Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardzo dobrze że zabierają się też za Real, jeśli zasługują na karę to wlepić im niech poczują smak zakazu jaki musi znosić Barca.
1
Oby tylko nasi utrzymali formę do końca sezonu na najważniejsze mecze a dziś zdobyli kolejne 3 pkt. Vamos!
1
Chciałbym zobaczyć Lewego na podium ale pewnie nic z tego lecz może jeszcze uda mu się to osiągnąć :)
7
Drugie miejsce owszem jak najbardziej ale ZP zdecydowanie dla Leo, Ney jeszcze ją zdobędzie na 200%.
0
Inne kluby na dodatek nie mogą mu zagwarantować sukcesów a Barca owszem ;)
0
Doskonały moment po takim meczu by świętować w najlepsze jeszcze tylko 3 pkt. zdobyć :D
4
Super wywiad z naszym bramkarzem. Ja to nigdy nie chciałem stać na bramce gdy się grało na boisku, zawsze szukałem wymówki kompletnie nie radziłem sobie tam.
7
Leo za żadne pieniądze by nie zostawił Barcy, na pewno nie on :)
3
Nie poradził sobie z rezerwami Barcy a ma to zrobić z Sociedad? Już to widzę pewnie szybciej wyleci niż Moyes, ale cóż zobaczymy może czymś zaskoczy.
1
I niech tak by wyszła sytuacja że się nic nie zmienia i Ney odchodzi no bez sensu.. Tak poza tym po co miałby iść do Realu skoro wie jaka tam u nich polityka i wyniki ;P
5
Dawaj James do Barcy jak Cię tam nie potrzebują.
1
Decyzja dobra ma kto grać więc nie ma co ryzykować utratą go na dłużej w takiej formie.
0
Oby jak najwyższa bo kasa się przyda klubowi a ich stać na takie wydatki.
0
Oki poczytam sobie dzięki za cenne info :)
0
Dzięki również za informacje :)
9
Hmm a El Pistolero to gdzie? Bo co jak co ale zasłużył by tu się znalezć.
1
Na drugi raz miejmy nadzieję że pomyśli zanim takie coś będzie chciał zrobić.
2
Ale ten czas leci nie ubłagalnie, Leo jak to dobrze że grasz dla Barcy obyś miał tych występów jak najwięcej a ja abym mógł cieszyć się jako kibic Twoją grą :)
8
Się jeszcze do tego przyznaje? Żenujące zachowanie.
2
Te całe głosowanie to jedna wielka kpina.
1
15 lat być piłkarzem i grac w takim klubie jak Barca to nic lepszego w życiu z pasji :)
0
I tak się skończy że Qatar nadal będzie sponsorem zapewne.
2
Lewy numer na koszulce 9 więc na tym miejscu w rankingu :D
0
To pewnie Roma awansuje :D
2
Kapitan grzmot pewnie zadowolony bo jest liderem strzelców a jemu przecież o to chodzi w życiu ;D
1
Bayern też klepka bo mają Pepa :D
1
Tak samolot tylko ze względu na strach nigdy do tego nie wsiądę :) Chciałbym się tam wybrać ciągle o tym marzę ale wyjść nie może... :) Najlepiej byłoby z kimś w sumie jechać zawsze to raźniej :) Dzięki że mi to tak wszystko opisałeś zatrzymam sobie Twoje rady :)
6
Genialne podsumowanie :)
"Benítez dał Luisowi Enrique broń do ręki, a Lucho nie omieszkał z niej skorzystać."
Enrique na dodatek udzielił jej El Pistolero który ustrzelił Real :)
0
Abi ma całkowita rację, to co oni robią to śmiech na sali żeby Busiego nie uwzględnić.
0
Tak jak pisałem na początku sezonu że ten będzie jeszcze w lepszym wykonaniu El Pistolero niż poprzedni, kapitalnie gra i tylko się cieszyć że go Barca ma :)