Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Sam sobie na takie traktowanie zapracował, cóż musi to przetrwać.
3
W końcu drużyna złapie odpowiedni rytm wygrywania tylko kiedy to nastąpi to jest pytanie, trzeba czekać cierpliwie i wierzyć że szybko to nastąpi. VeB!
4
I stało się kurcze, Emery w końcu górą.. no cóż trzeba przełknąć tą porażkę. Tylko czemu nie grali tak od początku jak zaczęli po 2-0 i to boli.. Trzeba liczyć na poprawę naszych. VeB!!!!!!!!!!
6
Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mada faka słupek!!!!!!!!!
0
Równo co na linii będzie gadanie ale co tam.
2
Neymar już miałem prawie zawał... Dawać na 2-2!!!!!!
0
Mamy karnego!!!!!!!!!!!
1
Gdzie ta drużyna z zeszłego sezonu, wróć proszę!
0
Haha nie wierzę!!!
2
Że też to wyjął!!!!
0
Wyszło szydło z worka że Ter Stegen nie był wszystkiemu winny, tylko obrona.
1
Dlaczego Bravo nie obronił tego? Przecież tak bardzo cieszyliście się z jego powrotu a Ter Stegen był winny wszystkiemu...
0
Ale brama.. jesteśmy w D*****.....
0
I co czemu Bravo nie obronił? Tylko Ter Stegena winnego widzicie
0
Nie tylko nie to ja pierdziele :(
0
W drugiej połowie trzeba coś strzelić ale oby bez straconej.
0
Kurcze Suarez.....
1
Pique teraz to mnie wkurzyłeś po całości!
3
Co to kurna było ja pierdziele jak on tego nie dobił!!!!!!!!!!!!
0
Haha nie puścił tego masakra
4
Ładnie się Bravo zachował
1
Kurcze szkoda taka okazja
0
Bravo się choć ogolił :D
0
Ale gwizdy na Pique przy każdym kontakcie z piłką
1
Alves ława,Roberto pierwszy skład :D Takie rzeczy mało spotykane :) No to co Panie i Panowie kibicujemy naszym by zdobyli 3 pkt. Vamos!! :)
0
FIFA się nigdy nie rozleci, to taka organizacja że oni tam robią co chcą i nikt im nie skoczy.
1
Dziś sytuacja może być inna choć wierzę w naszych, ale nie oszukujmy się formy dobrej zespołu nie ma i na dodatek te kontuzje. Oby mimo wszystko dali radę i Emery nadal został bez wygranej z Barcą.
0
Neymar jubileusz, Enrique tak samo oby jeden i drugi był po tym meczu zadowolony :)
1
Trzeba zagrać uważnie w obronie i skutecznie w ataku by wygrać ten mecz.