Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Oj a w domu pewnie dostanie jeszcze lepszą nagrodę od Antonelli za bramkę i to wyróżnienie heh :D
0
Widać było to po Leo że nie jest szczęśliwy bo Ney i Suarez zdobyli po golu a on nie ale w końcu mu się udało i uśmiech się moment pojawił :)
3
Brawa dla tych kibiców :) :D
40
Dzisiaj dobre zawody w wykonaniu Alvesa oby tylko takich więcej.
0
Pięknie są 3 pkt. :) Kolejny mecz z czystym kontem i pięknymi golami :) VeB!
0
Ney jaka zabawa :D
2
Jest Messi gol :)
1
Ale mają farta kurdeeee
5
Cieszcie się że Leo już gra a nie ma od razu gole zdobywać...
10
Messi poprzeczka ajj
0
Podkarpacie :D
1
U mnie zima śnieg wali a u nich pogodnie i ciepło :P
0
Alves dobry mecz 2 asysty.
0
Ale byłaby brameczka Leo :)
0
Neymarrrrrrrrrrr gol x2 :)
2
2-0 ;)
0
Co tu dużo mówić genialna pierwsza połowa, czekam na drugą i kolejne gole :)
1
El Pistolero ale bramka ja pierdziele!!!!!!!!
1
Neymarrrrrrrrrr ale akcja! :)
0
Kurna słupek
0
Neymar masakra ;p
0
Bravo ale miałem stracha......
0
Ajaja ale sytuacja :)
5
Siedziałby jak szpak na czereśni :D
3
Jest i Borat :D
0
Oby tylko Mathieu na tej lewej dobry mecz zagrał. No to lecim po 3 pkt. Vamos Barca! :)
1
Po dzisiejszym meczu będą pewnie podobne oceny ;)
2
Najważniejsze że właśnie atmosfera jest świetna to i przekłada się to na dobrą grę.
1
Skład Sportu dobry, lecz na obronie bym chciał zobaczyć Bartre lub Thomasa ale z drugiej strony Szefuncio to też dobra opcja, ciężko wybrać.
1
Zasłużył sobie, jego gra to prawdziwa poezja niezastąpiony gracz Barcy a także bardzo niedoceniany według głosowania na poszczególne wyróżnienia.