0

Iniesta co za brama!!!!!!!! 0-3!!!!!!!!!!!!

0

Pięknie Bravo!

2

Ja bym teraz nie ryzykował z wprowadzeniem Leo póki idzie wszystko dobrze, bo oni teraz będą grać znacznie agresywniej a Leo po kontuzji to spore ryzyko..

0

Grzmot nie istnieje :D

1

Kapitalna pierwsza połowa, całkowita dominacja Barcy! :)

2

Ale szkoda tej akcji!!!

0

Leo może spokojnie odpoczywać nawet w drugiej połowie :)

0

Neymar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 0-2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Bravo masakra!

0

Ronaldo z łokcia a Alves żółta haha

0

Mascherano zmiana ehhh ;/

0

A mówiłem zakaz płetw na boisku Ronaldo nie posłuchał

2

Hahah Grzmot już chciał karnego

1

Uuu współczuję Szefie!

0

Roberto co za asysta!!!

8

El Pistolero golllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Ramos ja prd by Cie!

0

Pique zaczęli na niego już :)

0

Dadzą nasi radę wygrają to!

1

Dobry skład! Cieszę się że nie ma Mathieu. W drugiej połowie liczę że wejdzie Leo :) Vamos Barca!!! :)

0

Powodzenia oby Ci się udało!! :)

3

Liczę dziś na wspaniały pojedynek z tym że bez nurkowania i zakaz wnoszenia płetw na murawę.

12

Nie ma co porównywać Sociedad do Barcy to przepaść, dziś liczę na lepsza statystykę.

0

Super tekst który pokazuje że w tamtych czasach to działy się dziwne rzeczy podczas meczu, tak samo te tablice do wyników to nie to co teraz jest wszystko animacje się wyświetla.

1

Benzema to ostatnio jest dobry ale w szantażowaniu.

5

Ale mnie wkurzył nie powiem że nie. Ronaldo nie jest nurkiem a Neymar tak? O Messim też pojechał ja pierdziele dobrze że potrafię się powstrzymać od przekleństw.

0

Jeśli zagra Leo nawet po przerwie to stawiam 1-3 dla Barcy :)

2

Obu mu nasi dołożyli dziś do kolekcji brameczki, niech wyciąga z siatki bo dobry w tym jest.

0

Wolałbym aby to Vermaelen zagrał a nie Mathieu.. Skład Mundo dobry z Leo na czele, lecz jeśli ma grać Mathieu na obronie to za niego lepszy Mascherano.

0

Nadal czekam jak to będzie z Leo i ile zagra zobaczymy co postanowili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?