Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciekawe jak to będzie w ostateczności z Messim i Ivanem kto ile zagra.
3
Ale ja to wiem, tylko w tym rzecz że miałem ich na kuponie dlatego mówię że fart ;)
3
Lech jaki fart w ostatnich sekundach doliczonego czasu Pawłowski ledwo wszedł i gol.
1
Pamiętaj że Klasyk ma inne prawa i Pepe zawsze może coś odwalić.
1
Nawet wypluj takie słowa..
1
Bramka z Chelsea i ta radość pozostanie najlepsza :)
2
Jeśli serio za taką kasę to powinni go brać bez zastanowienia.
0
Pewnie będzie miał "pełne gacie" już na starcie :D
0
Dobrze właśnie że choć ten ostatni mecz odwołany, myślę że nasi dadzą radę i wygrają.
3
On się tym tak przejmuje że hoho sam mówił :D Niech robią co swoje potem ich ukarać i gitara :)
2
Może to ten co wyznał że były naciski?
1
Owszem zgadza się, choć nie jest powiedziane że nie mogę skomentować sobie takiej sytuacji.
0
Pewnie że czyta.
1
O to że jest świeżo po kontuzji i jest ryzyko na pełne 90 minut a pózniej może być gorsza przerwa, mało ważne że jest zdrowy. To jest pierwszy jego mecz po przerwie.
2
Brama Messiego na 0-2 z Realem aż ciary przechodzą :D Alves też huknął :D
1
Messi nie ryzykuj kosmito 90 minut w drugiej połowie lepiej jak wejdziesz, za wcześnie po kontuzji na taki mecz i w pełnym wymiarze czasowym, sezon jest bardzo długi i jeszcze będziesz bardziej potrzebny w pełni formy.
13
Ja najbardziej obawiam się rzemieślnika Pepe że mu coś odwali a gdy będzie jeszcze grał Messi to dopiero..
0
Życzę mu zdobycia gola i wygrania meczu :)
0
Kurcze to się nagrał, sądziłem że w Interze się odrodzi.
0
Już się nie mogę doczekać kiedy wróci Arda i co zaprezentuje.
0
Ramos podchodzi do spotkania z urazem, a ja nie mam zamiaru szukać jego barku.
Heh :)
3
A potem dziwne że afery sędziowskie.
3
Alexis jak dla mnie choć zajebiście ciężko wybrać wszystkie kapitalne :)
0
Zgadza się też ładny gol.
0
Piszą o tym na zagranicznych stronach. A po drugie już mają potwierdzenie sam prezydent Corinthians mówił.
0
I bardzo dobrze że w końcu kończą się mecze reprezentacji i wracają klubowe rozgrywki na to czekam.
0
I to jest najważniejsze.
1
I tak nie odejdzie, tu ma wszystko czego chce.
0
W życiu niczego nie można być pewnym że nic się nie wydarzy mimo tego że ktoś potrafi myśleć i się bronić.
0
Poczekamy zobaczymy może nie będzie już tak zle z nim.