Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co jak co ale Messi jak ma jakiś powód ( a dziś ma) to można się spodziewać bramki z jego strony :) I oby tak było :)
0
Damy radę i zdobędziemy 3 pkt! :)
To zdjęcie do dziś mam ustawione wszędzie :)
1
Nie sądzę jakoś że Bravo tak szybko zakończy karierę będąc w tak dobrej formie jak teraz jest.
2
Zubi jaki był to był, ale bramkarzy na koniec to nam świetnych sprowadził :)
0
Cóż to było do przewidzenia że mu tego nie skrócą. Musi czekać i tyle.
0
Bardzo fajne wypowiedzi Filipe :)
3
Top czekamy jutro na bramkę Leosia :D
0
Oby tylko jutro nie odwalił jakiegoś dziwnego numeru..
0
Dobrze że Enrique ma o Pique takie zdanie.
1
Bardzo podoba mi się zmiana w większym formacie okładki gazet :)
23
Roberto całkiem możliwe że zagra, ale co do Pique to nie liczyłbym na jakiś cud.
0
Oczywiście że piłem.
0
Jeśli to prawda to niech płaci szef, tyle zarabiają a szkoda im zapłacić podatku. A pózniej wynikają takie a nie inne rzeczy.
0
"Atak mafii" trwa w najlepsze widać..
1
Uuu no to ładnie Pique pojechał na konferencji ze słowami.
Eee Piket a są choć grzyby?? :D
1
Haha Ramos już niech nie robi się taki spokojny bo wcale taki nie jest.
0
Zobaczymy co powie i czy uda mu się wyjść z tej sytuacji,
1
Leo mistrzu bardzo dobra wypowiedz!
3
Hah nie wiem czy się śmiać czy płakać, ta sytuacja już wykracza poza wszelkie granice. Widzą tylko winowajce w Barcelonie. Ja pierdzielę co za mafia.
5
Mats pokaż na co Cię stać chopie! :)
4
Miejmy nadzieję że Pique przestanie już tak "świrować" żeby pózniej nie było takich kłopotów.
0
To tak samo :)
12
Jest wygrana Polaków 3-1 z Rosją!
Brawo Polacy nic tak nie cieszy jak wygrana z Ruskimi! :)
0
Otóż to dobrze mówisz.
1
A już byłem taki wkurzony jak zobaczyłem 0-2 dla Ruskich :D
2
Brawo Polacy a jednak 2-1 już prowadzą dawać po mecz lecim! :D
0
Obyśmy tylko wygrali kupon mi uratują :D
0
To faktycznie fart dla naszych :D
1
O kurde to Polacy wygrali 2 seta? :D a na wynikach było 0-2 dla Rosji :D
0
Haha a no wykrakałeś :D