2

Mimo że awans pewny to nie można lecieć pełną rezerwą, jak mecz zremisuje Barca to będzie dobrze choć liczę na zwycięstwo ale porażka nie wchodzi w grę.

2

Oby tylko Lewy do Realu, jakoś go u nich nie widzę. Co do Soriano i Pato to myślę że większe szansę ma Brazylijczyk.

0

Kolejny fantastyczny tydzień się zapowiada dla nas kibiców.

0

Kurcze ale to zleciało :) Oby jak najwięcej tych spotkań i co najważniejsze niech strzeli bramkę w końcu :)

0

Czego to ludzie już nie wymyślą :) Leo jest wielki :)

3

To teraz Luisito niech dobija do 10 spotkań z rzędu z bramką!! :)

0

Swój na swojego nic nowego heh :)

3

Zgadza się Curry jest niesamowity to co wyprawia na parkiecie to masakra w pozytywnym znaczeniu :)

10

Wypowiedz trenera Napoli przed meczem z Bologna



"Sarri potwierdza, że Dries Mertens jest dostępny po kontuzji, ale przede wszystkim koncentruje się na Higuainie.



"Jeśli nie wygra Złotej Piłki w przyszłości to będzie to jego wina! On jest najlepszym środkowym napastnikiem na świecie! "



O ja prd hahaha dobry towar widać bierze :D ZP haha :D

1

Jak widać gwizdy na Pique wpływają motywująco i wcale mu to nie przeszkadza ;)

0

To ładnie oglądałem cały mecz a dopiero się o tym dziś dowiedziałem czytając to masakra o czym ja myślałem oglądając ;)

12

Tak to jest Barca ciśnie ostro, mnóstwo sytuacji bramkowych lecz brak wykończenia i nagle rywal sobie strzela na remis jak to mówią niewykorzystane sytuacje się mszczą.

1

Przecież wiadome było że marionetka Getafe się łatwo podłoży przed Realem.

0

Dokładnie skuteczność dziś nie dopisywała ale co zrobić tak bywa czasami.

1

Cały czas nie możemy wygrywać, ważne że nie porażka i nadal jesteśmy na szczycie. VeB!

16

Aż miło się takie coś czyta o naszym Rodaku :)

63

On jest po prostu wszędzie, zdobywa dla Barcy najważniejsze bramki gdy ta ich potrzebuje. Najlepsza 9 na świecie bez wątpienia.

4

Cóż dziś tylko remis, szkoda tej straconej.. ale najważniejsze że nadal na szczycie! VeB! :)

0

Ja prd że też to wyjął...

2

A było tak blisko 3 pkt kurna.

0

Ja pierdziele gol 1-1 ;/

0

Będzie gadanie ale cóż, chciałbym sprawiedliwy mecz zawsze a tu mieliśmy spalony.

1

Spalony, spalony był ale fart uznana :D

0

Ale ze spalonego :D

1

El Pistoleroooooooooooo gooll :)

0

A już się bałem że Pique zagra do tyłu ufff

2

Valencia stawia większy opór niż Real na Bernabeu, ale praktycznie zamykają się na swojej połowie i bronią..

0

Ja pierdziele ileż można tłuc na ich bramkę

0

Masakra ale mają farta Leo tak blisko...

1

Komentator: Now melody Gerard Pique haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?