Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dać im jeszcze kaski i na moto :D
0
Dokładnie lepszy on za tyle niż Nolito za 18 a poza tym Lavezzi ma większe doświadczenie.
12
Redakcja dziś po prostu szaleje z artykułami :D
Jest Karim Benzema, tym razem jeszcze bez pomarańczowego skafandra. - haha najlepsze :D
1
Oby tylko nie było tak że Messi wróci a Neymar będzie miał zastój w strzelaniu i świetnej grze jak do tej pory.
0
To Ty się zastanów co piszesz do mnie jak nie potrafisz czytać że napisałem coś o Enrique.
0
Niby piszą o 5 mln.
1
Podziękował :)
0
Ty umiesz czytać? Chyba nie i nie widzisz co napisałem zacytuję siebie ale nie wiem po co to robię.. : "Ale Lucho widać wie co robi. "
0
Cóż za znakomite wieści :)
0
Jutro lecimy z nimi! :D
10
To już Mathieu powinien wylecieć z listy a Bartra otrzymać powołanie.. Ale Lucho widać wie co robi. Szkoda go bo widać się nastawił..
2
https://www.facebook.com/fcbarcelona/photos/a.299455459304.180838.197394889304/10153937128314305/?type=3&theater
3 muszkieterów idzie na Real :) :D
12
Hhaha ja pierdziele przedostatnie pytanie mnie rozbawiło na maxa :D
0
Jak to dobrze widzieć Leo uśmiechniętego ;)
0
Najważniejsze to że gdy się zaczyna już komuś kibicować i nawet nie idzie zespołowi to trzeba być do końca z nimi i zawsze wierzyć! A nie zmieniać team po 1 sezonie..
3
Póki co Barca na tym korzysta że Benitez jest trenerem Realu i oby tak pozostało do końca lub jak najdłużej.
1
Mam tylko głęboką nadzieję że teraz po powrocie Leo do gry Neymar będzie nadal grał tak jak gra i nic się nie zmieni.
0
Oby poniósł porażkę w tym debiucie będę się modlił o taki scenariusz.
0
Cóż trzeba odświeżyć trochę temat i jutro oby Messi coś strzelił ;)
0
Nie ma chyba takiego meczu w piłce nożnej i zespołów dzięki którym jest taka oglądalność i zainteresowanie.
1
Oby jutro Andres zaprezentował trochę magii :)
0
I dobrze im lepszy skład to lepsze widowisko się szykuje.
4
Ja się przyznaję że chciałem by odszedł, po co mam kłamać ;)
2
:D
0
Taki rekord bardzo cieszy.
1
Dawać ten mecz już :D Czuję że to będzie piękny wieczór i nasi odskoczą już na 6 pkt :D
0
To się okaże, zobaczymy jak wyjdzie nastawiony na Klasyk.
1
Bardzo mądrzy kibice! Wiedzą ile Messi jest wart dla Barcy.
1
Xavi zdziwiony bo zazwyczaj gdy jeszcze grał w Barcelonie a Messi miał kontuzje choć rzadko, to wtedy drużynie nie szło bo byli uzależnieni od Leo a teraz widać jest zupełnie inaczej :)
0
Hmm zobaczymy czy Ney będzie chciał zagrać w opasce i czy mu na to pozwolą.