Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Niesamowite jest to co wyprawia Luisito, jak to dobrze że Barca go sprowadziła nawet kosztem Sancheza.
0
Cóż w Barcelonie pewnie już nie pogra a szkoda.
1
Bardzo dobry trener, ciekaw jestem jakby sobie poradził w mocniejszym zespole.
"że futbol, który był niegdyś bardzo czysty" -- no właśnie BYŁ ale teraz tak nie jest lecz same machlojki.
0
Heh to dobrze że wierny :D
22
Ten mecz i wynik 2-6 to było coś pięknego jeszcze Czarna Perła grała nawet.
0
Bo prawda jest taka że samo myślenie o tej chorobie niszczy bardziej człowieka.
2
A ja tam czuję że Messi zaskoczy wszystkich i zagra ale czy tak się stanie czas pokaże.
0
A gdyby grał jeszcze Messi to jeszcze lepiej by to wyglądało :)
8
No tak… kariera w Hollywood już czeka!
Heh dobre dobre :D
1
Z tymi gwizdami to ma rację niezle mu dadzą popalić jak będzie przy piłce ale nie powinien się tym przejmować.
1
Enrique ma bardzo duże pole manewru ;)
0
Nie ma to jak FC Barcelona :))
0
Ronaldo może i ma już lata ale jak tylko minie jego "kryzys" to on jeszcze kilka lat na najwyższym sezonie pogra, nie bronię go bo nie przepadam za nim tylko mówię co myślę.
7
Niech to będzie jego motywacja teraz aby dobrze grał.
2
Leo obyś dał radę wyleczyć się w pełni i zagrać będziesz mega dodatkową siłą w ataku :)
2
Nie wierzę w to by Pique to zmyślał i przy tym chciał zaszkodzić Barcelonie, tamci z Getafe mądrzy pewnie to uknuli.
2
Munir chopie weż się za grę bo słabiutko to wygląda a stać Cię na dobrą grę tylko coś nie wychodzi..
1
Bo nie zagra Leo tylko dlatego pewnie gdyby grał to inaczej by to wyglądało.
0
Wracaj Generale mistrzu do Barcy w roli trenera to byłby piękny widok jeszcze do niego Puyola dołączyć :)
1
Tak jak mówiłem już wiele razy nie oglądam spotkań Realu, skupiam się w całości na Barcelonie tylko.
0
Fajnie że mają taka pasję i prowadzą zdrowy tryb życia ;)
4
Dobrze że teraz już wcześnie ciemno na polu to i tak roboty nie ma więc meczyk można będzie spokojnie obejrzeć :)
0
Chłopcy Wengera dobre :D
3
Żenada bo wtopili 3-0 i szuka wymówek w takich rzeczach. A Tobie nikt nie kazał odpisywać na ten komentarz, zatrzymaj takie wypociny dla siebie.
0
Weż się nie kompromituj Panie bo to istna żenada.
4
Proszę tylko wracajcie bez kontuzji.
17
Oj gdy jeszcze wygramy GD to będzie wprost wspaniała sytuacja, oby to się powiodło.
1
Ja już sobie wyobrażam co będzie gdy wróci Messi, coś czuję że stworzą jeszcze lepsze tridente niż w poprzednim sezonie.
0
Bardzo pozytywna wiadomość to na pewno pomoże naszym :)
1
Może tu mogę napisać ;) Pięknie Sevilla się rozprawiła z nimi ;)