Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oby więcej takich zespołów jak Rayo było, nie z powodu że wbija im się dużo bramek tylko dlatego bo grają otwartą, szybka piłkę i to się może podobać.
0
Mówię o Leo bo wiemy jaki on jest w takich sytuacjach zrobiłby wszystko dla drużyny :) Magik też jest bardzo ważny :)
0
Ja tak myślałem przedtem podczas meczu czemu Wy go nazywacie Samurajem, miałem pytać ale uciekło mi. Teraz to samo a tu patrze że on ma z tyłu włosy związane i to dlatego :D Hahah beka dobry przydomek wymyśliliście ludzie :D
0
Drugiego karnego zajebiście wywalczył trzeba mu to przyznać.
10
Ney daj mi tą piłkę :D
0
Ale to przyjął skubaniec :)
0
Ney oby kolejne mecze też Ci tak wychodziły :)
1
Messi momentami to pewne rwał się z krzesełka by im pomóc :P
17
Jutro FIFA rozpocznie postępowanie w sprawie dwóch karnych Neymara, to jest więcej niż pewne :)
0
Nie myślałem że przegramy, ale mówiłem że zaraz strzelą po tym co się działo...
5
Koniec. Jest wygrana i 3 pkt ale postawa obrony to mega porażka. VeB!
0
Masakra jaki błąd prawie gol.......
0
Cóż gol Rayo 5-2
2
Szacun dla Rayo zebrali baty ale cały mecz grają otwarcie a nie autobus.
0
Uwaga wchodzi Douglas!!! :P
2
Ney asystaaa
0
El Pistolero goll :D
0
Neymar kolejny raz 4 gol hahah :D
0
Ney taniec mistrza :D haha
1
Neymar hat-trick! :D
0
Co nasza obrona robi ja pierdziele
0
Bravo co zrobił zawał prawie...
0
Sandro jaka złość
0
Ale Bravo obronił x2 :)
0
Uff dobrze że nie trafił tego :P
28
Wow Roberto jaki strzał :D
0
Ale Ney nimi zakręcił :D
0
Ney x2 brawo :D
0
Drugi karny hahahah :D
0
Rayo dobre jest bo wysoko się wysuwa a tyły puste dla naszych :P