2

Oby więcej takich zespołów jak Rayo było, nie z powodu że wbija im się dużo bramek tylko dlatego bo grają otwartą, szybka piłkę i to się może podobać.

0

Mówię o Leo bo wiemy jaki on jest w takich sytuacjach zrobiłby wszystko dla drużyny :) Magik też jest bardzo ważny :)

0

Ja tak myślałem przedtem podczas meczu czemu Wy go nazywacie Samurajem, miałem pytać ale uciekło mi. Teraz to samo a tu patrze że on ma z tyłu włosy związane i to dlatego :D Hahah beka dobry przydomek wymyśliliście ludzie :D

0

Drugiego karnego zajebiście wywalczył trzeba mu to przyznać.

10

Ney daj mi tą piłkę :D

0

Ale to przyjął skubaniec :)

0

Ney oby kolejne mecze też Ci tak wychodziły :)

1

Messi momentami to pewne rwał się z krzesełka by im pomóc :P

17

Jutro FIFA rozpocznie postępowanie w sprawie dwóch karnych Neymara, to jest więcej niż pewne :)

0

Nie myślałem że przegramy, ale mówiłem że zaraz strzelą po tym co się działo...

5

Koniec. Jest wygrana i 3 pkt ale postawa obrony to mega porażka. VeB!

0

Masakra jaki błąd prawie gol.......

0

Cóż gol Rayo 5-2

2

Szacun dla Rayo zebrali baty ale cały mecz grają otwarcie a nie autobus.

0

Uwaga wchodzi Douglas!!! :P

2

Ney asystaaa

0

El Pistolero goll :D

0

Neymar kolejny raz 4 gol hahah :D

0

Ney taniec mistrza :D haha

1

Neymar hat-trick! :D

0

Co nasza obrona robi ja pierdziele

0

Bravo co zrobił zawał prawie...

0

Sandro jaka złość

0

Ale Bravo obronił x2 :)

0

Uff dobrze że nie trafił tego :P

28

Wow Roberto jaki strzał :D

0

Ale Ney nimi zakręcił :D

0

Ney x2 brawo :D

0

Drugi karny hahahah :D

0

Rayo dobre jest bo wysoko się wysuwa a tyły puste dla naszych :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?