Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tym razem się nie udało z niżej notowanym rywalem, trzeba być myśli że na Camp Nou ich pogonią.
6
Co by nie powiedzieć zasłużyli a nasi zagrali bardzo słabo liczyłem na spokojne zwycięstwo.
7
Douglas to mnie tak rozpierdziela z tym swoim kokiem na głowie że szok. :D
0
Eee tam oba określenia pasują :D
0
Dokładnie, tylko że tak to nie karają niestety a przydałoby się..
2
Wiem o tym :)
0
Ale Twoje komentarze są zajebiste mistrzu :) Możesz pisać śmiało zawsze ;) Pozdro!!! :)
0
Otóż to dobrze to podsumowałeś :)
8
Puyol z nim nikt się nie równa, prawdziwa legenda!
1
Nie sądziłem że to powiem bo oglądam każdy mecz Barcy ale tym razem to 90 min z życia wzięte.
11
Messi płakał jak oglądał.
6
Ale wstyd, kompromitacja ten mecz. Munir z Sandro idźcie to Barcy B i nie wychodźcie stamtąd.
0
Mają więcej okazji niż nasi.
1
Pierwsza połowa masakryczna na to aż się ciężko patrzy, żeby nam w końcu nie wcisnęli gola i nie było wstydu na całą Barcelonę.
0
Ale to okropnie wygląda
0
Munir dał popis.
1
Widzę że ten mecz oglądają nieliczni bo mało komętujących na stronie :P
0
Munir i Sandro słabo... Jak oni nie pokazują nic z takim zespołem to już jest tragedia.
40
Hahah tam ktoś z tyłu za stadionem na rusztowaniu siedzi :D :D
3
Dziwnie to wygląda taki stadion i Barca :D
2
FIFA może tylko czekała na ruch Barcy i już chciała im coś wlepić ;)
2
Doskonale ujęte słowa Majerra :) Ale fakt że Ronaldo ma już 30 nie cieszy bo powoli będzie się zbliżać koniec rywalizacji pomiędzy Leo a nim.. nasz Leo też 28 ale zawsze to 2 mniej :)
1
Skład ciekawy osobiście sądziłem że na lewej zagra Adriano a nie Mathieu ale Enrique zaskoczył, zobaczymy jak to wyjdzie :) Cieszy mnie fakt że na obronie Thomas - Bartra :) Ten mecz trzeba przekonująco wygrać i o stracie gola nawet nie ma co pisać! Vamos!
1
Juve, Wawrinka, Nadal? ;)
3
Może i nie jest rewelacja jeszcze ale najważniejsze że do przodu idziemy i zdobywamy punkty..
2
Tak to już jest gdy się cały czas poświęca pierwszemu zespołowi :)
2
Wszystko dobrze pięknie świetny tekst dałeś ale nie rozumiem co to ma do mojego komentarza chyba że pomyłka :D
2
A co Cię dokładnie interesuje jak grasz, single, AKO? ;)
2
Głupie kontuzje przez nie muszą grać jedni i Ci sami a potem w najważniejszym momencie sezonu zawodnicy są wypaleni bez sił.
0
To mamy szczęście jak i sam Szef że to się tak zakończyło.