11

Niesamowite jest to co wyprawia Luisito, jak to dobrze że Barca go sprowadziła nawet kosztem Sancheza.

0

Cóż w Barcelonie pewnie już nie pogra a szkoda.

1

Bardzo dobry trener, ciekaw jestem jakby sobie poradził w mocniejszym zespole.

"że futbol, który był niegdyś bardzo czysty" -- no właśnie BYŁ ale teraz tak nie jest lecz same machlojki.

0

Heh to dobrze że wierny :D

22

Ten mecz i wynik 2-6 to było coś pięknego jeszcze Czarna Perła grała nawet.

0

Bo prawda jest taka że samo myślenie o tej chorobie niszczy bardziej człowieka.

2

A ja tam czuję że Messi zaskoczy wszystkich i zagra ale czy tak się stanie czas pokaże.

0

A gdyby grał jeszcze Messi to jeszcze lepiej by to wyglądało :)

8

No tak… kariera w Hollywood już czeka!
Heh dobre dobre :D

1

Z tymi gwizdami to ma rację niezle mu dadzą popalić jak będzie przy piłce ale nie powinien się tym przejmować.

1

Enrique ma bardzo duże pole manewru ;)

0

Nie ma to jak FC Barcelona :))

0

Ronaldo może i ma już lata ale jak tylko minie jego "kryzys" to on jeszcze kilka lat na najwyższym sezonie pogra, nie bronię go bo nie przepadam za nim tylko mówię co myślę.

7

Niech to będzie jego motywacja teraz aby dobrze grał.

2

Leo obyś dał radę wyleczyć się w pełni i zagrać będziesz mega dodatkową siłą w ataku :)

2

Nie wierzę w to by Pique to zmyślał i przy tym chciał zaszkodzić Barcelonie, tamci z Getafe mądrzy pewnie to uknuli.

2

Munir chopie weż się za grę bo słabiutko to wygląda a stać Cię na dobrą grę tylko coś nie wychodzi..

1

Bo nie zagra Leo tylko dlatego pewnie gdyby grał to inaczej by to wyglądało.

0

Wracaj Generale mistrzu do Barcy w roli trenera to byłby piękny widok jeszcze do niego Puyola dołączyć :)

1

Tak jak mówiłem już wiele razy nie oglądam spotkań Realu, skupiam się w całości na Barcelonie tylko.

0

Fajnie że mają taka pasję i prowadzą zdrowy tryb życia ;)

4

Dobrze że teraz już wcześnie ciemno na polu to i tak roboty nie ma więc meczyk można będzie spokojnie obejrzeć :)

0

Chłopcy Wengera dobre :D

3

Żenada bo wtopili 3-0 i szuka wymówek w takich rzeczach. A Tobie nikt nie kazał odpisywać na ten komentarz, zatrzymaj takie wypociny dla siebie.

0

Weż się nie kompromituj Panie bo to istna żenada.

4

Proszę tylko wracajcie bez kontuzji.

17

Oj gdy jeszcze wygramy GD to będzie wprost wspaniała sytuacja, oby to się powiodło.

1

Ja już sobie wyobrażam co będzie gdy wróci Messi, coś czuję że stworzą jeszcze lepsze tridente niż w poprzednim sezonie.

0

Bardzo pozytywna wiadomość to na pewno pomoże naszym :)

1

Może tu mogę napisać ;) Pięknie Sevilla się rozprawiła z nimi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?