0

Komentarz usunięty

2

Zazdroszczę bycia na meczu, świetne podsumowanie :)

43

Należy pamiętać też o wspaniałym El Pistolero który odwala kawał dobrej roboty na boisku.

2

Skoro tak mówi publicznie to tak musi być ja mu wierzę, bo co to za problem uwalić swoją szatnię czymś a potem zgonić na Barcę by w mediach była najgorsza.

25

Drużyna widać zaczyna łapać odpowiedni rytm i to zajebiście cieszy! Jak wróci Leoś to współczuje tylko rywalom.

0

Luis zdecydowanie lepiej do tego podchodzi ;)

2

Z nimi to szkoda zaczynać, to tak jak z psem jak zaczniesz to możesz żle skończyć.

37

To jak zrobił to dziś Neymar to brak słów genialnie mu się współpracuje z El Pistolero i jak tylko utrzymają formę to dla rywali tylko: R.I.P

18

Pewnie ładnie się zdziwił jak zobaczył bramkę Ney a asystę El Pistolero :)

0

Ale czemu zabraniają w tym grać niby?

0

A Tobie co?

0

Ależ kapitalny mecz, Suarez i Neymar prawdziwe mistrzostwo, Busi jedyny w swoim rodzaju, czyste konto zajebiście. Jest forma na GD! VeB!!!!

0

Neymar szczena mi opadła po tym co zrobiłeś.

65

Ney co zrobił to nie mam pytań geniusz!!! Suarez genialna asysta!

0

Neymar co za brama co za akcja!

0

El Pistolero tak sie strzela karne !!!!!!!!!! :)

2

Panalty yeah :D

0

Busi magia!

2

Neymarrrrrrrrr yeahhhhhhhh

0

Oby nasi się pilnowali z kartkami bo byłoby przewalone...

0

Ale pech ja pierdziele

0

Teraz, ale po meczu bym wyszedł na pole a po co jak ciemno i zimno.

0

Hahaha ale sypie nam kartkami

0

A bo akurat dziś się udał taki dzień..

2

Oho już sobie strzeliły selfie poleci na fejsa :D

13

U nas ciemno u nich jasno.. ehh te klimaty fajne mają i zapewne cieplej.

0

Ładnie Bravo

0

Haha sędzia komedia

0

Andres jak pięknie w obronie

0

To się przebieraj lepiej.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?