Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Raul szacunek dla Ciebie za to wszystko czego dokonałeś!
0
Właśnie jest news o tym że brak funduszy więc szanse znikome na jego sprowadzenie chyba że wypożyczenie.
0
To może by tak udało się Pato wypożyczyć z opcją kupna w letnim okienku?
0
A może Ty jesteś? Jak widać nie rozumiemy się.
0
Ale pewnie by więcej lewą ukuł :D
2
Joan problem w tym że Ty dużo mówiłeś a mało robiłeś i dlatego nie wygrałeś a szkoda.
0
Macki "placki" Pereza :D
1
Widać ile warty jest dla Argentyny Messi.
1
A ja liczyłem że po sezonie wróci do Barcy i będzie grywał w pierwszym składzie.
0
Jak tak to mieli go gdzieś, gdy już strzelał im bramy moment ponowne zainteresowanie. Śmieszne.
2
Gdyby Messi grał to ta statystyka z prawą nogą nie miała by znaczenia :D
7
Oby tak było i Busi nie grał on musi być pełni sił na Klasyk.
2
Oby Morata nie był głupi i olał Real.
2
Co jak co ale im kasy to nie brakuje więc jeśli chcą się reklamować to niech płacą solidnie.
2
Pique kabluje oj nieładnie koledze robi :) Ciekawe jestem kiedy Bartra wskoczy na stałe do składu bo jak na razie to w kratkę te występy raz jest a drugi raz już nie ma.
1
Tata Wenger wszystkich chce. Tak na poważnie Grimaldo powinien zostać i chciałbym aby dostał szansę od Lucho.
0
Ja jedynie liczę bardzo na Alena i Denisa.
1
Chyba ich pogięło o 13 mecze? Przecież to bez sensu mało kto ma czas oglądać o tej porze.
0
Faktycznie przeczytałem ale jakoś mi to wymknęło z głowy :)
5
Roberto na hardcora spacerował sobie ja bym spitalał gdzie popadnie w takich okolicznościach.
1
To było do przewidzenia że Leo nie odpuści. Boję się tylko że gdyby wynik był niekorzystny ( wierzę w naszych że wygrają) to gdyby wprowadzili Leo na boisko to wtedy mogłoby być nie ciekawie, bo jak wiemy Messi potrafi rozstrzygnąć mecz jedną akcją a zawodnicy Realu by go próbowali za wszelką cenę zatrzymać, a wiemy że faulować potrafią (Pepe) i to jest ogromne ryzyko świeżo po kontuzji. Ale Leo i Enrique wiedzą najlepiej co zrobić.
0
Też chętnie bym go widział w Barcelonie i zapewne nie trzeba by wydawać tyle kasy jak na Pogbe...
0
Ciągle tylko gra i gra brak czasu na odpoczynek oby się to nie odbiło na zdrowiu (tfu).
0
Czego oni tak zabijają tych biednych ludzi masakra :/
4
Fajnie że Turan strzela i jest w formie.
4
Masakra co się dzieje na tym świecie.. :/
7
Chciałbym aby to Samper a nie Gumbau dostawał szanse ale to nie ja jestem trenerem..
0
Jak im mało niech dadzą mi ja przyjmę :D
2
Pique po prostu bądz sobą i się nie przejmuj gwizdami itp, :)
0
Poleciał głosik na naszego Leo oby wygrał :)