9

Sam sobie na takie traktowanie zapracował, cóż musi to przetrwać.

3

W końcu drużyna złapie odpowiedni rytm wygrywania tylko kiedy to nastąpi to jest pytanie, trzeba czekać cierpliwie i wierzyć że szybko to nastąpi. VeB!

4

I stało się kurcze, Emery w końcu górą.. no cóż trzeba przełknąć tą porażkę. Tylko czemu nie grali tak od początku jak zaczęli po 2-0 i to boli.. Trzeba liczyć na poprawę naszych. VeB!!!!!!!!!!

6

Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mada faka słupek!!!!!!!!!

0

Równo co na linii będzie gadanie ale co tam.

2

Neymar już miałem prawie zawał... Dawać na 2-2!!!!!!

0

Mamy karnego!!!!!!!!!!!

1

Gdzie ta drużyna z zeszłego sezonu, wróć proszę!

0

Haha nie wierzę!!!

2

Że też to wyjął!!!!

0

Wyszło szydło z worka że Ter Stegen nie był wszystkiemu winny, tylko obrona.

1

Dlaczego Bravo nie obronił tego? Przecież tak bardzo cieszyliście się z jego powrotu a Ter Stegen był winny wszystkiemu...

0

Ale brama.. jesteśmy w D*****.....

0

I co czemu Bravo nie obronił? Tylko Ter Stegena winnego widzicie

0

Nie tylko nie to ja pierdziele :(

0

W drugiej połowie trzeba coś strzelić ale oby bez straconej.

0

Kurcze Suarez.....

1

Pique teraz to mnie wkurzyłeś po całości!

3

Co to kurna było ja pierdziele jak on tego nie dobił!!!!!!!!!!!!

0

Haha nie puścił tego masakra

4

Ładnie się Bravo zachował

1

Kurcze szkoda taka okazja

0

Bravo się choć ogolił :D

0

Ale gwizdy na Pique przy każdym kontakcie z piłką

1

Alves ława,Roberto pierwszy skład :D Takie rzeczy mało spotykane :) No to co Panie i Panowie kibicujemy naszym by zdobyli 3 pkt. Vamos!! :)

0

FIFA się nigdy nie rozleci, to taka organizacja że oni tam robią co chcą i nikt im nie skoczy.

1

Dziś sytuacja może być inna choć wierzę w naszych, ale nie oszukujmy się formy dobrej zespołu nie ma i na dodatek te kontuzje. Oby mimo wszystko dali radę i Emery nadal został bez wygranej z Barcą.

0

Neymar jubileusz, Enrique tak samo oby jeden i drugi był po tym meczu zadowolony :)

1

Trzeba zagrać uważnie w obronie i skutecznie w ataku by wygrać ten mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?