Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mimo że awans pewny to nie można lecieć pełną rezerwą, jak mecz zremisuje Barca to będzie dobrze choć liczę na zwycięstwo ale porażka nie wchodzi w grę.
2
Oby tylko Lewy do Realu, jakoś go u nich nie widzę. Co do Soriano i Pato to myślę że większe szansę ma Brazylijczyk.
0
Kolejny fantastyczny tydzień się zapowiada dla nas kibiców.
0
Kurcze ale to zleciało :) Oby jak najwięcej tych spotkań i co najważniejsze niech strzeli bramkę w końcu :)
0
Czego to ludzie już nie wymyślą :) Leo jest wielki :)
3
To teraz Luisito niech dobija do 10 spotkań z rzędu z bramką!! :)
0
Swój na swojego nic nowego heh :)
3
Zgadza się Curry jest niesamowity to co wyprawia na parkiecie to masakra w pozytywnym znaczeniu :)
10
Wypowiedz trenera Napoli przed meczem z Bologna
"Sarri potwierdza, że Dries Mertens jest dostępny po kontuzji, ale przede wszystkim koncentruje się na Higuainie.
"Jeśli nie wygra Złotej Piłki w przyszłości to będzie to jego wina! On jest najlepszym środkowym napastnikiem na świecie! "
O ja prd hahaha dobry towar widać bierze :D ZP haha :D
1
Jak widać gwizdy na Pique wpływają motywująco i wcale mu to nie przeszkadza ;)
0
To ładnie oglądałem cały mecz a dopiero się o tym dziś dowiedziałem czytając to masakra o czym ja myślałem oglądając ;)
12
Tak to jest Barca ciśnie ostro, mnóstwo sytuacji bramkowych lecz brak wykończenia i nagle rywal sobie strzela na remis jak to mówią niewykorzystane sytuacje się mszczą.
1
Przecież wiadome było że marionetka Getafe się łatwo podłoży przed Realem.
0
Dokładnie skuteczność dziś nie dopisywała ale co zrobić tak bywa czasami.
1
Cały czas nie możemy wygrywać, ważne że nie porażka i nadal jesteśmy na szczycie. VeB!
16
Aż miło się takie coś czyta o naszym Rodaku :)
63
On jest po prostu wszędzie, zdobywa dla Barcy najważniejsze bramki gdy ta ich potrzebuje. Najlepsza 9 na świecie bez wątpienia.
4
Cóż dziś tylko remis, szkoda tej straconej.. ale najważniejsze że nadal na szczycie! VeB! :)
0
Ja prd że też to wyjął...
2
A było tak blisko 3 pkt kurna.
0
Ja pierdziele gol 1-1 ;/
0
Będzie gadanie ale cóż, chciałbym sprawiedliwy mecz zawsze a tu mieliśmy spalony.
1
Spalony, spalony był ale fart uznana :D
0
Ale ze spalonego :D
1
El Pistoleroooooooooooo gooll :)
0
A już się bałem że Pique zagra do tyłu ufff
2
Valencia stawia większy opór niż Real na Bernabeu, ale praktycznie zamykają się na swojej połowie i bronią..
0
Ja pierdziele ileż można tłuc na ich bramkę
0
Masakra ale mają farta Leo tak blisko...
1
Komentator: Now melody Gerard Pique haha