2

Tak, tylko że Alves ma dużo wahania formy raz miażdzy a potem 3 mecze lipa ;) Są potrzebni obaj w składzie tak czy inaczej.

0

A no właśnie, a na płaczu się kończy :D Kasa, sława, status gwiazdy drużyny to go zatrzymuje taka prawda :P

36

Na chwilę obecną Roberto daje więcej niż Alves co bardzo cieszy, niech się rozwija na tej pozycji ma zaledwie 23 lata i może być naprawdę świetnym PO jeśli nadal będzie tak wszystko się dobrze układało.

0

Już nie mogę się doczekać co pokaże Arda gdy w końcu zadebiutuje.

0

Tylko że to raczej nierealne :P

3

Sam mówi że chce być kiedyś numerem jeden i być jak Leo więc może będzie chciał być gwiazdą Barcy do końca.

1

Benitez już na wylocie? :D No redakcja zaszalała rzeczywiście poranny 6 rano brawo :D

0

Pogba OK ale zdecydowanie za drogi i bez przesady ale z taką pensją to nie ma co szukać w Barcelonie jak chce 12 mln.. Ale za to Verratti byłby zajebisty :))

1

Bardzo dobry artykuł fajnie ukazujący całą sytuację Leo. Co jak co ale brakuje mi powiem Wam tego Messiego w długich włosach ;)

2

Cóż poradzić środek pola niestety nie jest naszą mocną bronią, przydałby się jakieś zmiany tylko jakie to jest pytanie.. zobaczymy jak wróci Arda jak to będzie się prezentować.

0

Ciekawi mnie jedna rzecz, mianowicie czy Ney spędzi całą karierę w FCB czy też zmieni środowisko. Oby pozostał z Barcą do końca.

9

Oby był podstawowym zawodnikiem w Barcelonie razem z Pique, tylko żeby Gerard odzyskał formę to będzie dobrze.

2

Brawo Leo za poczucie humoru mistrzu! :)

1

Miał kilka dobrych spotkań i to wszystko, cieszyłem się że łapie formę ale od samego początku byłem przeciwny jego transferowi.

1

Cóż Ty masz swoją opinię na ten temat a ja własną, nie zgadzamy się ale niech tak pozostanie ;) W sumie to interesuje mnie Barca a nie Liverpool co oni tam zrobią ;] Za avatar masz plusa chociaż :D

0

Ciekawe czy jest zadowolony z miejsca w tabeli.

0

Co do Mathieu to się zgadzam, ostatnio jego gra to tak jakby wcale go nie było na boisku. Żadne wzmocnienie.

55

Fajnie że Alen tam ma gwarantowane występy to znacznie wpłynie na jego rozwój, oby wrócił do Barcy z dużym doświadczeniem.

1

Owszem po swojemu, ale gdy ma się takiego zawodnika jak Coutinho to skarb jest a po drugie to tak jakby do Barcy przyszedł Jurgen przykładowo i Messiego wywalił bo chce budować po swojemu no na pewno już to widzę.

0

Przecież ja sobie tylko żartuję... ;)

2

Jurgen go tak łatwo nie odda to jest pewne, to kluczowy zawodnik. Trzeba szukać kogoś innego.

3

Ma teraz dodatkową motywację :)

1

Hmm no nie powiem spory zastrzyk gotówki który na pewno przyda się w klubie. Zobaczymy jak to się zakończy.

0

Pewnie tak będzie.

0

Znam takiego co miał problemy z tym i poszedł siedzieć więc wiesz ;P

0

Chyba o sobie mówisz :D

0

Dam Ci listę jeśli chcesz :D

3

Teraz się ocknęli ile znaczy Messi dla Reprezentacji?

0

To już zobaczymy kogo klub kupi :) Oby był dobry wybór ;)

4

Rzuty karne to jego firmowe zagranie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?