10

Suarez jaka brama a Roberto asysta :)

1

Ludzie Messi może zszedł ze względów bezpieczeństwa, poczekajmy na info.

2

Ter Stegen jaka obrona :D

0

Ludzie po jakim sezonie ogarnijcie się!!!

0

Masakra tylko nie Messi :(

0

I dupa zbita Leo coś nie tak ;/

1

Jest Leo wrócił! :)

2

Messi oby nic nie było...

0

Lecisz na bana.

0

Sporo kibiców dziś! :)

0

Neymar jaki kolor ma na dodatek hahaha dowalił do pieca :D

1

Trzeba będzie się przyzwyczaić do innej pory niż 22 bo to była taka idealna na klasyk :)

0

Busi i Szef w środku pola? Zobaczymy jak to będzie wyglądać. Oby dziś nie było żadnej niespodzianki. Vamos Baca po 3 pkt!!

2

Pamiętacie mecz jak Varas wyciągał wszystko co popadnie z Barcą? Oby dziś nie miał takiego samego dnia.

1

W sumie racja, ja tez liczę że Real teraz tylko formę złapie a potem zadyszka.

1

Tu ma rację jak Barca wyjdzie wkurzona to może im się solidnie oberwać ;)

0

I bardzo dobrze że sypie się ta cała mafia i dobierają im się do tyłka, czas najwyższy.

1

Dziś jak nie pokażą dobrej gry i nie zdobędą pewnych 3 pkt to będzie masakra. To obowiązek dziś szczególnie na Camp Nou.

2

Ja tam się nie mogę doczekać naszego trio takiego jak w zeszłym sezonie, obecnie jeszcze tego nie ma ale wiem że nadejdzie ten moment, może już jutro? Oby tak było.

5

Ale on wtedy wyglądał tak inaczej niż teraz :D
Tak w ogóle ale ten czas zleciał niby 2008 wydaje się tak niedawno a już będzie 2016 niebawem. Ładny wynik.

0

Daj 100% pewność że ban się zakończył, potwierdz to a uwierzę.

0

Teraz pytanie jak to będzie dalej z ta sprawą, FIFA jest ostatnio taka uparta na Barce że nie odpuści im nawet w takiej sytuacji znając życie.

1

Ciekawe co się dzieje z nim. Chłopak ma ogromnego pecha i na dodatek spada na niego fala krytyki a to nie pomaga. Oby to przezwyciężył i pokazał na co go stać.

2

Nie mam nic przeciwko aby jutro było 4-0 :) VeB!

3

Munir nie unosi tego ciężaru widać, zrobiło się z niego wielki talent oczekiwań sporo a teraz wiemy jak jest.

8

"Gole tracą nie tylko bramkarze, ale cały zespół”.

Lepiej tego ująć Enrique nie mógł, brawo.

14

Dobrze słyszeć pozytywne nastawienie z ich strony. Jutro muszą pokazać swoją siłę i zdobyć pewne 3 pkt bez żadnych niespodzianek.

1

Z Las Palmas może jakoś poradzimy sobie z Adriano, a Jordi to musi być gotowy na Bayer bo ten mecz będzie bardzo ważny.

4

" Że Cristiano jest zazdrosny o Benzemę."
Trochę to tak ujęte dziwnie :D

Obrona musi się zabrać do roboty, bo tak to nic dziwnego że pada tyle goli gdy jest dziurawa jak ser szwajcarski.

0

Pique się należy tak niska ocena, przy golu zawinił i to konkretnie jak zawodnik amator.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?