Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekaw jestem jaki plan taktyczny wybierze Enrique, bo musi się trochę nagłowić jak to poskładać by było dobrze.
4
Real Madryt haha też mi kierunek, sto lat za murzynami :)
0
Kurde oby na tym się zakończyło bo to już nie jest śmieszne ja pierdziele co mecz to ktoś nowy.
1
Cieszę się bardzo że udało im się tego dokonać, ale martwi mnie ciągle ta obrona..
0
Dawać Ronaldinho do Barcy, oj z chęcią bym go chciał ponownie zobaczyć co jak co ale teraz by się przydał.
1
Będzie super jak Leo zdąży wrócić na GD, oby tylko w 1000% się wyleczył.
0
Teraz jeszcze bez Andresa.. zobaczymy jak to będzie :/
2
To pięknie podsumowuje całą wypowiedz, reakcja bezcenna!
0
Dobra ale co robił ja się pytam Mathieu? Szluga palił? Nawet nie wyskoczył do tej piłki.
0
Gola którego dziś strzelił przypomniała mi się od razu bramka Andresa z Chelsea, też coś ala podobnego z pierwszej piłki i taka zakręcona w okienko. Brawo Luis uratowałeś nam z Roberto tyłek.
5
Czymś trzeba być ukaranym za sukcesy z ubiegłego sezonu ehh :/ Niedługo to z Barcy B będziemy brać zawodników bo nie będzie kim grać. Jest zle po prostu. Szkoda Andresa :(
5
Zasłużył na tego gola nie ma co, ostatnio na tej PO spisuje się znakomicie. Nie sądziłem że coś z niego jeszcze będzie.
3
Batys
58 minut temu
Może nastąpi jakiś przebłysk w drugiej połowie i nasi ogarną mecz, trzeba wierzyć. Alba musi wejść.
Hehe wszystko się spełniło!! Wiara jednak pomaga!! Brawo Barca :) VeB!!
14
Pięknie Suarez dedykacja dla Leo :)
3
Ha radość Enrique bezcenna :D
0
Hahah Suarez pięknie!!!!!!!!!!!!! Kocham WAs!!!
0
Roberto jest golll!!!!
0
Nasi zupełnie bezradni
2
Zajebiście się zapowiada sytuacja w grupie..
1
A FIFA i tak będzie miała to w nosie że tyle kontuzji
1
Wszystko się sypie co za sezon ja pierdziele co mecz to nowa kontuzja
2
Maksara Andres zmiane chce
1
Sandro ja pierdziele dlaczego! ;/
0
Ale mamy farta...
0
Może nastąpi jakiś przebłysk w drugiej połowie i nasi ogarną mecz, trzeba wierzyć. Alba musi wejść.
6
Kurcze słabo to wygląda, kiedy wróci ta gra Barcy z zeszłego sezonu. Za długo już ta słaba gra trwa
0
Nie wierzę kurna masakra!!!
0
Pique objechany jak dziecko we mgle
0
Ney żółta hehehehe
2
Brawo MATS!!!!!