2

Thomas jest najlepszym ŚO jak do tej pory, szkoda że ta kontuzja znowu mu przeszkodziła.

9

Szkoda że jednak brak Thomasa liczyłem że zagra.

0

Ciekawe ile ta telenowela będzie jeszcze trwać, uczepili się jak rzep psiego ogona całej Barcelony ostatnio.

0

Fajnie że się podoba :)

4

Pewnie że żyję ;) Codziennie tutaj jestem przecież ;) No nie mam nic przeciwko 5-0 dla nas :)

5

Zgadza się nasi pokazali kawał dobrej gry i w dodatku jedziemy na Euro :)

34

Nareszcie będzie mecz ileż można czekać masakra.. liczę na pewne 3 pkt i dobrą grę.

6

Brawo Messi mistrzu świetna decyzja, nie ma co ryzykować po tym jak oni Cię potraktowali.

0

Oj tam Barca zdobyła LM a Juve niech ma te więcej kasy ;)

1

Hah ale Enrique pojechał z odpowiedzią :D Czyli co Lucho po sezonie trenerem Hiszpanii a do Barcy wraca Pep? ;)

0

Zacznijmy od tego że ja nie szczekam, co innego pies ;]

2

To żeby się czasem nie przeliczył bo Messi zagra na pewno, a do grudnia to Barca może złapać taka formę że nie będą mieli nic do gadania.

3

0

A ja chciałbym takie coś tylko w lepszym formacie :)

https://virusovo.files.wordpress.com/2013/08/qatarairways_fcb.jpg

0

Wyspa Barca reklama Qatar itp ;)

0

Tak to i widziałem już dawno tylko chodzi mi o tapety takiej wyspy bo na google to mało tego w grafice :)

0

Siemka, czy ktoś może mi znalezć link z obrazami takiej wyspy Barcy co był kiedyś o tym news jako reklama? :)

0

Barca na pewno nie da 40-50 mln w to nie uwierzę, choć piłkarz bardzo dobry.

0

I jak tu w cokolwiek wierzyć... te pismaki mnie denerwują.

0

Decyzja o jego wypożyczeniu była wprost genialna! Rośnie nam młoda gwiazda :)

2

Skoro tak krytykowali Messiego to niech teraz nie oczekują od niego powrotu, żałosne zachowanie. Co do Raula to wielka szkoda, prawdziwa legenda pewna epoka się kończy tak jak i nasz Tarzan zakończył ehh.

0

Już o tym dawno się dowiedziałem ale news przydatny dla innych użytkowników.

0

Powinno być łatwo i wysoko :)

0

Super wywiad, oby tylko Sergi nie poprzestał i nadal tak się rozwijał na tej pozycji.

6

Ten klimat GD o 22 pózno bo pózno ale ten no.. Szkoda że o takiej godzinie ale już się nie mogę doczekać.

16

W pełni się z nim zgadzam, Neymar tyle zrobił dla Santosu a oni teraz się tak podle zachowują.

0

Barca w kosza... no po prostu kompromitacja na dodatek kupon uwalili...

0

Świetna wiadomość na taką czekałem.

0

Barca to się chyba każdym interesuje.. tyle tego w ostatnim czasie że pomału to się robi nudne.

2

Prasa zawsze przecież dołoży coś od siebie by dolać oliwy do ognia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?