1

Co jak co ale Messi jak ma jakiś powód ( a dziś ma) to można się spodziewać bramki z jego strony :) I oby tak było :)

0

Damy radę i zdobędziemy 3 pkt! :)
To zdjęcie do dziś mam ustawione wszędzie :)

1

Nie sądzę jakoś że Bravo tak szybko zakończy karierę będąc w tak dobrej formie jak teraz jest.

2

Zubi jaki był to był, ale bramkarzy na koniec to nam świetnych sprowadził :)

0

Cóż to było do przewidzenia że mu tego nie skrócą. Musi czekać i tyle.

0

Bardzo fajne wypowiedzi Filipe :)

3

Top czekamy jutro na bramkę Leosia :D

0

Oby tylko jutro nie odwalił jakiegoś dziwnego numeru..

0

Dobrze że Enrique ma o Pique takie zdanie.

1

Bardzo podoba mi się zmiana w większym formacie okładki gazet :)

23

Roberto całkiem możliwe że zagra, ale co do Pique to nie liczyłbym na jakiś cud.

0

Oczywiście że piłem.

0

Jeśli to prawda to niech płaci szef, tyle zarabiają a szkoda im zapłacić podatku. A pózniej wynikają takie a nie inne rzeczy.

0

"Atak mafii" trwa w najlepsze widać..

1

Uuu no to ładnie Pique pojechał na konferencji ze słowami.

Eee Piket a są choć grzyby?? :D

1

Haha Ramos już niech nie robi się taki spokojny bo wcale taki nie jest.

0

Zobaczymy co powie i czy uda mu się wyjść z tej sytuacji,

1

Leo mistrzu bardzo dobra wypowiedz!

3

Hah nie wiem czy się śmiać czy płakać, ta sytuacja już wykracza poza wszelkie granice. Widzą tylko winowajce w Barcelonie. Ja pierdzielę co za mafia.

5

Mats pokaż na co Cię stać chopie! :)

4

Miejmy nadzieję że Pique przestanie już tak "świrować" żeby pózniej nie było takich kłopotów.

0

To tak samo :)

12

Jest wygrana Polaków 3-1 z Rosją!
Brawo Polacy nic tak nie cieszy jak wygrana z Ruskimi! :)

0

Otóż to dobrze mówisz.

1

A już byłem taki wkurzony jak zobaczyłem 0-2 dla Ruskich :D

2

Brawo Polacy a jednak 2-1 już prowadzą dawać po mecz lecim! :D

0

Obyśmy tylko wygrali kupon mi uratują :D

0

To faktycznie fart dla naszych :D

1

O kurde to Polacy wygrali 2 seta? :D a na wynikach było 0-2 dla Rosji :D

0

Haha a no wykrakałeś :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?