Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Leo po prostu zmiażdzył system totalnie.
0
Busi to nie ma czasu na odpoczynek...
2
Munir i Sandro to mają fart że się tam znależli w ogóle :P
3
Bawią się i dobrze przyda im się trochę rozrywki przed ważnymi meczami :P
2
Ter Stegen dobrze wyszedł z tej sytuacji, owszem mógł wybić tą piłkę ale ja bym mu nie obniżał za to oceny.
0
Mógłby Andres dać jedną butelkę to bym skosztował hehe ;)
1
Nacho to chyba za tego gola pewnie tylko.
0
Kibicom Realu chyba nie jest zbyt wesoło z powodu tego cyrku z Benzemą :D
2
Ney ma zupełnie jak ja o czym już kiedyś wspominałem, także nie oglądam meczów Realu czy też innych skupiam się zawsze tylko na Barcelonie i to jej każdy mecz w sezonie oglądam zawsze ;) Co do opaski to ma rację niech ją ponownie założy bo spoko w niej wygląda ;)
4
Wracaj szybko Ivan jesteś potrzebny!
0
To jestem zszokowany że takie głupie procedury są...
0
Należy im się odrobina relaksu :P
2
Gdy był koniec sezonu i przygotowania do nowego a także sprawa jego kontraktu to w sumie chciałem by odszedł bo nie było kontuzji, ale jak teraz się na to patrzy to byśmy mieli przewalone w obliczu problemu z obrońcami na PO.
2
Jak tylko zgodzi się na niższą pensję to za 3 mln niech klub go bierze, choć moim marzeniem jest od bardzo dawna Alexandre Pato :)
0
Jeszcze niech Domestos wkroczy do akcji :D
0
Jeden jest gotów do gry to za to inny wypada to jest po prostu chore, dlaczego to Barce spotyka.
0
23 lata, oj nastuka on jeszcze tych bramek :)
1
Oby tylko na Klasyk był gotowy żeby było jakieś pole manewru "gdyby coś" (odpukać).
0
Co tu się też dziwić puchary z zeszłego sezonu muszą się odbić teraz eh :/
4
Ter Stegen wczoraj dał popis umiejętności :D
0
A co ma sędzia do jego opaski? Nic im do tego :D
0
Zajebiście do twarzy Ney w tej opasce oby zawsze ją miał :D
0
To się Benzema wkopał :D Ale on tam w tym areszcie to miał niczym w domu :D
0
Roberto mnie zadziwia :)
4
Czyli pewnie Ter Stegen dostanie repremendę od Enrique :) Tak na poważnie fajnie to wyglądało i dobrze że się udało mu wyjść z tej sytuacji ale mógł tez wybić w aut lub rożny by uniknąć niepotrzebnych nerwów a bramka była pusta :P
3
Bardzo dobry mecz Andresa a ta akcja w 2 połowie magia jak ośmieszył rywali :)
0
Dobrze robią niech pokazują co sądzą o tym całym cyrku.
2
I stało się ja pierdziele kolejny zawodnik wypada ze składu :/
11
Jak wróci Messi to dopiero będzie jazda na całego :D
29
Jak Barca ma dawać 100 mln za Pogbe to już Roberto lepszy na chwilę obecną.