Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie chciał występować w Levante? Dziwna sprawa przecież to lepsze rozwiązanie niż 3 liga, ale pewnie liczył na to że dostanie szansę jednak w pierwszym zespole Barcy.
0
Ciekawe jak teraz będzie wyglądać współpraca na boisku Bale-Ronaldo ;P
6
Dobrze że nasi oszczędzani bo mecz w sumie o nic już był :)
0
Ale ja zrozumiałem co on powiedział, mówię od siebie to co myślę o tym wszystkim.
6
Akurat tego nie byłbym taki pewien to jest FIFA i robią z Barcą co chcą teraz.
3
Żeby tak upaść to jest nie do pomyślenia... w Barcelonie pewne miejsce w składzie a teraz? Mógł poczekać a nie odchodzić, ale to jego decyzja życzę mu aby znalazł klub który da mu podstawowy skład.
5
Fabregas też zapewniał że chce zakończyć karierę w Barcelonie a jak wyszło to wiemy, choć będę się cieszył gdy Pique to zrobi :)
2
Bo taka jest prawda wiadoma już od dawna.
1
W tamtym sezonie cieszyliśmy się że nasze stałe fragmenty gry się poprawiły, w tym widać że nie funkcjonuje to jak należy.
17
Ja tam wybrałbym Liverpool :)
2
Szkoda go naprawdę, ma wielki talent i potrafi ładnie grać. Szkoda że nie otrzymał żadnej szansy, zobaczymy jak na to zareaguje Enrique albo da mu szansę lub też zapomni o pierwszym zespole na zawsze dopóki Lucho jest trenerem.
1
Nie ma co teraz myśleć o tym, gdy odchodził to nikt nie przewidział że będzie tyle kontuzji, a i tak Pedro chciał odejść w poszukiwaniu minut więc na siłę by go nie zatrzymali. Miał klauzulę 30 mln to i się klub chętny znalazł, bo gdyby nie została obniżona to nikt by się na taki transfer nie szarpnął.
17
Ale ostatnio w klubach mnoży się tych kontuzji, to jest masakra jakaś. I dobrze niech nie gra bo nie ma co dodatkowo już ryzykować nie dość że nasza obrona gra słabo to jeszcze by brakowało następnej kontuzji.
1
Adriano kolejny? Szkoda im zapłacić czy co? Potem problemy w klubie tylko. Real widzę nieżle dopadły kontuzje, ale nas tak samo.
0
Oby tylko nie nadeszła za wcześnie! :)
3
U mnie śnieg pada no chyba pogięło, już biało na ziemi...
3
Ta z footroll hala dzieci :D
0
Znowu nie tu co trzeba xd
0
Miało być wyżej napisane a dało do Ciebie :)
0
To była właśnie wisienka na torcie :D
0
Ludzie coś niesamowitego!! Francja!!! :)
27
Haha muza z fottrool :D
0
Polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Ja co bym robił to tylko prosił Leo o autograf i zdjęcie :D
3
Mam nadzieję że to się nie kwalifikuje na bana, bo mi nie potrzebny :D Ale to jest śmieszne a zarazem takie podobne :D
http://jajco.pl/pic/1332159071-v_4zZq.jpg
3
Marquinhos by pasował idealnie lecz tak jak napisano już transfer raczej nierealny, PSG go nie puści. Prawda jest taka że trzeba odmłodzić naszą obronę, przydałby się jakiś jeden młody ale już z doświadczeniem ŚO, by Barca miała już na tej pozycji zapewnioną przyszłość na lata.
1
Wow no to poszalejemy :) A tak na poważnie to ciężko będzie o jakiś transfer w takim przypadku, ciekawe co klub wykombinuje.
1
Uuu to nasz szef taki zły jest? :)
0
Czy to ważne od kogo? Ważne że Messi ją zapewne otrzyma :)
1
Największy jajcarz z bramkarzy w Barcelonie :D I te gwizdy :D