Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O ja pierdziele ale bramka znowu...
0
El Pistolero goool ! :)
0
Dałem tak jak przetłumaczone na facebook ;)
1
Jakoś u mnie tak nie jest tylko puste pole po odświeżeniu.
1
Rozumiem Cię doskonale..
4
Popieram, tez mi się zdarzyło że nie wysłało i pisz od nowa wszystko jeśli się nie skopiuje wcześniej...
7
Nasz magik :) Bramka z Chelsea nie zapomnę :)
1
Dobry skład :) LM czas zacząć najlepiej od pewnych 3 pkt. Vamos! ;)
2
Oby ZP była w posiadaniu Messiego.
6
Niech sypią kasą taki klub jak Barca na to zasługuje by oni się mogli reklamować na koszulkach, byle nic nie zmieniali żadnej nowej nazwy stadionu itp.
1
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/s720x720/12006323_1098802683472658_5597077381825241738_n.jpg?oh=6c1db563bd138f73bc7a1be2b7ad60d9&oe=566AEAA6
The Champions, że wygraliśmy w czerwcu jest już coś z przeszłości. W tym sezonie będziemy walczyć, aby uzyskać z powrotem trofeum. #Messi15
;)
0
Mała poprawka - Messi jest kosmitą a oni mogą więcej od normalnego człowieka ;)
3
Kto wie może kiedyś będzie miał ten zaszczyt by być w sztabie Barcy i udzielać rad przy linii bocznej :)
3
Skład dobry, widać oba dzienniki zgodne :D Teraz tylko zagrać dobry mecz i zgarnąć pełną pulę.
2
Pewnie łatwa przeprawa to nie będzie, ale wierzę że 3 pkt zgarnie Barca.
0
Dobrze De Rossi podsumował o Leo, jedno zagranie i przeciwnik jest powalony :)
2
Heh Ronaldo chyba zadowolony, dwa karne to jest coś :)
1
Trzeba dobrze zacząć od wygrania z nimi, oby udało się im obronić LM. Damy radę! Visca El Barca!
2
Remontada z Milanem to było coś pięknego, pojechali ich równo i szybko. Trzeba poprawić tą statystykę na lepsze.
4
Alba dobrze mówi Leo jest najlepszy i tego nic nie zmieni, ZP na 99,9 % powędruje w jego ręce.
3
Szkoda że już Generała nie zobaczymy tak cieszącego się w barwach FCB.
1
Piękne czasy to były, teraz tez jest zajebiście ale ten okres za Pepa był czymś genialnym.
0
Eh szkoda że ktoś inny nie może być sponsorem tylko ich chcą przedłużyć..
0
Fajne są i kolor także lecz nie podobają mi się te ciemne końcówki :)
0
Akurat jego bardzo lubię, dobry wybór :)
0
Czuję że Barca w tym sezonie osiągnie ten cel którym jest obrona LM :)
35
Rafa jak Rafa bo gra na pomocy i dobrze sobie radzi widać ogromne postępy, ale Roberto to naprawdę pozytywne zaskoczenie z tą obroną ;)
0
Marzenia się spełniają jeśli się tylko w nie wierzy ;)
1
Miejmy nadzieję że Lucho dobrze to wszystko poukłada i wybierze najlepszą opcję.
2
Szkoda Douglasa jednak bo fajnie się prezentował podczas presezonu. Oby się już zakończyły te kontuzje, wcześniejszy sezon był świetny pod tym względem.