Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież Celta w życiu się nie zgodzi na wypożyczenie.
0
Nie przepadam za nim jakoś szczególnie.
1
Widać Leo nie odpuści tak ważnego meczu z Realem.
7
Zaraz się okaże że Ronaldo sprostuje słowa haha :D
0
Ooo jeśli Ronaldo tak naprawdę powiedział to szacun że to dostrzegł ;)
1
Mamy świetnych piłkarzy w składzie a atak szczególnie ale co jak co zazdroszczę Realowi tego Jamesa skubaniec z niego jest :)
2
Sądzę że do 15 mln by dali radę go ściągnąć.
0
Ja też mam nadzieję że Andres jeszcze przez wiele lat będzie czarował nas swoją gra na boisku :)
3
Od siebie powiem tyle: Alexandre Pato lub Soriano :)
0
Ktoś z dwójki Sandro-Munir powinien iść na wypożyczenie bo zapewne i tak Barca kogoś kupi w zimowym okienku.
0
Zapowiada się niepewność do ostatniej chwili czy Leo zagra, chciałbym by zagrał ale z drugiej strony jak sobie pomyślę że byłby świeżo po kontuzji na taki mecz z Realem..
0
I wszystko jasne, jak zwykle żałosne pismaki muszą dołożyć swoje kłamstwa.
0
Nie wiem czy to słowo "prześcieradła" dobrze odbierze redakcja :D
3
Dobrze to ująłeś :D
59
Zwolnienie Carlo przez Real było z ich strony totalną głupotą :)
2
Oby im nawet ta sytuacja nie pomogła i nasi ich pogonili.
3
Oby kurcze Lewy nie poszedł do Realu już lepiej niech zostanie w Bayern tu ma pewne miejsce, wygrywa trofea i strzela dużo bramek. Co do Pepa i tych 24 mln to masakra jakaś nawet trener tyle zarabia..
15
Bardzo chciałbym go zobaczyć w pierwszej drużynie ma chłopak talent, może kiedyś się tego doczekam.
4
Roni mistrzu wróć do Barcy choć do końca sezonu byłoby wspaniale. Ciebie nikt nie zastąpi byłeś i jesteś jedyny w swoim rodzaju.
0
Lepiej aby pozostał bo potencjał ma naprawdę ogromny.
0
Bez przesady Ney gra naprawdę kapitalnie ale Leo nie wywali z pierwszego miejsca :)
2
Jeden z lepszych wywiadów Gerarda. Co do Barcy w PL to uważam osobiście że miałaby szansę wygrać Ligę.
1
Tylko że gdyby był w Barcelonie to zapewne by to z nimi robił.
0
Jeśli to prawda to byłaby znakomita wiadomość.
3
Tak niech go kurde sprzedają a potem zostanie tylko Bravo który już młody nie jest, ale wcale się nie zdziwię jak będzie chciał odejść skoro już 2 sezon nie gra w lidze. Ter Stegen to inwestycja na długie lata i za żadne skarny nie powinni mu pozwolić odejść.
0
Busi, Suarez, Neymar czyste szaleństwo :)
6
To prawda Neymar rozegra zapewne fantastyczny sezon, powinien być na 2 miejscu za Messim na podium ZP zdecydowanie.
0
Bardzo bym chciał żeby Messi zagrał ale może lepiej nie ryzykować tym jednym spotkaniem i to właśnie na wysokim poziomie, to nie Eibar czy inny zespół.
0
Jak z Realu Pepe i reszta mają być agresywni to lepiej by Leo nie grał bo może się to jeszcze gorzej skończyć świeżo po kontuzji.
0
Akurat Soriano to bym chętnie widział ponownie w Barcelonie ;)