0

Nasi ich rozpracują :)

1

Tak więc Barca jazda po 3 pkt. Vamos!

0

Żałosny klub haha u siebie z takimi cieniasami.

0

Ooo :D Zajebista brameczka :P

1

Ależ bramka Besiktasu z wolnego w samo okienko czysta poezja z takiego kąta trafić! Jak tylko będzie powtórka na livesports polecam zobaczyć!!

0

Bayern ładna wtopa :D

1

Wytrzymała Barca tyle bez niego to i te kilkanaście dni zleci moment.

26

Robben tak wysoko? Busi 21 dopiero? Bale za co? Beka z tych rankingów.

3

City potęga w Anglii hah :D

5

Dziewczyna aż płacze heh :D Fajnie Bartra wygląda z tym plecakiem jak z podstawówki uczeń :D

1

Oby tak się stało Barca niech świętuje zwycięstwo i 3 pkt a Enrique swój rekord wygranych :)

2

Ciekawe jak Valencia zagra może być wkurzona po ostatnich niepowodzeniach i wiemy jak to bywa w takich momentach zespoły grają mecz życia, ale ja wierzę że nasi się z nimi rozprawia i zgarną 3 pkt po pięknej grze. Vamos!

2

Mi się ciągle marzy Pato - wypożyczenie z opcją kupna w lecie. Lavezzi tez nie jest złą opcją.

3

Ciekaw jestem jak sobie poradzi Neville jako trener , kiedyś wspaniały piłkarz a teraz będzie można zobaczyć w roli trenera.

1

Najlepszy możliwy skład teraz tylko zdobyć 3 pkt.

2

Dałby sobie Ramos już spokój bo to robi się śmieszne.

3

I pokazali.. już ich mieli na 1 pkt a potem znowu się zachowali jak amatorzy, wiem Pana to trudny teren ale ten mecz był do wygrania.

0

A tego że potrafili ich w pewnym momencie dojść na 71-70 a i tak uwalili mecz nie takiej Barcy się spodziewałem mieli niby grać o zwycięstwo a byli jak po imprezie.

2

Nigdy więcej Barcy w kosza, nigdy. Co ich pogram to odwalają kaszane.

3

Dałem na Barce w kosza a oni odwalają taką padake.. a niby trener mówił że chcą wygrać.. taa...

3

Zielona co jedzie z Kuban u nich w domu kurs na Stelmet był @16...

1

I gitara sprawiedliwość widać jeszcze jest.

1

Kapustka pobity masakra ;p Ale to w sumie tylko uderzenie.

3

Żałuj że nie widziałeś :D Zatrzymywali go siłą bo chciał mu strzała dać :D

2

Ha mecz Rostov - Kazan ale akcja prawie się napieprzali piłkarze na boisku skończyło się czerwoną dla Kazan a piłkarz chciał wytrąbić sędziemu co dostał czerwoną :D

0

Yeaa Real wylatuje haha pięknie dobrze im tak sprawiedliwości stało się zadość! :D

0

Ja pierdziele ale oni mają zryte banie masakra co oni tam ćpią to ja nie wiem! :D

0

Przecież nie kapitan grzmot :D

2

Hahaha końcówka najlepsza wygląda jak atak kibiców :D

6

Pierwsza konferencja w której Enrique niczym nie zgasił dziennikarzy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?