2

Leo po prostu zmiażdzył system totalnie.

0

Busi to nie ma czasu na odpoczynek...

2

Munir i Sandro to mają fart że się tam znależli w ogóle :P

3

Bawią się i dobrze przyda im się trochę rozrywki przed ważnymi meczami :P

2

Ter Stegen dobrze wyszedł z tej sytuacji, owszem mógł wybić tą piłkę ale ja bym mu nie obniżał za to oceny.

0

Mógłby Andres dać jedną butelkę to bym skosztował hehe ;)

1

Nacho to chyba za tego gola pewnie tylko.

0

Kibicom Realu chyba nie jest zbyt wesoło z powodu tego cyrku z Benzemą :D

2

Ney ma zupełnie jak ja o czym już kiedyś wspominałem, także nie oglądam meczów Realu czy też innych skupiam się zawsze tylko na Barcelonie i to jej każdy mecz w sezonie oglądam zawsze ;) Co do opaski to ma rację niech ją ponownie założy bo spoko w niej wygląda ;)

4

Wracaj szybko Ivan jesteś potrzebny!

0

To jestem zszokowany że takie głupie procedury są...

0

Należy im się odrobina relaksu :P

2

Gdy był koniec sezonu i przygotowania do nowego a także sprawa jego kontraktu to w sumie chciałem by odszedł bo nie było kontuzji, ale jak teraz się na to patrzy to byśmy mieli przewalone w obliczu problemu z obrońcami na PO.

2

Jak tylko zgodzi się na niższą pensję to za 3 mln niech klub go bierze, choć moim marzeniem jest od bardzo dawna Alexandre Pato :)

0

Jeszcze niech Domestos wkroczy do akcji :D

0

Jeden jest gotów do gry to za to inny wypada to jest po prostu chore, dlaczego to Barce spotyka.

0

23 lata, oj nastuka on jeszcze tych bramek :)

1

Oby tylko na Klasyk był gotowy żeby było jakieś pole manewru "gdyby coś" (odpukać).

0

Co tu się też dziwić puchary z zeszłego sezonu muszą się odbić teraz eh :/

4



Ter Stegen wczoraj dał popis umiejętności :D

0

A co ma sędzia do jego opaski? Nic im do tego :D

0

Zajebiście do twarzy Ney w tej opasce oby zawsze ją miał :D

0

To się Benzema wkopał :D Ale on tam w tym areszcie to miał niczym w domu :D

0

Roberto mnie zadziwia :)

4

Czyli pewnie Ter Stegen dostanie repremendę od Enrique :) Tak na poważnie fajnie to wyglądało i dobrze że się udało mu wyjść z tej sytuacji ale mógł tez wybić w aut lub rożny by uniknąć niepotrzebnych nerwów a bramka była pusta :P

3

Bardzo dobry mecz Andresa a ta akcja w 2 połowie magia jak ośmieszył rywali :)

0

Dobrze robią niech pokazują co sądzą o tym całym cyrku.

2

I stało się ja pierdziele kolejny zawodnik wypada ze składu :/

11

Jak wróci Messi to dopiero będzie jazda na całego :D

29

Jak Barca ma dawać 100 mln za Pogbe to już Roberto lepszy na chwilę obecną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?