0

Rozkręcił się na dobre niech tylko to utrzyma.

1

Szkoda że nie Suarez.. więcej osiągnął niż grzmot.

1

Cóż to smutne że tak się dzieje nazwa Camp Nou to klasa sama w sobie i jakoś dziwnie byłoby widzieć inną.. szkoda że wszystko musi się obracać wokół kasy ale bez niej nie byłoby tych wszystkich sukcesów. To oni tam rządzą i zrobią sobie jak będą chcieli my nic nie zmienimy.

2

Hehe Ronaldo pewnie ładnie się wkurzył jak usłyszał że chcą sprzedać jego a sprowadzić Neymara choć to drugie jest na pewno nierealne, miejsce Ney jest tutaj w Barcelonie :)

0

Chciałbym nasze trio aby zostało wybrane :)

4

Busi może Cię i nie ma w takich wyróżnieniach ale i tak jesteś najlepszym DP na świecie i tak trzymaj! Cichy bohater drużyny :)

4

W końcu obrona się poprawiła i koniec z głupimi błędami :)

1

Spokojnie Barca to osiągnie, w środę myślę że na luzie z 5 bramek im wcisną :)

4

Oby tylko nie wystrzelali wszystkiego w środę i zostawili coś na Valencie :)Będzie dobrze :)

0

Ronaldo się załamie :D

1

Pisałem właśnie o nim kiedyś że warto na niego popatrzeć, mega zawodnik a tylko 18 lat! Oby Barca go kupiła :)

1

Niech biją kolejne rekordy oby ich było jak najwięcej :)

0

Można się chociaż pośmiać z czegoś w niedzielne nudne popołudnie ;)

1

Spoko Munir i Sandro bez formy to fakt, ale za to będzie Turan i Alex a oni mogą grać na ten pozycji na skrzydle a na pewno Adra.

3

Nie uważam by od stycznia był on potrzebny, będzie Vidal i Turan a to 2 wielkie wzmocnienia.

0

Ty to tak postrzegasz masz do tego prawo, ja nie.

1

Taki rekord cieszy, oby tylko utrzymał formę.

13

W Liverpool grał kapitalnie, w Barcelonie też to robi. Wspaniały zawodnik mam nadzieję że zdobędzie bramkę dla Barcy i będzie kapitanem w przyszłości.

1

I dobrze że Nolito nie dołączy do Barcy.

24

Takie rzeczy tylko w wykonaniu kosmity Leo! ;)

6

Ciekawe kto już masz w planach złożyć ofertę w zimie za Vardego? Real, Chelsea, City? :D

5

Zespół gra na niesamowitym luzie wszystko tak łatwo im przychodzi co bardzo cieszy :)

0

To ba pewnie że tak :D

0

Haha dobre :D

1

Sampera nie było ale za to oceny będą na pewno wysokie :D

1

A czy ja napisałem że tylko z uwagi że jest Polakiem? :D Nie :D I też chciałbym zobaczyć nasze trio to przecież oczywiste, a że Lewy jest w mega formie to też mogę sobie pisać o nim :P

1

Wrócił stary dobry magik jak za Pepa i morda się cieszy na ten widok sama :)

1

Neymar co ostatnio gra to szacun, z jaką łatwością on mija sobie przeciwników w polu karnym coś pięknego, on musi zostać w Barcelonie na długie lata :)

29

Oj a w domu pewnie dostanie jeszcze lepszą nagrodę od Antonelli za bramkę i to wyróżnienie heh :D

0

Widać było to po Leo że nie jest szczęśliwy bo Ney i Suarez zdobyli po golu a on nie ale w końcu mu się udało i uśmiech się moment pojawił :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?