0

O ja pierdziele ale bramka znowu...

0

El Pistolero goool ! :)

0

Dałem tak jak przetłumaczone na facebook ;)

1

Jakoś u mnie tak nie jest tylko puste pole po odświeżeniu.

1

Rozumiem Cię doskonale..

4

Popieram, tez mi się zdarzyło że nie wysłało i pisz od nowa wszystko jeśli się nie skopiuje wcześniej...

7

Nasz magik :) Bramka z Chelsea nie zapomnę :)

1

Dobry skład :) LM czas zacząć najlepiej od pewnych 3 pkt. Vamos! ;)

2

Oby ZP była w posiadaniu Messiego.

6

Niech sypią kasą taki klub jak Barca na to zasługuje by oni się mogli reklamować na koszulkach, byle nic nie zmieniali żadnej nowej nazwy stadionu itp.

1

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/s720x720/12006323_1098802683472658_5597077381825241738_n.jpg?oh=6c1db563bd138f73bc7a1be2b7ad60d9&oe=566AEAA6

The Champions, że wygraliśmy w czerwcu jest już coś z przeszłości. W tym sezonie będziemy walczyć, aby uzyskać z powrotem trofeum. ‪#‎Messi15‬
;)

0

Mała poprawka - Messi jest kosmitą a oni mogą więcej od normalnego człowieka ;)

3

Kto wie może kiedyś będzie miał ten zaszczyt by być w sztabie Barcy i udzielać rad przy linii bocznej :)

3

Skład dobry, widać oba dzienniki zgodne :D Teraz tylko zagrać dobry mecz i zgarnąć pełną pulę.

2

Pewnie łatwa przeprawa to nie będzie, ale wierzę że 3 pkt zgarnie Barca.

0

Dobrze De Rossi podsumował o Leo, jedno zagranie i przeciwnik jest powalony :)

2

Heh Ronaldo chyba zadowolony, dwa karne to jest coś :)

1

Trzeba dobrze zacząć od wygrania z nimi, oby udało się im obronić LM. Damy radę! Visca El Barca!

2

Remontada z Milanem to było coś pięknego, pojechali ich równo i szybko. Trzeba poprawić tą statystykę na lepsze.

4

Alba dobrze mówi Leo jest najlepszy i tego nic nie zmieni, ZP na 99,9 % powędruje w jego ręce.

3

Szkoda że już Generała nie zobaczymy tak cieszącego się w barwach FCB.

1

Piękne czasy to były, teraz tez jest zajebiście ale ten okres za Pepa był czymś genialnym.

0

Eh szkoda że ktoś inny nie może być sponsorem tylko ich chcą przedłużyć..

0

Fajne są i kolor także lecz nie podobają mi się te ciemne końcówki :)

0

Akurat jego bardzo lubię, dobry wybór :)

0

Czuję że Barca w tym sezonie osiągnie ten cel którym jest obrona LM :)

35

Rafa jak Rafa bo gra na pomocy i dobrze sobie radzi widać ogromne postępy, ale Roberto to naprawdę pozytywne zaskoczenie z tą obroną ;)

0

Marzenia się spełniają jeśli się tylko w nie wierzy ;)

1

Miejmy nadzieję że Lucho dobrze to wszystko poukłada i wybierze najlepszą opcję.

2

Szkoda Douglasa jednak bo fajnie się prezentował podczas presezonu. Oby się już zakończyły te kontuzje, wcześniejszy sezon był świetny pod tym względem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?