Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta co za brama!!!!!!!! 0-3!!!!!!!!!!!!
0
Pięknie Bravo!
2
Ja bym teraz nie ryzykował z wprowadzeniem Leo póki idzie wszystko dobrze, bo oni teraz będą grać znacznie agresywniej a Leo po kontuzji to spore ryzyko..
0
Grzmot nie istnieje :D
1
Kapitalna pierwsza połowa, całkowita dominacja Barcy! :)
2
Ale szkoda tej akcji!!!
0
Leo może spokojnie odpoczywać nawet w drugiej połowie :)
0
Neymar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 0-2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Bravo masakra!
0
Ronaldo z łokcia a Alves żółta haha
0
Mascherano zmiana ehhh ;/
0
A mówiłem zakaz płetw na boisku Ronaldo nie posłuchał
2
Hahah Grzmot już chciał karnego
1
Uuu współczuję Szefie!
0
Roberto co za asysta!!!
8
El Pistolero golllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Ramos ja prd by Cie!
0
Pique zaczęli na niego już :)
0
Dadzą nasi radę wygrają to!
1
Dobry skład! Cieszę się że nie ma Mathieu. W drugiej połowie liczę że wejdzie Leo :) Vamos Barca!!! :)
0
Powodzenia oby Ci się udało!! :)
3
Liczę dziś na wspaniały pojedynek z tym że bez nurkowania i zakaz wnoszenia płetw na murawę.
12
Nie ma co porównywać Sociedad do Barcy to przepaść, dziś liczę na lepsza statystykę.
0
Super tekst który pokazuje że w tamtych czasach to działy się dziwne rzeczy podczas meczu, tak samo te tablice do wyników to nie to co teraz jest wszystko animacje się wyświetla.
1
Benzema to ostatnio jest dobry ale w szantażowaniu.
5
Ale mnie wkurzył nie powiem że nie. Ronaldo nie jest nurkiem a Neymar tak? O Messim też pojechał ja pierdziele dobrze że potrafię się powstrzymać od przekleństw.
0
Jeśli zagra Leo nawet po przerwie to stawiam 1-3 dla Barcy :)
2
Obu mu nasi dołożyli dziś do kolekcji brameczki, niech wyciąga z siatki bo dobry w tym jest.
0
Wolałbym aby to Vermaelen zagrał a nie Mathieu.. Skład Mundo dobry z Leo na czele, lecz jeśli ma grać Mathieu na obronie to za niego lepszy Mascherano.
0
Nadal czekam jak to będzie z Leo i ile zagra zobaczymy co postanowili.