1

Ależ się na to super patrzy, nasi odwalili kawał dobrej roboty!

0

Tak serio, masz jakiś problem?

0

Chłopak chociaż nie owija w bawełnę i mówi prawdę ;)

0

Świetna wiadomość! :) Teraz tylko niech w pełni powraca do zdrowia i na boisko :)

0

Żeby mecz normalnie nie mógł się odbyć bez takich kłopotów to masakra jakaś.

1

Pięknie Enrique ich zgasił kolejny raz :D Dobrze że nasza obrona się poprawiła bo wygląda to wszystko naprawdę super oby tylko tak dalej.

0

Heh dowalił z tą odpowiedzią do Marca ;D

4

Ja chciałem by odszedł i bardzo byłem za Martinem i co z tego? Miałem prawo by tak myśleć jako zwykły kibic Barcy.

0

Tarzanie tak bardzo bym chciał Cię nadal widzieć na boisku w barwach Barcy ehh czemu ta głupia kontuzja musiała Ci popsuć plany :/

1

I oby taka passa utrzymała się jak najdłużej :)

3

To El Pistolero utarł mu nosa :)

1

To się nazywa wielkie poświęcenie kapitana mimo tego iż wiedział że może mieć kontuzje na dłużej.

2

U nas też był kryzys, wcześniejsze wybory i wiemy jak to wpłynęło na zespół po zmianach, oby w Realu lepiej zostało tak jak jest teraz :)

3

Oj tak zgadzam się z Tobą w 100% super to ująłeś :)

1

Munir ma szczęście że Pique jest dobry dla niego i tylko tak mówi, to była piłka dla Gerarda ;) A Munir to chyba chce być Messim bo wiecznie tylko z tej lewej strzela nawet jak może z prawej to nie tylko ta lewa..

3

Tyle im dały gwizdy na Pique że pod koniec to już praktycznie nie było ich słychać :D Co do Messiego to on nie jest głupi i wie dobrze że nie ma co ryzykować tak po kontuzji mocną grą.

0

Ja tam nie narzekam :)

0

Nie zapominaj o Pinto :D

3

Czekam z niecierpliwością na wyprzedzenie Realu przez Barce w zwycięstwach :)

0

Bardzo dobra wiadomość.

0

Real pokonany teraz czas odprawić Romę z kwitkiem :)

1

Mają chłopaki patent na nich. Ciekawe ile jeszcze kibice Realu wytrzymają.

0

Dzięki Magiku za ten wspaniały wieczór i Twoją bramkę :)

0

Dlatego mówię że lepiej aby pozostało tak jak jest :D

0

Proszę Cię to nie jest przekleństwo :D :D

3

Jaka szkoda że El Pistolero nie przybył do Barcy już ze 4 sezony wcześniej :) Najlepsza "9" na świecie!!

1

Hmm fajnie byłoby gdyby teraz Real złapał totalnego doła, Ronaldo pewnie się wkurzy i odejdzie, Benitez długo nie pogrzeje pewne stołka, Perez może dymisja? :D Ale ta sytuacja teraz co jest to coś pięknego dla Barcy więc może niech tak zostanie :D

16

Mają dość Florka? :D A to Ci nowina! :D

0

Właśnie z rana oglądałem skrót meczu jeszcze raz i sam się dziwiłem co nasi pokazali taka klepka i zakończona golem :) Mistrzostwo! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?