0

Tym razem się nie udało z niżej notowanym rywalem, trzeba być myśli że na Camp Nou ich pogonią.

6

Co by nie powiedzieć zasłużyli a nasi zagrali bardzo słabo liczyłem na spokojne zwycięstwo.

7

Douglas to mnie tak rozpierdziela z tym swoim kokiem na głowie że szok. :D

0

Eee tam oba określenia pasują :D

0

Dokładnie, tylko że tak to nie karają niestety a przydałoby się..

2

Wiem o tym :)

0

Ale Twoje komentarze są zajebiste mistrzu :) Możesz pisać śmiało zawsze ;) Pozdro!!! :)

0

Otóż to dobrze to podsumowałeś :)

8

Puyol z nim nikt się nie równa, prawdziwa legenda!

1

Nie sądziłem że to powiem bo oglądam każdy mecz Barcy ale tym razem to 90 min z życia wzięte.

11

Messi płakał jak oglądał.

6

Ale wstyd, kompromitacja ten mecz. Munir z Sandro idźcie to Barcy B i nie wychodźcie stamtąd.

0

Mają więcej okazji niż nasi.

1

Pierwsza połowa masakryczna na to aż się ciężko patrzy, żeby nam w końcu nie wcisnęli gola i nie było wstydu na całą Barcelonę.

0

Ale to okropnie wygląda

0

Munir dał popis.

1

Widzę że ten mecz oglądają nieliczni bo mało komętujących na stronie :P

0

Munir i Sandro słabo... Jak oni nie pokazują nic z takim zespołem to już jest tragedia.

40

Hahah tam ktoś z tyłu za stadionem na rusztowaniu siedzi :D :D

3

Dziwnie to wygląda taki stadion i Barca :D

2

FIFA może tylko czekała na ruch Barcy i już chciała im coś wlepić ;)

2

Doskonale ujęte słowa Majerra :) Ale fakt że Ronaldo ma już 30 nie cieszy bo powoli będzie się zbliżać koniec rywalizacji pomiędzy Leo a nim.. nasz Leo też 28 ale zawsze to 2 mniej :)

1

Skład ciekawy osobiście sądziłem że na lewej zagra Adriano a nie Mathieu ale Enrique zaskoczył, zobaczymy jak to wyjdzie :) Cieszy mnie fakt że na obronie Thomas - Bartra :) Ten mecz trzeba przekonująco wygrać i o stracie gola nawet nie ma co pisać! Vamos!

1

Juve, Wawrinka, Nadal? ;)

3

Może i nie jest rewelacja jeszcze ale najważniejsze że do przodu idziemy i zdobywamy punkty..

2

Tak to już jest gdy się cały czas poświęca pierwszemu zespołowi :)

2

Wszystko dobrze pięknie świetny tekst dałeś ale nie rozumiem co to ma do mojego komentarza chyba że pomyłka :D

2

A co Cię dokładnie interesuje jak grasz, single, AKO? ;)

2

Głupie kontuzje przez nie muszą grać jedni i Ci sami a potem w najważniejszym momencie sezonu zawodnicy są wypaleni bez sił.

0

To mamy szczęście jak i sam Szef że to się tak zakończyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?