Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozkręcił się na dobre niech tylko to utrzyma.
1
Szkoda że nie Suarez.. więcej osiągnął niż grzmot.
1
Cóż to smutne że tak się dzieje nazwa Camp Nou to klasa sama w sobie i jakoś dziwnie byłoby widzieć inną.. szkoda że wszystko musi się obracać wokół kasy ale bez niej nie byłoby tych wszystkich sukcesów. To oni tam rządzą i zrobią sobie jak będą chcieli my nic nie zmienimy.
2
Hehe Ronaldo pewnie ładnie się wkurzył jak usłyszał że chcą sprzedać jego a sprowadzić Neymara choć to drugie jest na pewno nierealne, miejsce Ney jest tutaj w Barcelonie :)
0
Chciałbym nasze trio aby zostało wybrane :)
4
Busi może Cię i nie ma w takich wyróżnieniach ale i tak jesteś najlepszym DP na świecie i tak trzymaj! Cichy bohater drużyny :)
4
W końcu obrona się poprawiła i koniec z głupimi błędami :)
1
Spokojnie Barca to osiągnie, w środę myślę że na luzie z 5 bramek im wcisną :)
4
Oby tylko nie wystrzelali wszystkiego w środę i zostawili coś na Valencie :)Będzie dobrze :)
0
Ronaldo się załamie :D
1
Pisałem właśnie o nim kiedyś że warto na niego popatrzeć, mega zawodnik a tylko 18 lat! Oby Barca go kupiła :)
1
Niech biją kolejne rekordy oby ich było jak najwięcej :)
0
Można się chociaż pośmiać z czegoś w niedzielne nudne popołudnie ;)
1
Spoko Munir i Sandro bez formy to fakt, ale za to będzie Turan i Alex a oni mogą grać na ten pozycji na skrzydle a na pewno Adra.
3
Nie uważam by od stycznia był on potrzebny, będzie Vidal i Turan a to 2 wielkie wzmocnienia.
0
Ty to tak postrzegasz masz do tego prawo, ja nie.
1
Taki rekord cieszy, oby tylko utrzymał formę.
13
W Liverpool grał kapitalnie, w Barcelonie też to robi. Wspaniały zawodnik mam nadzieję że zdobędzie bramkę dla Barcy i będzie kapitanem w przyszłości.
1
I dobrze że Nolito nie dołączy do Barcy.
24
Takie rzeczy tylko w wykonaniu kosmity Leo! ;)
6
Ciekawe kto już masz w planach złożyć ofertę w zimie za Vardego? Real, Chelsea, City? :D
5
Zespół gra na niesamowitym luzie wszystko tak łatwo im przychodzi co bardzo cieszy :)
0
To ba pewnie że tak :D
0
Haha dobre :D
1
Sampera nie było ale za to oceny będą na pewno wysokie :D
1
A czy ja napisałem że tylko z uwagi że jest Polakiem? :D Nie :D I też chciałbym zobaczyć nasze trio to przecież oczywiste, a że Lewy jest w mega formie to też mogę sobie pisać o nim :P
1
Wrócił stary dobry magik jak za Pepa i morda się cieszy na ten widok sama :)
1
Neymar co ostatnio gra to szacun, z jaką łatwością on mija sobie przeciwników w polu karnym coś pięknego, on musi zostać w Barcelonie na długie lata :)
29
Oj a w domu pewnie dostanie jeszcze lepszą nagrodę od Antonelli za bramkę i to wyróżnienie heh :D
0
Widać było to po Leo że nie jest szczęśliwy bo Ney i Suarez zdobyli po golu a on nie ale w końcu mu się udało i uśmiech się moment pojawił :)