0

Przecież Celta w życiu się nie zgodzi na wypożyczenie.

0

Nie przepadam za nim jakoś szczególnie.

1

Widać Leo nie odpuści tak ważnego meczu z Realem.

7

Zaraz się okaże że Ronaldo sprostuje słowa haha :D

0

Ooo jeśli Ronaldo tak naprawdę powiedział to szacun że to dostrzegł ;)

1

Mamy świetnych piłkarzy w składzie a atak szczególnie ale co jak co zazdroszczę Realowi tego Jamesa skubaniec z niego jest :)

2

Sądzę że do 15 mln by dali radę go ściągnąć.

0

Ja też mam nadzieję że Andres jeszcze przez wiele lat będzie czarował nas swoją gra na boisku :)

3

Od siebie powiem tyle: Alexandre Pato lub Soriano :)

0

Ktoś z dwójki Sandro-Munir powinien iść na wypożyczenie bo zapewne i tak Barca kogoś kupi w zimowym okienku.

0

Zapowiada się niepewność do ostatniej chwili czy Leo zagra, chciałbym by zagrał ale z drugiej strony jak sobie pomyślę że byłby świeżo po kontuzji na taki mecz z Realem..

0

I wszystko jasne, jak zwykle żałosne pismaki muszą dołożyć swoje kłamstwa.

0

Nie wiem czy to słowo "prześcieradła" dobrze odbierze redakcja :D

3

Dobrze to ująłeś :D

59

Zwolnienie Carlo przez Real było z ich strony totalną głupotą :)

2

Oby im nawet ta sytuacja nie pomogła i nasi ich pogonili.

3

Oby kurcze Lewy nie poszedł do Realu już lepiej niech zostanie w Bayern tu ma pewne miejsce, wygrywa trofea i strzela dużo bramek. Co do Pepa i tych 24 mln to masakra jakaś nawet trener tyle zarabia..

15

Bardzo chciałbym go zobaczyć w pierwszej drużynie ma chłopak talent, może kiedyś się tego doczekam.

4

Roni mistrzu wróć do Barcy choć do końca sezonu byłoby wspaniale. Ciebie nikt nie zastąpi byłeś i jesteś jedyny w swoim rodzaju.

0

Lepiej aby pozostał bo potencjał ma naprawdę ogromny.

0

Bez przesady Ney gra naprawdę kapitalnie ale Leo nie wywali z pierwszego miejsca :)

2

Jeden z lepszych wywiadów Gerarda. Co do Barcy w PL to uważam osobiście że miałaby szansę wygrać Ligę.

1

Tylko że gdyby był w Barcelonie to zapewne by to z nimi robił.

0

Jeśli to prawda to byłaby znakomita wiadomość.

3

Tak niech go kurde sprzedają a potem zostanie tylko Bravo który już młody nie jest, ale wcale się nie zdziwię jak będzie chciał odejść skoro już 2 sezon nie gra w lidze. Ter Stegen to inwestycja na długie lata i za żadne skarny nie powinni mu pozwolić odejść.

0

Busi, Suarez, Neymar czyste szaleństwo :)

6

To prawda Neymar rozegra zapewne fantastyczny sezon, powinien być na 2 miejscu za Messim na podium ZP zdecydowanie.

0

Bardzo bym chciał żeby Messi zagrał ale może lepiej nie ryzykować tym jednym spotkaniem i to właśnie na wysokim poziomie, to nie Eibar czy inny zespół.

0

Jak z Realu Pepe i reszta mają być agresywni to lepiej by Leo nie grał bo może się to jeszcze gorzej skończyć świeżo po kontuzji.

0

Akurat Soriano to bym chętnie widział ponownie w Barcelonie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?