócił do zdrowia.

0

W końcu kurde jak to jest z Messim? Przedtem czytałem co innego a teraz? Nie wierzę im w nic już.

0

Jak to dobrze że Pep postanowił na niego postawić, rozwinął się niesamowicie a teraz to już jest człowiek niezastąpiony na swojej pozycji.

1

Brawo jest świetny ale Mats też zasługuje na to by bornić w bramce Barcy.

27

A pamiętam jak mówiło się (ja sam także) o tym że nic z niego już nie będzie i odejście byłoby najlepszym wyjściem. Piłka potrafi jednak zaskakiwać pozytywnie.

0

Haha rozwalił mnie ten komentarz :D

0

Może jeszcze odpali zobaczymy jak jeszcze do gry będzie gotowy Vidal, powinna być ciekawa rywalizacja.

1

Ronaldo to nie pogodzi się z faktem że to Leo jest najlepszy.

2

Fatalna wiadomość klasyk bez Leo to nie to samo a jego obecność jest niezastąpiona, ale zdrowie najważniejsze! Wierzę że nasi bez Messiego też będą potrafili zagrać dobry mecz.

1

Ciekawe co byłoby gdyby tak na konferencję Realu wtargnęli :P

2

Mówcie co chcecie możecie się z moją opinią nie zgadzać każdy ma prawo oceniać, ale ja uważam że Alves pomału wygasa, owszem jak mu wyjdzie mecz to nie ma lepszego ale ostatnio widać nieregularność już w jego grze.

0

Niestety nie tym razem :P

0

Busi rozpierdzielił wszystkie inne statystyki, mistrz!

0

A kto nie ma takiej nadziei Panie Mestre ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?