Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A taki przykład: Alexandre Pato wyceniany na 11 mln euro, chętnie bym go widział w Barcy, 26 lat więc młody może grać na środku ataku jak i na skrzydle.
3
Mnie tak samo, był już raz otrzymywał szanse i nic z tego, ok jego "talent" eksplodował w Celta a teraz by go znowu sprowadzać nie widzę sensu.
0
Wyraziłem swoją opinię, nie mam kogoś wyznaczonego na jego miejsce za tą kasę ale wierzę że klub potrafiłby znalezć kogoś młodszego z przyszłością.
11
Zostań najlepiej w Celta Nolito, masz tam pewny skład i jesteś kluczowym zawodnikiem. A po drugie to za dużo za Ciebie chcą w tym wieku można kupić kogoś młodszego. Takie moje zdanie, każdy ma inne.
2
Oczywiście media zrobiły zamieszanie, standardowe..
1
Aha czyli gdyby taki przykładowy Kucharczyk strzelił taką jedną bramkę Barcelonie to też byś go chciał?
0
Osobiście jestem na nie, ale co ja mam do gadania oni mają kasę i rządzą klubem.
0
Bo taka jest oczywiście prawda, dobrze ujęte.
20
Sprawa z Leo zakończona to Neymara się przyczepili, coś za coś jak widać.
0
Heh i ciąg dalszy trwa, to się chyba nie zakończy..
2
Lepiej że Barca go ma przez te wszystkie lata niż ma nie mieć. To dzięki niemu w głównej mierze klub zdobył tyle pucharów, choć inni też mieli swój udział.
0
Ja zaczaiłem do czego się odniósł, mówię tylko o Barcelonie i jego udziale w niej.
1
Mieli Carlo to teraz mają Beniteza i problemy to było do przewidzenia :D A co do Leo to czytałem że niby odstawił kule a tu na zdjęciu jak widać ma je.
10
Nie wydaje mi się by chciał pozostać, wiek leci do przodu a on praktycznie nie gra więc będzie chciał poszukać klubu który da mu gwarancję występów.
0
Odpoczynek potrzebny to fakt ale jak nie ma kogoś na zmianę to ciężko wtedy.
1
Ajax to prawdziwa kopalnia talentów, ile to już nazwisk wypromowali to głowa mała, gościa nie znam ale jeśli jest faktycznie dobry to Barca pewnie podejmie odpowiednie kroki by go sprowadzić.
13
Jeden człowiek a bez niego drużyna jest zupełnie inna mimo że na boisku jest 10 innych zawodników, to pokazuje jak Messi jest ważny dla Barcelony.
0
Przecież i tak nie trafi więc o czym tu gadać.
0
Jak myślicie jaka będzie odpowiedz? Chyba znacie.
1
Nareszcie koniec tej telenoweli, Leo pewnie odetchnął z ulgą.
0
Może uda mu się w przyszłości to osiągnąć i być trenerem Barcy :)
0
To sprawa ludzi co robią, ale dziwie się jak można sobie tak całą rękę w tatuaż.. to nawet nie jest fajne.
2
Fajny zespół bo grają otwartą piłkę a nie autobus i liczenie na kontre. Oby nasi bez Leo dali im lekcje gry.
0
I bardzo dobrze jak nie będzie tego głupiego Tournee..
0
Na to Bate to bym uważał ;]
1
Prawda jest taka że bez Leo Barca się okropnie męczy.
2
Beka :D
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11215068_902124643204347_4565113584102898294_n.jpg?oh=aa1f48a8c9d77380f87a708abaa1e706&oe=56879579
5
Fajnie że inne kluby chcą tak wspierać Barce w tak trudnej sytuacji, wcale nie dziwi brak Realu..
0
Ciekawe jak Sevilla zagra z Realem i czy odbierze im punkty.
2
Z tym że Mathieu nie jest w formie zgadzam się w pełni, ostatnio gra tak słabo a na lewej obronie to już katastrofa.