2

Dać im jeszcze kaski i na moto :D

0

Dokładnie lepszy on za tyle niż Nolito za 18 a poza tym Lavezzi ma większe doświadczenie.

12

Redakcja dziś po prostu szaleje z artykułami :D

Jest Karim Benzema, tym razem jeszcze bez pomarańczowego skafandra. - haha najlepsze :D

1

Oby tylko nie było tak że Messi wróci a Neymar będzie miał zastój w strzelaniu i świetnej grze jak do tej pory.

0

To Ty się zastanów co piszesz do mnie jak nie potrafisz czytać że napisałem coś o Enrique.

0

Niby piszą o 5 mln.

1

Podziękował :)

0

Ty umiesz czytać? Chyba nie i nie widzisz co napisałem zacytuję siebie ale nie wiem po co to robię.. : "Ale Lucho widać wie co robi. "

0

Cóż za znakomite wieści :)

0

Jutro lecimy z nimi! :D

10

To już Mathieu powinien wylecieć z listy a Bartra otrzymać powołanie.. Ale Lucho widać wie co robi. Szkoda go bo widać się nastawił..

12

Hhaha ja pierdziele przedostatnie pytanie mnie rozbawiło na maxa :D

0

Jak to dobrze widzieć Leo uśmiechniętego ;)

0

Najważniejsze to że gdy się zaczyna już komuś kibicować i nawet nie idzie zespołowi to trzeba być do końca z nimi i zawsze wierzyć! A nie zmieniać team po 1 sezonie..

3

Póki co Barca na tym korzysta że Benitez jest trenerem Realu i oby tak pozostało do końca lub jak najdłużej.

1

Mam tylko głęboką nadzieję że teraz po powrocie Leo do gry Neymar będzie nadal grał tak jak gra i nic się nie zmieni.

0

Oby poniósł porażkę w tym debiucie będę się modlił o taki scenariusz.

0

Cóż trzeba odświeżyć trochę temat i jutro oby Messi coś strzelił ;)

0

Nie ma chyba takiego meczu w piłce nożnej i zespołów dzięki którym jest taka oglądalność i zainteresowanie.

1

Oby jutro Andres zaprezentował trochę magii :)

0

I dobrze im lepszy skład to lepsze widowisko się szykuje.

4

Ja się przyznaję że chciałem by odszedł, po co mam kłamać ;)

2



:D

0

Taki rekord bardzo cieszy.

1

Dawać ten mecz już :D Czuję że to będzie piękny wieczór i nasi odskoczą już na 6 pkt :D

0

To się okaże, zobaczymy jak wyjdzie nastawiony na Klasyk.

1

Bardzo mądrzy kibice! Wiedzą ile Messi jest wart dla Barcy.

1

Xavi zdziwiony bo zazwyczaj gdy jeszcze grał w Barcelonie a Messi miał kontuzje choć rzadko, to wtedy drużynie nie szło bo byli uzależnieni od Leo a teraz widać jest zupełnie inaczej :)

0

Hmm zobaczymy czy Ney będzie chciał zagrać w opasce i czy mu na to pozwolą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?