Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Słupek kurna
0
Takiego meczu to się nie spodziewałem..
0
I po meczuu ja piedziele !!!!!!!!!!!
0
Ja pierdziele Nolito..........
0
Masakra nasi nie istnieją...
1
Jedziem po 3 pkt!
0
A musisz? Nie musisz. Proste.
1
Haha ale oni są śmieszni, uczepili się tej Barcy jak rzep psiego ogona.
1
Ładnie Bartra. Oby takich dobrych występów więcej.
2
Obaj są świetni, ja mam nadzieję że Ter Stegen jeszcze zdoła udowodnić że zasługuje na miejsce w składzie, i wyciągnie odpowiednie wnioski z ostatniego czasu.
0
Sam Lewy pewnie nie do końca wie jak to się stało :D Ale rozpierdzielił system bez dwóch zdań :D
0
Trzeba uważać na Nolito by dziś nie zaszkodził Barcelonie.
1
Damy radę, wierzę w naszych że zdobędą upragnione 3 pkt. Vamos!
4
Zakończenie kariery? Gdyby zmienił klub który mu zagwarantuje występy to jeszcze może pokazać na co go stać.
4
Kiedy te problemy się skończą? To jakieś fatum? Dobrze że to tylko takie problemy. Wracaj szybko nasza rakieto.
21
Lewy 4 bramy Realowi, wczoraj 5 Wilkom :) Trzeba być dumnym że mamy takiego Polaka :)
2
Pewnie się okaże że FIFA coś wymyśli i nici z tego będą. Ale bądźmy dobrej myśli.
1
Lewy o ja pierdziele 10 min 5 bramek :D
1
Owszem, ale na szczęście Leo może rozstrzygnąć mecz inaczej, nie trafi karnego ale za to zrehabilituje się następnie bramką tak jak to było z Levante ;) Ja do naszego kosmity nie mam nic :)
2
Messi za to co zrobił i robi dla Barcy to takie nietrafione karne to nic :)
0
Brawo za decyzje!! Trzeba z nimi walczyć bo to co robią jest chore.
2
Pique chyba sobie zapamięta tą karę i będzie trzymał język za zębami.
1
To teraz tylko wracaj do zdrowia Rafa, czekamy!
1
Ale Enrique pojechał z tym że chcieliście mnie zabić :D
0
Pewnie będzie miał 7 , ale 22 też nie jest zły.
4
Haha dobry tekst z Lechem :D A Moyes to się nie nadaje do niczego :D
0
To wiemy od bardzo bardzo dawna hehe :D Zapowiada się zacięty mecz, oby nasi górą i zdobyli 3 pkt.
0
A dołączy do Barcy i tak pewnie Pogba ;)
0
Czekam z niecierpliwością na informację że Arda został zarejestrowany, oj przyda się teraz i to bardzo :) Szkoda tylko że kosztem Rafy i jego ciężkiej kontuzji :/
4
Brakowało tego! :) Ładna bramka Generała ale jak widzę tych "kibiców" cieszących się w tych strojach to dziwnie się na to patrzy ale cóż. Jeffren ale się stoczył a pamiętam jak strzelił gola Realowi a teraz tylko jakiś słaby klub w Belgii.