Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki za info redakcjo, teraz to ja spróbuję pograć z Celtą na typ x-1 a kursy są dobre :D
5
Szczerze to gdy odchodził Alexis to żałowałem, owszem wiedziałem jaki jest Suarez bo oglądałem go jeszcze jak grał w Ajax i już tam robił furorę. Ale już na samym początku tamtego sezonu gdy zaczął grać niczego nie żałowałem już, jest zajebisty i całe szczęście że Barca jednak go kupiła :)
0
Niech strzelają jak najwięcej, bo te gole będą bardzo potrzebne jeśli zespół marzy o obronie LM i wygraniu ponownie Ligi.
1
Rozpad ligi? To dopiero byłby szok, nie wyobrażam sobie tego nawet.
0
Też byłbym bardzo zadowolony gdybym mógł zagrać na Camp Nou.. :)
0
To teraz Alves pilnuj się by Cię Roberto nie wyrzucił ze składu :D
7
Levante to chyba nigdy nie wygra na Camp Nou :D
Co do info o końcu zakazu coś niesamowitego :D
5
Wręcz zajebiste info!!! :) Dawać Arde i jedziem! :)
3
Hah Alves widać w humorze ;D
https://instagram.com/p/75GDrSOH6Y/
1
Wiem i dlatego napisałem że ładny gest TEŻ Neymara ;)
1
Musi się jeszcze wiele nauczyć to pewne, ale widać że ostatnio coś forma mu nie dopisuje. Popełnił błędy jest młody i na pewno wyciągnie z nich wnioski.
2
Swoją drogą to taki Suarez też mógłby strzelać karne ;)
0
Ale dziś skromnie pierwszy raz chyba takie wydanie widzę :) Ale Hiszpania wygrała, Barca wygrała więc jest dobrze :)
0
Oby zaczęli osiągać dobre wyniki, bo jak tak dalej pójdzie to ciężko będzie im zrealizować plan jakim jest powrót o szczebel wyżej.
0
Marc nie przejmuj się, ludzie będą gadać ale jesteś zajebistym bramkarzem i jeszcze to na pewno pokażesz :)
3
Brawo Enrique że tak mówi o Ter Stegen!! Nie wolno tak szybko skreślać bramkarza, na pewno się odbuduje a słabszy okres minie. Ja ciągle wierzę w niego.
2
Pięknie Marc super bramka, oby dodała mu dużo pewności siebie na nadchodzące mecze jeśli dostanie szansę.
0
Panie Alcaraz lepsze 4-1 niż 7-0 nie sądzi Pan? ;)
0
Pięknie kolejna historia się zapisała :)
18
I jest zajebiście! :) 3 pkt zostają w FCB! VeB :)
1
Messiiii ! się zrehabilitował :D
2
Rakieta daj spokój nie róbmy z siebie pośmiewiska że trzeci karny :) Mogłeś strzelać :)
0
Mamy 3-1 jest dobrze gorzej byłoby gdyby było 0-0 :D
1
Co się dzieje z Messim i tymi jego karnymi :D
2
Messi masakrejszyn :D
4
Hah drugi karniak :D
1
Ludzie rozumiem że popełnia błędy ale każdemu się może zdarzyć słabszy okres w grze..
9
Zły okres ma Mats , szkoda że tak mu to wychodzi.
1
Ehh szkoda straconej...
1
Brawo Messi :)