0

To trzeba się wyleczyć Pique i do roboty bo obrona musi być pewna :)

0

Całe szczęście oby tak było bo kolejne kontuzje nam nie potrzebne absolutnie na dłużej :/

1

Obrona nie miała się okazji za dużo wykazać ale cieszy mnie niezmiernie na zero w obronie, a Ter Stegen jeszcze bardziej pewnie zadowolony :) Ładny występ dziś Chorwata :)

0

Nie żaden expert tylko mówię jak jest widziałem co robił w MU a co teraz robi w Sociedad.

1

Jakoś nie uważam aby to było na tyle tej przyczepki do Barcy ze strony FIFA bo jak widać dobrze się przy tym bawią..

2

Kurcze oby to nic poważnego niech szybko wraca, Rakitić go ładnie zastąpił choć wolałbym aby nie było żadnej kontuzji i ktoś musiał za niego wchodzić.

1

Koniec! :) Są pewne 3 pkt. a jeszcze bardziej cieszy mecz na zero z tyłu w końcu!! :) VeB!!!

0

Ale mecz Aptekarzy :D

0

Yeaaa Rakitić x2 :)

0

Rakitic jest gol! :)

0

Pierwsza połowa bez szału oby w drugiej nasi coś strzelili w końcu i zdobyli 3 pkt.

0

Kurde że to nie wpadło...

0

Ja pierdziele zmiana :/

3

Roberto kontuzja? No bez jaj.....

0

Nasi siedzą na nich jak szpak na czereśni :)

2

Masakra jaki pech.......

1

Cieszę się że jest Bartra ale liczyłem jeszcze że zagra z nim w parze Thomas.. Ale cóż może w końcu dziś nasz obrona się ogarnie. Liczę na czyste konto!! Vamos Barca! :)

0

Bardzo dobrze trzeba walczyć o swoje.

1

To będzie bardzo ciekawie wyglądać już się nie mogę doczekać :D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

Napisałeś samą prawdę, ale cóż my z tym nic nie możemy zrobić.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

8

Komentarz usunięty

48

I znowu w przewidywaniach brak Bartry, ja pierdziele nawet z takim Bate nie dostanie szansy tylko co może Mathieu? Wkurza mnie to już że się go tak olewa, lata lecą i w końcu się wkurzy i odejdzie.

1

Moyes to się tylko kompromituje w tych klubach :D

0

Może kiedyś z Tarzanem będą trenerami Barcy :)

4

Tak po cichu liczę ;)

4

Hehe to jest skandal Rakitić jest a Busiego nie ma :) Z takimi nominacjami lepiej jak wcale by ich nie było jak tak mają wybierać ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?