Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Thomas jest najlepszym ŚO jak do tej pory, szkoda że ta kontuzja znowu mu przeszkodziła.
9
Szkoda że jednak brak Thomasa liczyłem że zagra.
0
Ciekawe ile ta telenowela będzie jeszcze trwać, uczepili się jak rzep psiego ogona całej Barcelony ostatnio.
0
Fajnie że się podoba :)
4
Pewnie że żyję ;) Codziennie tutaj jestem przecież ;) No nie mam nic przeciwko 5-0 dla nas :)
5
Zgadza się nasi pokazali kawał dobrej gry i w dodatku jedziemy na Euro :)
34
Nareszcie będzie mecz ileż można czekać masakra.. liczę na pewne 3 pkt i dobrą grę.
6
Brawo Messi mistrzu świetna decyzja, nie ma co ryzykować po tym jak oni Cię potraktowali.
0
Oj tam Barca zdobyła LM a Juve niech ma te więcej kasy ;)
1
Hah ale Enrique pojechał z odpowiedzią :D Czyli co Lucho po sezonie trenerem Hiszpanii a do Barcy wraca Pep? ;)
0
Zacznijmy od tego że ja nie szczekam, co innego pies ;]
2
To żeby się czasem nie przeliczył bo Messi zagra na pewno, a do grudnia to Barca może złapać taka formę że nie będą mieli nic do gadania.
3
Dziękuję Ci o to mi chodziło właśnie!! :)
http://payload194.cargocollective.com/1/7/245935/6181808/island_HD_detail_01_o_900.jpg
0
A ja chciałbym takie coś tylko w lepszym formacie :)
https://virusovo.files.wordpress.com/2013/08/qatarairways_fcb.jpg
0
Wyspa Barca reklama Qatar itp ;)
0
Tak to i widziałem już dawno tylko chodzi mi o tapety takiej wyspy bo na google to mało tego w grafice :)
0
Siemka, czy ktoś może mi znalezć link z obrazami takiej wyspy Barcy co był kiedyś o tym news jako reklama? :)
0
Barca na pewno nie da 40-50 mln w to nie uwierzę, choć piłkarz bardzo dobry.
0
I jak tu w cokolwiek wierzyć... te pismaki mnie denerwują.
0
Decyzja o jego wypożyczeniu była wprost genialna! Rośnie nam młoda gwiazda :)
2
Skoro tak krytykowali Messiego to niech teraz nie oczekują od niego powrotu, żałosne zachowanie. Co do Raula to wielka szkoda, prawdziwa legenda pewna epoka się kończy tak jak i nasz Tarzan zakończył ehh.
0
Już o tym dawno się dowiedziałem ale news przydatny dla innych użytkowników.
0
Powinno być łatwo i wysoko :)
0
Super wywiad, oby tylko Sergi nie poprzestał i nadal tak się rozwijał na tej pozycji.
6
Ten klimat GD o 22 pózno bo pózno ale ten no.. Szkoda że o takiej godzinie ale już się nie mogę doczekać.
16
W pełni się z nim zgadzam, Neymar tyle zrobił dla Santosu a oni teraz się tak podle zachowują.
0
Barca w kosza... no po prostu kompromitacja na dodatek kupon uwalili...
0
Świetna wiadomość na taką czekałem.
0
Barca to się chyba każdym interesuje.. tyle tego w ostatnim czasie że pomału to się robi nudne.
2
Prasa zawsze przecież dołoży coś od siebie by dolać oliwy do ognia.