Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest i Bartra :)
0
Należała mu się za ostatni raz :D
2
Waka Waka Pique!!! :)
0
Ter Stegen!!!!
4
Busi niech odpoczywa :)
0
Pięknie Samper :)
0
Co nasi grają to magia :) Suarez kozak!
0
Ale ma formę!
3
Łoo ale brama Luis Suarez! :)
0
Dojrzał :D
1
Wrócił nasz kosmita!! :)
1
Leo Messi gol!!!! :)
0
El Pistolero!!!
1
Leo na jakim luzie to wykonał :)
0
Ajaja Messi blisko
0
Chyba że tak ;)
20
Skład super, oby w drugiej połowie wszedł Bartra :) Vamos Barca po 3 pkt!
0
Nie gra się all in bo będzie wtopa wiem z doświadczenia ale czasem i nauczka nie pomaga..
3
A jednak trio :) Fajnie że Verma gra ale szkoda Bartry..
8
W jakich by nie grali to Barca i tak najlepsza na zawsze ;]
4
Zajebista historia :) To się nazywa miłość od tak młodego razem do dziś :)
0
A to już moja tajemnica co myślę pisząc to słowo.
0
Oki domyślałem się ale wolałem zapytać :P
3
Oby Samper dostał minuty :)
3
Brak Busiego to już totalna paranoja tak samo jak w gronie do ZP.
4
Awans mamy ale zwycięstwo dziś będzie super na co bardzo liczę :)
0
Oby tylko Barca nie spuściła z tonu a o wygraną jestem spokojny :)
0
Chciałbym zobaczyć Bartrę i Thomasa ale zagra tylko jeden bo Pique zapewne będzie grał. Lucho zadecyduje.
1
Tyle daje Realowi wywalanie grubej kasy na trenerów, zawodników a i tak pucharów brak. Kasa to nie wszystko ale dobrze niech nadal będzie taka polityka u nich mi to odpowiada.
2
Może Reusa obserwował, choć wątpię w to bo kasy i tak brak ;P