Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To trzeba się wyleczyć Pique i do roboty bo obrona musi być pewna :)
0
Całe szczęście oby tak było bo kolejne kontuzje nam nie potrzebne absolutnie na dłużej :/
1
Obrona nie miała się okazji za dużo wykazać ale cieszy mnie niezmiernie na zero w obronie, a Ter Stegen jeszcze bardziej pewnie zadowolony :) Ładny występ dziś Chorwata :)
0
Nie żaden expert tylko mówię jak jest widziałem co robił w MU a co teraz robi w Sociedad.
1
Jakoś nie uważam aby to było na tyle tej przyczepki do Barcy ze strony FIFA bo jak widać dobrze się przy tym bawią..
2
Kurcze oby to nic poważnego niech szybko wraca, Rakitić go ładnie zastąpił choć wolałbym aby nie było żadnej kontuzji i ktoś musiał za niego wchodzić.
1
Koniec! :) Są pewne 3 pkt. a jeszcze bardziej cieszy mecz na zero z tyłu w końcu!! :) VeB!!!
0
Ale mecz Aptekarzy :D
0
Yeaaa Rakitić x2 :)
0
Rakitic jest gol! :)
0
Pierwsza połowa bez szału oby w drugiej nasi coś strzelili w końcu i zdobyli 3 pkt.
0
Kurde że to nie wpadło...
0
Ja pierdziele zmiana :/
3
Roberto kontuzja? No bez jaj.....
0
Nasi siedzą na nich jak szpak na czereśni :)
2
Masakra jaki pech.......
1
Cieszę się że jest Bartra ale liczyłem jeszcze że zagra z nim w parze Thomas.. Ale cóż może w końcu dziś nasz obrona się ogarnie. Liczę na czyste konto!! Vamos Barca! :)
0
Bardzo dobrze trzeba walczyć o swoje.
1
To będzie bardzo ciekawie wyglądać już się nie mogę doczekać :D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
Napisałeś samą prawdę, ale cóż my z tym nic nie możemy zrobić.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
8
Komentarz usunięty
48
I znowu w przewidywaniach brak Bartry, ja pierdziele nawet z takim Bate nie dostanie szansy tylko co może Mathieu? Wkurza mnie to już że się go tak olewa, lata lecą i w końcu się wkurzy i odejdzie.
1
Moyes to się tylko kompromituje w tych klubach :D
0
Może kiedyś z Tarzanem będą trenerami Barcy :)
4
Tak po cichu liczę ;)
4
Hehe to jest skandal Rakitić jest a Busiego nie ma :) Z takimi nominacjami lepiej jak wcale by ich nie było jak tak mają wybierać ;]