2

Ciekawe jak to będzie w ostateczności z Messim i Ivanem kto ile zagra.

3

Ale ja to wiem, tylko w tym rzecz że miałem ich na kuponie dlatego mówię że fart ;)

3

Lech jaki fart w ostatnich sekundach doliczonego czasu Pawłowski ledwo wszedł i gol.

1

Pamiętaj że Klasyk ma inne prawa i Pepe zawsze może coś odwalić.

1

Nawet wypluj takie słowa..

1

Bramka z Chelsea i ta radość pozostanie najlepsza :)

2

Jeśli serio za taką kasę to powinni go brać bez zastanowienia.

0

Pewnie będzie miał "pełne gacie" już na starcie :D

0

Dobrze właśnie że choć ten ostatni mecz odwołany, myślę że nasi dadzą radę i wygrają.

3

On się tym tak przejmuje że hoho sam mówił :D Niech robią co swoje potem ich ukarać i gitara :)

2

Może to ten co wyznał że były naciski?

1

Owszem zgadza się, choć nie jest powiedziane że nie mogę skomentować sobie takiej sytuacji.

0

Pewnie że czyta.

1

O to że jest świeżo po kontuzji i jest ryzyko na pełne 90 minut a pózniej może być gorsza przerwa, mało ważne że jest zdrowy. To jest pierwszy jego mecz po przerwie.

2

Brama Messiego na 0-2 z Realem aż ciary przechodzą :D Alves też huknął :D

1

Messi nie ryzykuj kosmito 90 minut w drugiej połowie lepiej jak wejdziesz, za wcześnie po kontuzji na taki mecz i w pełnym wymiarze czasowym, sezon jest bardzo długi i jeszcze będziesz bardziej potrzebny w pełni formy.

13

Ja najbardziej obawiam się rzemieślnika Pepe że mu coś odwali a gdy będzie jeszcze grał Messi to dopiero..

0

Życzę mu zdobycia gola i wygrania meczu :)

0

Kurcze to się nagrał, sądziłem że w Interze się odrodzi.

0

Już się nie mogę doczekać kiedy wróci Arda i co zaprezentuje.

0

Ramos podchodzi do spotkania z urazem, a ja nie mam zamiaru szukać jego barku.

Heh :)

3

A potem dziwne że afery sędziowskie.

3

Alexis jak dla mnie choć zajebiście ciężko wybrać wszystkie kapitalne :)

0

Zgadza się też ładny gol.

0

Piszą o tym na zagranicznych stronach. A po drugie już mają potwierdzenie sam prezydent Corinthians mówił.

0

I bardzo dobrze że w końcu kończą się mecze reprezentacji i wracają klubowe rozgrywki na to czekam.

0

I to jest najważniejsze.

1

I tak nie odejdzie, tu ma wszystko czego chce.

0

W życiu niczego nie można być pewnym że nic się nie wydarzy mimo tego że ktoś potrafi myśleć i się bronić.

0

Poczekamy zobaczymy może nie będzie już tak zle z nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?