0

Ciekaw jestem jaki plan taktyczny wybierze Enrique, bo musi się trochę nagłowić jak to poskładać by było dobrze.

4

Real Madryt haha też mi kierunek, sto lat za murzynami :)

0

Kurde oby na tym się zakończyło bo to już nie jest śmieszne ja pierdziele co mecz to ktoś nowy.

1

Cieszę się bardzo że udało im się tego dokonać, ale martwi mnie ciągle ta obrona..

0

Dawać Ronaldinho do Barcy, oj z chęcią bym go chciał ponownie zobaczyć co jak co ale teraz by się przydał.

1

Będzie super jak Leo zdąży wrócić na GD, oby tylko w 1000% się wyleczył.

0

Teraz jeszcze bez Andresa.. zobaczymy jak to będzie :/

2

To pięknie podsumowuje całą wypowiedz, reakcja bezcenna!

0

Dobra ale co robił ja się pytam Mathieu? Szluga palił? Nawet nie wyskoczył do tej piłki.

0

Gola którego dziś strzelił przypomniała mi się od razu bramka Andresa z Chelsea, też coś ala podobnego z pierwszej piłki i taka zakręcona w okienko. Brawo Luis uratowałeś nam z Roberto tyłek.

5

Czymś trzeba być ukaranym za sukcesy z ubiegłego sezonu ehh :/ Niedługo to z Barcy B będziemy brać zawodników bo nie będzie kim grać. Jest zle po prostu. Szkoda Andresa :(

5

Zasłużył na tego gola nie ma co, ostatnio na tej PO spisuje się znakomicie. Nie sądziłem że coś z niego jeszcze będzie.

3

Batys
58 minut temu
Może nastąpi jakiś przebłysk w drugiej połowie i nasi ogarną mecz, trzeba wierzyć. Alba musi wejść.

Hehe wszystko się spełniło!! Wiara jednak pomaga!! Brawo Barca :) VeB!!

14

Pięknie Suarez dedykacja dla Leo :)

3

Ha radość Enrique bezcenna :D

0

Hahah Suarez pięknie!!!!!!!!!!!!! Kocham WAs!!!

0

Roberto jest golll!!!!

0

Nasi zupełnie bezradni

2

Zajebiście się zapowiada sytuacja w grupie..

1

A FIFA i tak będzie miała to w nosie że tyle kontuzji

1

Wszystko się sypie co za sezon ja pierdziele co mecz to nowa kontuzja

2

Maksara Andres zmiane chce

1

Sandro ja pierdziele dlaczego! ;/

0

Ale mamy farta...

0

Może nastąpi jakiś przebłysk w drugiej połowie i nasi ogarną mecz, trzeba wierzyć. Alba musi wejść.

6

Kurcze słabo to wygląda, kiedy wróci ta gra Barcy z zeszłego sezonu. Za długo już ta słaba gra trwa

0

Nie wierzę kurna masakra!!!

0

Pique objechany jak dziecko we mgle

0

Ney żółta hehehehe

2

Brawo MATS!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?