1

Penaltyyyyyyyy ! :D

39

Ładny gest też Neymara dla Rafy :)

1

Neymarrrrrrrr ! :)

3

Jak rasowy snajper :D

1

Bartraaaaaaaaaa !! :)

1

Oj słabo bardzo słabo po pierwszej połowie, z takim Levante na Camp Nou 0-0, cóż oby się to zmieniło po przerwie i nasi zgarnęli 3 pkt!

0

To teraz dawaj Messi do szatni!

0

Messi ze łba ;)

1

Widać brak Suareza i Messiego tam gdzie jego miejsce, czyli pełne trio z przodu.

0

Przecież mógł strzelać nie musiał przekładać na lewą..

0

Munir chłopie...

2

Messi bliskooo :)

1

Leo będzie miał 15 straty a jak będzie chciał to i tak dogoni ;) Dla niego to tyle znaczy co nic, ważniejsza jest drużyna dla Leo ;)

1

Spore zaskoczenie nie powiem :) Czuję że fajnie będzie to wyglądać a przy okazji zobaczymy kilka bramek :) Liczę bardzo na Sandro. No to co nic innego jak zdobyć pewne 3 pkt. Vamosss Barca! :)

4

Co z tego że 4 mecze? Ale wkład ma duży w wyniki i zapierdziela przez 90 minut non stop, a z takim Levante warto mu dać odpoczynek by był wypoczęty na mocniejszych przeciwników.

2

Ja tam jestem zadowolony z Ivana a wiem że stać go na dużo więcej i to jeszcze pokaże.

2

Dobrze że rozegrał cały prezeson, to mu na pewno doda więcej pewności :) To co zdobył w poprzednim sezonie, zapewne bez żadnego problemu przekroczy w obecnym :)

2

Dobra wiadomość, jest potrzebny teraz drużynie i to bardzo.

1

Nie wiem nie widziałem tego :D Mecz dziwny i tyle w temacie :D

4

Uważam że na takie Levante Sandro powinien otrzymać szansę gry, a taki Suarez odpoczynek bo chłop gra non stop od początku sezonu.

1

Messi pewnie dziś dołoży coś do kolekcji bramek :D

20

Haha co za szalony mecz CSKA ciekawe tylko czy aby "czysty" bo Ruski to Ruski w tych sprawach ;)

http://www.flashscore.pl/mecz/dpLkH2mb/#szczegoly-meczu

2

Zauważyłem właśnie i dziwię się ze to zostało usunięte ;) Co tam było niby takiego żeby nadawało się do usunięcia? Nie rozumiem :)

4

Wypowiedz Enrique o Ter Stegen jest super :)

3

Nie rozśmieszaj mnie ;] mówię ciul dlatego żeby się pocałowali Ci wszyscy co mu karę wlepili, nie rozumiesz przekazu jak widać.

0

Zdjęcie genialne już wiemy czemu padła bramka hehe :)

2

Dobrze byłoby gdyby tych kontuzji już nie przybywało.

1

Komentarz usunięty

0

Nie bronię Ronaldo, ale to że tylko ze słabszymi strzela to lekka przesada, przecież potrafi tez grać i strzelać bramki z mocnymi drużynami.

0

Przyznaję się jak nie przepadałem za Alvesem tak cieszę się że teraz już wraca, bo sytuacja kadrowa nie rozpieszcza ostatnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?