12

Raul szacunek dla Ciebie za to wszystko czego dokonałeś!

0

Właśnie jest news o tym że brak funduszy więc szanse znikome na jego sprowadzenie chyba że wypożyczenie.

0

To może by tak udało się Pato wypożyczyć z opcją kupna w letnim okienku?

0

A może Ty jesteś? Jak widać nie rozumiemy się.

0

Ale pewnie by więcej lewą ukuł :D

2

Joan problem w tym że Ty dużo mówiłeś a mało robiłeś i dlatego nie wygrałeś a szkoda.

0

Macki "placki" Pereza :D

1

Widać ile warty jest dla Argentyny Messi.

1

A ja liczyłem że po sezonie wróci do Barcy i będzie grywał w pierwszym składzie.

0

Jak tak to mieli go gdzieś, gdy już strzelał im bramy moment ponowne zainteresowanie. Śmieszne.

2

Gdyby Messi grał to ta statystyka z prawą nogą nie miała by znaczenia :D

7

Oby tak było i Busi nie grał on musi być pełni sił na Klasyk.

2

Oby Morata nie był głupi i olał Real.

2

Co jak co ale im kasy to nie brakuje więc jeśli chcą się reklamować to niech płacą solidnie.

2

Pique kabluje oj nieładnie koledze robi :) Ciekawe jestem kiedy Bartra wskoczy na stałe do składu bo jak na razie to w kratkę te występy raz jest a drugi raz już nie ma.

1

Tata Wenger wszystkich chce. Tak na poważnie Grimaldo powinien zostać i chciałbym aby dostał szansę od Lucho.

0

Ja jedynie liczę bardzo na Alena i Denisa.

1

Chyba ich pogięło o 13 mecze? Przecież to bez sensu mało kto ma czas oglądać o tej porze.

0

Faktycznie przeczytałem ale jakoś mi to wymknęło z głowy :)

5

Roberto na hardcora spacerował sobie ja bym spitalał gdzie popadnie w takich okolicznościach.

1

To było do przewidzenia że Leo nie odpuści. Boję się tylko że gdyby wynik był niekorzystny ( wierzę w naszych że wygrają) to gdyby wprowadzili Leo na boisko to wtedy mogłoby być nie ciekawie, bo jak wiemy Messi potrafi rozstrzygnąć mecz jedną akcją a zawodnicy Realu by go próbowali za wszelką cenę zatrzymać, a wiemy że faulować potrafią (Pepe) i to jest ogromne ryzyko świeżo po kontuzji. Ale Leo i Enrique wiedzą najlepiej co zrobić.

0

Też chętnie bym go widział w Barcelonie i zapewne nie trzeba by wydawać tyle kasy jak na Pogbe...

0

Ciągle tylko gra i gra brak czasu na odpoczynek oby się to nie odbiło na zdrowiu (tfu).

0

Czego oni tak zabijają tych biednych ludzi masakra :/

4

Fajnie że Turan strzela i jest w formie.

4

Masakra co się dzieje na tym świecie.. :/

7

Chciałbym aby to Samper a nie Gumbau dostawał szanse ale to nie ja jestem trenerem..

0

Jak im mało niech dadzą mi ja przyjmę :D

2

Pique po prostu bądz sobą i się nie przejmuj gwizdami itp, :)

0

Poleciał głosik na naszego Leo oby wygrał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?