Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Suarez jaka brama a Roberto asysta :)
1
Ludzie Messi może zszedł ze względów bezpieczeństwa, poczekajmy na info.
2
Ter Stegen jaka obrona :D
0
Ludzie po jakim sezonie ogarnijcie się!!!
0
Masakra tylko nie Messi :(
0
I dupa zbita Leo coś nie tak ;/
1
Jest Leo wrócił! :)
2
Messi oby nic nie było...
0
Lecisz na bana.
0
Sporo kibiców dziś! :)
0
Neymar jaki kolor ma na dodatek hahaha dowalił do pieca :D
1
Trzeba będzie się przyzwyczaić do innej pory niż 22 bo to była taka idealna na klasyk :)
0
Busi i Szef w środku pola? Zobaczymy jak to będzie wyglądać. Oby dziś nie było żadnej niespodzianki. Vamos Baca po 3 pkt!!
2
Pamiętacie mecz jak Varas wyciągał wszystko co popadnie z Barcą? Oby dziś nie miał takiego samego dnia.
1
W sumie racja, ja tez liczę że Real teraz tylko formę złapie a potem zadyszka.
1
Tu ma rację jak Barca wyjdzie wkurzona to może im się solidnie oberwać ;)
0
I bardzo dobrze że sypie się ta cała mafia i dobierają im się do tyłka, czas najwyższy.
1
Dziś jak nie pokażą dobrej gry i nie zdobędą pewnych 3 pkt to będzie masakra. To obowiązek dziś szczególnie na Camp Nou.
2
Ja tam się nie mogę doczekać naszego trio takiego jak w zeszłym sezonie, obecnie jeszcze tego nie ma ale wiem że nadejdzie ten moment, może już jutro? Oby tak było.
5
Ale on wtedy wyglądał tak inaczej niż teraz :D
Tak w ogóle ale ten czas zleciał niby 2008 wydaje się tak niedawno a już będzie 2016 niebawem. Ładny wynik.
0
Daj 100% pewność że ban się zakończył, potwierdz to a uwierzę.
0
Teraz pytanie jak to będzie dalej z ta sprawą, FIFA jest ostatnio taka uparta na Barce że nie odpuści im nawet w takiej sytuacji znając życie.
1
Ciekawe co się dzieje z nim. Chłopak ma ogromnego pecha i na dodatek spada na niego fala krytyki a to nie pomaga. Oby to przezwyciężył i pokazał na co go stać.
2
Nie mam nic przeciwko aby jutro było 4-0 :) VeB!
3
Munir nie unosi tego ciężaru widać, zrobiło się z niego wielki talent oczekiwań sporo a teraz wiemy jak jest.
8
"Gole tracą nie tylko bramkarze, ale cały zespół”.
Lepiej tego ująć Enrique nie mógł, brawo.
14
Dobrze słyszeć pozytywne nastawienie z ich strony. Jutro muszą pokazać swoją siłę i zdobyć pewne 3 pkt bez żadnych niespodzianek.
1
Z Las Palmas może jakoś poradzimy sobie z Adriano, a Jordi to musi być gotowy na Bayer bo ten mecz będzie bardzo ważny.
4
" Że Cristiano jest zazdrosny o Benzemę."
Trochę to tak ujęte dziwnie :D
Obrona musi się zabrać do roboty, bo tak to nic dziwnego że pada tyle goli gdy jest dziurawa jak ser szwajcarski.
0
Pique się należy tak niska ocena, przy golu zawinił i to konkretnie jak zawodnik amator.