Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasi ich rozpracują :)
1
Tak więc Barca jazda po 3 pkt. Vamos!
0
Żałosny klub haha u siebie z takimi cieniasami.
0
Ooo :D Zajebista brameczka :P
1
Ależ bramka Besiktasu z wolnego w samo okienko czysta poezja z takiego kąta trafić! Jak tylko będzie powtórka na livesports polecam zobaczyć!!
0
Bayern ładna wtopa :D
1
Wytrzymała Barca tyle bez niego to i te kilkanaście dni zleci moment.
26
Robben tak wysoko? Busi 21 dopiero? Bale za co? Beka z tych rankingów.
3
City potęga w Anglii hah :D
5
Dziewczyna aż płacze heh :D Fajnie Bartra wygląda z tym plecakiem jak z podstawówki uczeń :D
1
Oby tak się stało Barca niech świętuje zwycięstwo i 3 pkt a Enrique swój rekord wygranych :)
2
Ciekawe jak Valencia zagra może być wkurzona po ostatnich niepowodzeniach i wiemy jak to bywa w takich momentach zespoły grają mecz życia, ale ja wierzę że nasi się z nimi rozprawia i zgarną 3 pkt po pięknej grze. Vamos!
2
Mi się ciągle marzy Pato - wypożyczenie z opcją kupna w lecie. Lavezzi tez nie jest złą opcją.
3
Ciekaw jestem jak sobie poradzi Neville jako trener , kiedyś wspaniały piłkarz a teraz będzie można zobaczyć w roli trenera.
1
Najlepszy możliwy skład teraz tylko zdobyć 3 pkt.
2
Dałby sobie Ramos już spokój bo to robi się śmieszne.
3
I pokazali.. już ich mieli na 1 pkt a potem znowu się zachowali jak amatorzy, wiem Pana to trudny teren ale ten mecz był do wygrania.
0
A tego że potrafili ich w pewnym momencie dojść na 71-70 a i tak uwalili mecz nie takiej Barcy się spodziewałem mieli niby grać o zwycięstwo a byli jak po imprezie.
2
Nigdy więcej Barcy w kosza, nigdy. Co ich pogram to odwalają kaszane.
3
Dałem na Barce w kosza a oni odwalają taką padake.. a niby trener mówił że chcą wygrać.. taa...
3
Zielona co jedzie z Kuban u nich w domu kurs na Stelmet był @16...
1
I gitara sprawiedliwość widać jeszcze jest.
1
Kapustka pobity masakra ;p Ale to w sumie tylko uderzenie.
3
Żałuj że nie widziałeś :D Zatrzymywali go siłą bo chciał mu strzała dać :D
2
Ha mecz Rostov - Kazan ale akcja prawie się napieprzali piłkarze na boisku skończyło się czerwoną dla Kazan a piłkarz chciał wytrąbić sędziemu co dostał czerwoną :D
0
Yeaa Real wylatuje haha pięknie dobrze im tak sprawiedliwości stało się zadość! :D
0
Ja pierdziele ale oni mają zryte banie masakra co oni tam ćpią to ja nie wiem! :D
0
Przecież nie kapitan grzmot :D
2
Hahaha końcówka najlepsza wygląda jak atak kibiców :D
6
Pierwsza konferencja w której Enrique niczym nie zgasił dziennikarzy :D