0

Dzięki za info redakcjo, teraz to ja spróbuję pograć z Celtą na typ x-1 a kursy są dobre :D

5

Szczerze to gdy odchodził Alexis to żałowałem, owszem wiedziałem jaki jest Suarez bo oglądałem go jeszcze jak grał w Ajax i już tam robił furorę. Ale już na samym początku tamtego sezonu gdy zaczął grać niczego nie żałowałem już, jest zajebisty i całe szczęście że Barca jednak go kupiła :)

0

Niech strzelają jak najwięcej, bo te gole będą bardzo potrzebne jeśli zespół marzy o obronie LM i wygraniu ponownie Ligi.

1

Rozpad ligi? To dopiero byłby szok, nie wyobrażam sobie tego nawet.

0

Też byłbym bardzo zadowolony gdybym mógł zagrać na Camp Nou.. :)

0

To teraz Alves pilnuj się by Cię Roberto nie wyrzucił ze składu :D

7

Levante to chyba nigdy nie wygra na Camp Nou :D

Co do info o końcu zakazu coś niesamowitego :D

5

Wręcz zajebiste info!!! :) Dawać Arde i jedziem! :)

3

Hah Alves widać w humorze ;D

https://instagram.com/p/75GDrSOH6Y/

1

Wiem i dlatego napisałem że ładny gest TEŻ Neymara ;)

1

Musi się jeszcze wiele nauczyć to pewne, ale widać że ostatnio coś forma mu nie dopisuje. Popełnił błędy jest młody i na pewno wyciągnie z nich wnioski.

2

Swoją drogą to taki Suarez też mógłby strzelać karne ;)

0

Ale dziś skromnie pierwszy raz chyba takie wydanie widzę :) Ale Hiszpania wygrała, Barca wygrała więc jest dobrze :)

0

Oby zaczęli osiągać dobre wyniki, bo jak tak dalej pójdzie to ciężko będzie im zrealizować plan jakim jest powrót o szczebel wyżej.

0

Marc nie przejmuj się, ludzie będą gadać ale jesteś zajebistym bramkarzem i jeszcze to na pewno pokażesz :)

3

Brawo Enrique że tak mówi o Ter Stegen!! Nie wolno tak szybko skreślać bramkarza, na pewno się odbuduje a słabszy okres minie. Ja ciągle wierzę w niego.

2

Pięknie Marc super bramka, oby dodała mu dużo pewności siebie na nadchodzące mecze jeśli dostanie szansę.

0

Panie Alcaraz lepsze 4-1 niż 7-0 nie sądzi Pan? ;)

0

Pięknie kolejna historia się zapisała :)

18

I jest zajebiście! :) 3 pkt zostają w FCB! VeB :)

1

Messiiii ! się zrehabilitował :D

2

Rakieta daj spokój nie róbmy z siebie pośmiewiska że trzeci karny :) Mogłeś strzelać :)

0

Mamy 3-1 jest dobrze gorzej byłoby gdyby było 0-0 :D

1

Co się dzieje z Messim i tymi jego karnymi :D

2

Messi masakrejszyn :D

4

Hah drugi karniak :D

1

Ludzie rozumiem że popełnia błędy ale każdemu się może zdarzyć słabszy okres w grze..

9

Zły okres ma Mats , szkoda że tak mu to wychodzi.

1

Ehh szkoda straconej...

1

Brawo Messi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?