1

Słupek kurna

0

Takiego meczu to się nie spodziewałem..

0

I po meczuu ja piedziele !!!!!!!!!!!

0

Ja pierdziele Nolito..........

0

Masakra nasi nie istnieją...

1

Jedziem po 3 pkt!

0

A musisz? Nie musisz. Proste.

1

Haha ale oni są śmieszni, uczepili się tej Barcy jak rzep psiego ogona.

1

Ładnie Bartra. Oby takich dobrych występów więcej.

2

Obaj są świetni, ja mam nadzieję że Ter Stegen jeszcze zdoła udowodnić że zasługuje na miejsce w składzie, i wyciągnie odpowiednie wnioski z ostatniego czasu.

0

Sam Lewy pewnie nie do końca wie jak to się stało :D Ale rozpierdzielił system bez dwóch zdań :D

0

Trzeba uważać na Nolito by dziś nie zaszkodził Barcelonie.

1

Damy radę, wierzę w naszych że zdobędą upragnione 3 pkt. Vamos!

4

Zakończenie kariery? Gdyby zmienił klub który mu zagwarantuje występy to jeszcze może pokazać na co go stać.

4

Kiedy te problemy się skończą? To jakieś fatum? Dobrze że to tylko takie problemy. Wracaj szybko nasza rakieto.

21

Lewy 4 bramy Realowi, wczoraj 5 Wilkom :) Trzeba być dumnym że mamy takiego Polaka :)

2

Pewnie się okaże że FIFA coś wymyśli i nici z tego będą. Ale bądźmy dobrej myśli.

1

Lewy o ja pierdziele 10 min 5 bramek :D

1

Owszem, ale na szczęście Leo może rozstrzygnąć mecz inaczej, nie trafi karnego ale za to zrehabilituje się następnie bramką tak jak to było z Levante ;) Ja do naszego kosmity nie mam nic :)

2

Messi za to co zrobił i robi dla Barcy to takie nietrafione karne to nic :)

0

Brawo za decyzje!! Trzeba z nimi walczyć bo to co robią jest chore.

2

Pique chyba sobie zapamięta tą karę i będzie trzymał język za zębami.

1

To teraz tylko wracaj do zdrowia Rafa, czekamy!

1

Ale Enrique pojechał z tym że chcieliście mnie zabić :D

0

Pewnie będzie miał 7 , ale 22 też nie jest zły.

4

Haha dobry tekst z Lechem :D A Moyes to się nie nadaje do niczego :D

0

To wiemy od bardzo bardzo dawna hehe :D Zapowiada się zacięty mecz, oby nasi górą i zdobyli 3 pkt.

0

A dołączy do Barcy i tak pewnie Pogba ;)

0

Czekam z niecierpliwością na informację że Arda został zarejestrowany, oj przyda się teraz i to bardzo :) Szkoda tylko że kosztem Rafy i jego ciężkiej kontuzji :/

4

Brakowało tego! :) Ładna bramka Generała ale jak widzę tych "kibiców" cieszących się w tych strojach to dziwnie się na to patrzy ale cóż. Jeffren ale się stoczył a pamiętam jak strzelił gola Realowi a teraz tylko jakiś słaby klub w Belgii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?