Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ależ zajebiście się młody rozwija w tym Gijon, kapitalny ruch klubu by go tam wypożyczyć :)
3
Lucho jak zawsze gasi tych marnych dziennikarzy :D
Mam nadzieję że zespół w styczniu odpali tak że zatrzymają się w finale LM i go wygrają :)
1
Jeszcze z FIFA niech sztame przybiją ale to akurat nierealne ;]
3
I bardzo dobra decyzja, lubię tego piłkarza i chciałbym aby dołączył do Barcy ale nie na takich chorych warunkach.
0
Na korzystny rezultat na Camp Nou na pewno im się nie zanosi ;)
0
U Neymara bida widać ryż i fasola heheh :D
5
Chłopaki się bawią korzystają z życia a że nie wiedzieli o konferencji każdemu się zdarza choć oby najmniej takich sytuacji.
22
A no właśnie najbardziej śmieszne jest to że Busi nie znajduje się nawet jako kandydat do ZP czysta kpina.
0
Liczę że nasi ich rozstrzelają na Camp Nou :D
6
Andres zachował się bardzo mądrze jak przystało na tą sytuację.
3
Szkoda że Bartra tak mało...
0
Im w cokolwiek ciężko wierzyć hehe :)
1
To fakt nasza obrona od początku sezonu gra fatalnie i mam nadzieję że szybko się to zmieni bo jak tak dalej pójdzie to ciekawie nie będzie.
1
A ostatecznie się jeszcze może okazać że Leo zagra hehe :)
0
Masz pomysły :D
2
Nasi malowali Sprayem? Ma rację przesadzili ale dobrze że przeprosili bo wstyd byłby na taki klub jakim jest Barca.
1
Bardzo dobre posunięcie ze strony klubu, jego przyszłość jest w barwach Barcy oby tylko szybko powrócił do zdrowia.
0
W końcu kurde jak to jest z Messim? Przedtem czytałem co innego a teraz? Nie wierzę im w nic już.
0
Jak to dobrze że Pep postanowił na niego postawić, rozwinął się niesamowicie a teraz to już jest człowiek niezastąpiony na swojej pozycji.
1
Brawo jest świetny ale Mats też zasługuje na to by bornić w bramce Barcy.
27
A pamiętam jak mówiło się (ja sam także) o tym że nic z niego już nie będzie i odejście byłoby najlepszym wyjściem. Piłka potrafi jednak zaskakiwać pozytywnie.
0
Haha rozwalił mnie ten komentarz :D
0
Może jeszcze odpali zobaczymy jak jeszcze do gry będzie gotowy Vidal, powinna być ciekawa rywalizacja.
1
Ronaldo to nie pogodzi się z faktem że to Leo jest najlepszy.
2
Fatalna wiadomość klasyk bez Leo to nie to samo a jego obecność jest niezastąpiona, ale zdrowie najważniejsze! Wierzę że nasi bez Messiego też będą potrafili zagrać dobry mecz.
1
Ciekawe co byłoby gdyby tak na konferencję Realu wtargnęli :P
2
Mówcie co chcecie możecie się z moją opinią nie zgadzać każdy ma prawo oceniać, ale ja uważam że Alves pomału wygasa, owszem jak mu wyjdzie mecz to nie ma lepszego ale ostatnio widać nieregularność już w jego grze.
0
Niestety nie tym razem :P
0
Busi rozpierdzielił wszystkie inne statystyki, mistrz!
0
A kto nie ma takiej nadziei Panie Mestre ;)