Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Penaltyyyyyyyy ! :D
39
Ładny gest też Neymara dla Rafy :)
1
Neymarrrrrrrr ! :)
3
Jak rasowy snajper :D
1
Bartraaaaaaaaaa !! :)
1
Oj słabo bardzo słabo po pierwszej połowie, z takim Levante na Camp Nou 0-0, cóż oby się to zmieniło po przerwie i nasi zgarnęli 3 pkt!
0
To teraz dawaj Messi do szatni!
0
Messi ze łba ;)
1
Widać brak Suareza i Messiego tam gdzie jego miejsce, czyli pełne trio z przodu.
0
Przecież mógł strzelać nie musiał przekładać na lewą..
0
Munir chłopie...
2
Messi bliskooo :)
1
Leo będzie miał 15 straty a jak będzie chciał to i tak dogoni ;) Dla niego to tyle znaczy co nic, ważniejsza jest drużyna dla Leo ;)
1
Spore zaskoczenie nie powiem :) Czuję że fajnie będzie to wyglądać a przy okazji zobaczymy kilka bramek :) Liczę bardzo na Sandro. No to co nic innego jak zdobyć pewne 3 pkt. Vamosss Barca! :)
4
Co z tego że 4 mecze? Ale wkład ma duży w wyniki i zapierdziela przez 90 minut non stop, a z takim Levante warto mu dać odpoczynek by był wypoczęty na mocniejszych przeciwników.
2
Ja tam jestem zadowolony z Ivana a wiem że stać go na dużo więcej i to jeszcze pokaże.
2
Dobrze że rozegrał cały prezeson, to mu na pewno doda więcej pewności :) To co zdobył w poprzednim sezonie, zapewne bez żadnego problemu przekroczy w obecnym :)
2
Dobra wiadomość, jest potrzebny teraz drużynie i to bardzo.
1
Nie wiem nie widziałem tego :D Mecz dziwny i tyle w temacie :D
4
Uważam że na takie Levante Sandro powinien otrzymać szansę gry, a taki Suarez odpoczynek bo chłop gra non stop od początku sezonu.
1
Messi pewnie dziś dołoży coś do kolekcji bramek :D
20
Haha co za szalony mecz CSKA ciekawe tylko czy aby "czysty" bo Ruski to Ruski w tych sprawach ;)
http://www.flashscore.pl/mecz/dpLkH2mb/#szczegoly-meczu
2
Zauważyłem właśnie i dziwię się ze to zostało usunięte ;) Co tam było niby takiego żeby nadawało się do usunięcia? Nie rozumiem :)
4
Wypowiedz Enrique o Ter Stegen jest super :)
3
Nie rozśmieszaj mnie ;] mówię ciul dlatego żeby się pocałowali Ci wszyscy co mu karę wlepili, nie rozumiesz przekazu jak widać.
0
Zdjęcie genialne już wiemy czemu padła bramka hehe :)
2
Dobrze byłoby gdyby tych kontuzji już nie przybywało.
1
Komentarz usunięty
0
Nie bronię Ronaldo, ale to że tylko ze słabszymi strzela to lekka przesada, przecież potrafi tez grać i strzelać bramki z mocnymi drużynami.
0
Przyznaję się jak nie przepadałem za Alvesem tak cieszę się że teraz już wraca, bo sytuacja kadrowa nie rozpieszcza ostatnio.