29

Oj a w domu pewnie dostanie jeszcze lepszą nagrodę od Antonelli za bramkę i to wyróżnienie heh :D

0

Widać było to po Leo że nie jest szczęśliwy bo Ney i Suarez zdobyli po golu a on nie ale w końcu mu się udało i uśmiech się moment pojawił :)

3

Brawa dla tych kibiców :) :D

40

Dzisiaj dobre zawody w wykonaniu Alvesa oby tylko takich więcej.

0

Pięknie są 3 pkt. :) Kolejny mecz z czystym kontem i pięknymi golami :) VeB!

0

Ney jaka zabawa :D

2

Jest Messi gol :)

1

Ale mają farta kurdeeee

5

Cieszcie się że Leo już gra a nie ma od razu gole zdobywać...

10

Messi poprzeczka ajj

0

Podkarpacie :D

1

U mnie zima śnieg wali a u nich pogodnie i ciepło :P

0

Alves dobry mecz 2 asysty.

0

Ale byłaby brameczka Leo :)

0

Neymarrrrrrrrrrr gol x2 :)

2

2-0 ;)

0

Co tu dużo mówić genialna pierwsza połowa, czekam na drugą i kolejne gole :)

1

El Pistolero ale bramka ja pierdziele!!!!!!!!

1

Neymarrrrrrrrrr ale akcja! :)

0

Kurna słupek

0

Neymar masakra ;p

0

Bravo ale miałem stracha......

0

Ajaja ale sytuacja :)

5

Siedziałby jak szpak na czereśni :D

3

Jest i Borat :D

0

Oby tylko Mathieu na tej lewej dobry mecz zagrał. No to lecim po 3 pkt. Vamos Barca! :)

1

Po dzisiejszym meczu będą pewnie podobne oceny ;)

2

Najważniejsze że właśnie atmosfera jest świetna to i przekłada się to na dobrą grę.

1

Skład Sportu dobry, lecz na obronie bym chciał zobaczyć Bartre lub Thomasa ale z drugiej strony Szefuncio to też dobra opcja, ciężko wybrać.

1

Zasłużył sobie, jego gra to prawdziwa poezja niezastąpiony gracz Barcy a także bardzo niedoceniany według głosowania na poszczególne wyróżnienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?