0

Jest i Bartra :)

0

Należała mu się za ostatni raz :D

2

Waka Waka Pique!!! :)

0

Ter Stegen!!!!

4

Busi niech odpoczywa :)

0

Pięknie Samper :)

0

Co nasi grają to magia :) Suarez kozak!

0

Ale ma formę!

3

Łoo ale brama Luis Suarez! :)

0

Dojrzał :D

1

Wrócił nasz kosmita!! :)

1

Leo Messi gol!!!! :)

0

El Pistolero!!!

1

Leo na jakim luzie to wykonał :)

0

Ajaja Messi blisko

0

Chyba że tak ;)

20

Skład super, oby w drugiej połowie wszedł Bartra :) Vamos Barca po 3 pkt!

0

Nie gra się all in bo będzie wtopa wiem z doświadczenia ale czasem i nauczka nie pomaga..

3

A jednak trio :) Fajnie że Verma gra ale szkoda Bartry..

8

W jakich by nie grali to Barca i tak najlepsza na zawsze ;]

4

Zajebista historia :) To się nazywa miłość od tak młodego razem do dziś :)

0

A to już moja tajemnica co myślę pisząc to słowo.

0

Oki domyślałem się ale wolałem zapytać :P

3

Oby Samper dostał minuty :)

3

Brak Busiego to już totalna paranoja tak samo jak w gronie do ZP.

4

Awans mamy ale zwycięstwo dziś będzie super na co bardzo liczę :)

0

Oby tylko Barca nie spuściła z tonu a o wygraną jestem spokojny :)

0

Chciałbym zobaczyć Bartrę i Thomasa ale zagra tylko jeden bo Pique zapewne będzie grał. Lucho zadecyduje.

1

Tyle daje Realowi wywalanie grubej kasy na trenerów, zawodników a i tak pucharów brak. Kasa to nie wszystko ale dobrze niech nadal będzie taka polityka u nich mi to odpowiada.

2

Może Reusa obserwował, choć wątpię w to bo kasy i tak brak ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?