Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ się na to super patrzy, nasi odwalili kawał dobrej roboty!
0
Tak serio, masz jakiś problem?
0
Chłopak chociaż nie owija w bawełnę i mówi prawdę ;)
0
Świetna wiadomość! :) Teraz tylko niech w pełni powraca do zdrowia i na boisko :)
0
Żeby mecz normalnie nie mógł się odbyć bez takich kłopotów to masakra jakaś.
1
Pięknie Enrique ich zgasił kolejny raz :D Dobrze że nasza obrona się poprawiła bo wygląda to wszystko naprawdę super oby tylko tak dalej.
0
Heh dowalił z tą odpowiedzią do Marca ;D
4
Ja chciałem by odszedł i bardzo byłem za Martinem i co z tego? Miałem prawo by tak myśleć jako zwykły kibic Barcy.
0
Tarzanie tak bardzo bym chciał Cię nadal widzieć na boisku w barwach Barcy ehh czemu ta głupia kontuzja musiała Ci popsuć plany :/
1
I oby taka passa utrzymała się jak najdłużej :)
3
To El Pistolero utarł mu nosa :)
1
To się nazywa wielkie poświęcenie kapitana mimo tego iż wiedział że może mieć kontuzje na dłużej.
2
U nas też był kryzys, wcześniejsze wybory i wiemy jak to wpłynęło na zespół po zmianach, oby w Realu lepiej zostało tak jak jest teraz :)
3
Oj tak zgadzam się z Tobą w 100% super to ująłeś :)
1
Munir ma szczęście że Pique jest dobry dla niego i tylko tak mówi, to była piłka dla Gerarda ;) A Munir to chyba chce być Messim bo wiecznie tylko z tej lewej strzela nawet jak może z prawej to nie tylko ta lewa..
3
Tyle im dały gwizdy na Pique że pod koniec to już praktycznie nie było ich słychać :D Co do Messiego to on nie jest głupi i wie dobrze że nie ma co ryzykować tak po kontuzji mocną grą.
0
Ja tam nie narzekam :)
0
Nie zapominaj o Pinto :D
3
Czekam z niecierpliwością na wyprzedzenie Realu przez Barce w zwycięstwach :)
0
Bardzo dobra wiadomość.
0
Real pokonany teraz czas odprawić Romę z kwitkiem :)
1
Mają chłopaki patent na nich. Ciekawe ile jeszcze kibice Realu wytrzymają.
0
Dzięki Magiku za ten wspaniały wieczór i Twoją bramkę :)
5
https://www.facebook.com/rafinhalcantara/photos/a.691411377571676.1073741828.679306598782154/1006594826053328/?type=3&theater
Alves hahaha :D
0
Dlatego mówię że lepiej aby pozostało tak jak jest :D
0
Proszę Cię to nie jest przekleństwo :D :D
3
Jaka szkoda że El Pistolero nie przybył do Barcy już ze 4 sezony wcześniej :) Najlepsza "9" na świecie!!
1
Hmm fajnie byłoby gdyby teraz Real złapał totalnego doła, Ronaldo pewnie się wkurzy i odejdzie, Benitez długo nie pogrzeje pewne stołka, Perez może dymisja? :D Ale ta sytuacja teraz co jest to coś pięknego dla Barcy więc może niech tak zostanie :D
16
Mają dość Florka? :D A to Ci nowina! :D
0
Właśnie z rana oglądałem skrót meczu jeszcze raz i sam się dziwiłem co nasi pokazali taka klepka i zakończona golem :) Mistrzostwo! :)