Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
Zazdroszczę bycia na meczu, świetne podsumowanie :)
43
Należy pamiętać też o wspaniałym El Pistolero który odwala kawał dobrej roboty na boisku.
2
Skoro tak mówi publicznie to tak musi być ja mu wierzę, bo co to za problem uwalić swoją szatnię czymś a potem zgonić na Barcę by w mediach była najgorsza.
25
Drużyna widać zaczyna łapać odpowiedni rytm i to zajebiście cieszy! Jak wróci Leoś to współczuje tylko rywalom.
0
Luis zdecydowanie lepiej do tego podchodzi ;)
2
Z nimi to szkoda zaczynać, to tak jak z psem jak zaczniesz to możesz żle skończyć.
37
To jak zrobił to dziś Neymar to brak słów genialnie mu się współpracuje z El Pistolero i jak tylko utrzymają formę to dla rywali tylko: R.I.P
18
Pewnie ładnie się zdziwił jak zobaczył bramkę Ney a asystę El Pistolero :)
0
Ale czemu zabraniają w tym grać niby?
0
A Tobie co?
0
Ależ kapitalny mecz, Suarez i Neymar prawdziwe mistrzostwo, Busi jedyny w swoim rodzaju, czyste konto zajebiście. Jest forma na GD! VeB!!!!
0
Neymar szczena mi opadła po tym co zrobiłeś.
65
Ney co zrobił to nie mam pytań geniusz!!! Suarez genialna asysta!
0
Neymar co za brama co za akcja!
0
El Pistolero tak sie strzela karne !!!!!!!!!! :)
2
Panalty yeah :D
0
Busi magia!
2
Neymarrrrrrrrr yeahhhhhhhh
0
Oby nasi się pilnowali z kartkami bo byłoby przewalone...
0
Ale pech ja pierdziele
0
Teraz, ale po meczu bym wyszedł na pole a po co jak ciemno i zimno.
0
Hahaha ale sypie nam kartkami
0
A bo akurat dziś się udał taki dzień..
2
Oho już sobie strzeliły selfie poleci na fejsa :D
13
U nas ciemno u nich jasno.. ehh te klimaty fajne mają i zapewne cieplej.
0
Ładnie Bravo
0
Haha sędzia komedia
0
Andres jak pięknie w obronie
0
To się przebieraj lepiej.....