0

Wiesz Arda od dawna ma swój charakterystyczny wygląd a Claudio to zawsze taki bez zarostu i dlatego dziwnie wygląda tak staro :D

0

Strasznie staro wygląda Claudio w tym zaroście, lepiej było bez :D

0

Chociaż odpocznie sobie. Co jak co ale Ney bez włosów wygląda dziwnie..

9

Powiem krótko: wracajcie cali i zdrowi.

0

Może to tylko próbka umiejętności Roberto na PO i dopiero pokaże najlepszą wersję? Kto wie zobaczymy.

1

Jeśli Leo nie wygra to będzie to mega sensacja mimo wszystko że teraz ma kontuzję.

2

Pewnie że ma, śmiga na nowo w Brazylii a kontuzje to już wyleczył na dobre którą miał w Europie, aż mnie dziwi że żaden klub go jeszcze nie zakontraktował..

3

To teraz może w styczniu jakiegoś nowego Brazylijczyka klub sprowadzi ;)

3

Dawać Alexandre Pato do Barcy :)

0

I bardzo dobrze stać ich na to więc niech płacą, byle tylko żadnych nazw nie zmieniali.

0

Owszem był, ale klub mógł się też zainteresować Suarezem bo był młody wtedy i byłby to transfer przyszłościowy ;)

0

Bo co gra w City? I co z tego jakimś wybitnym piłkarzem nie jest.

0

Ile to już Ronaldo straszył że odejdzie to palców brak by policzyć :D

1

Wilfried Bony? Normalnie śmiech na sali.

3

Widocznie to było "kiedyś" ;)

1

To doskonale pokazuje jak i sam mecz ile dla klubu znaczy Alba na lewej obronie a ile Mathieu... Rakieta jest niezastąpiona na LO i tyle w temacie. A co do ustawienia to uważam że 4 napastnikami nie ma co grać, lepsza opcja ta druga z 3 obrońcami. Ale Enrique już podejmie odpowiednią decyzję co do taktyki.

9

Szkoda że El Pistolero nie dołączył do Barcy już z Ajaxu bezpośrednio, bo do tej pory to ładnie by bramek nastukał, ale i tak jest zajebiście że go Barca ma w swoich szeregach, znakomity napastnik takiego klub potrzebował.

0

Leo miej ich gdzieś za to co oni na Ciebie najeżdzają, niech sobie powołają kogo innego, on musi być gotów na GD w 100% bo to ważniejsze.

0

Oby tylko ta liczba się nie pomniejszyła już bo mnie coś trafi normalnie, i tak jest na ten moment przewalone :/

0

Skończy się na tym że nie pozwolą i trzeba będzie czekać do stycznia, tak czuję że się stanie a FIFA pozostanie nieugięta.

2

Taa zobaczymy jak Bravo będzie puszczał bramki przez naszą obronę lub też z własnego błędu, to czy wtedy kibice nie będą robili najazdu na niego lub też będą chcieli Masipa w takim wypadku. Wiem że Ter Stegen popełnił błędy ale nie wszystkie bramki są jego winą, jestem za nim i mam nadzieję że wróci mu forma.

2

Musi jeszcze tylko poprawić formę i będzie ok.

0

Też tak mogłoby być.

0

Wracaj magiku jak najszybciej jesteś bardzo potrzebny, i odzyskaj dawną formę tego Ci życzę! :)

0

Co jak co nie przepadam za Ronaldo ale 324 bramki w okresie gdy dołączył do Realu to naprawdę super wynik. Będzie nam brakować starać Leo i Ronaldo gdy zakończą kariery bo czas niestety leci do przodu.. ale jeszcze do tego długa droga :)

1

Odpoczynek mu się przyda jak najbardziej, a druga rzecz to taka że będzie się mógł spokojnie przygotowywać do kolejnych ważnych spotkań w klubie :)

1

Spójrz na kibiców Realu czy mają szacunek do Barcy, bo gdzie bym nie zaglądnął to wiecznie teksty obrażliwe i naśmiewające się z Barcy. Więc o czym tu gadać.

0

Super relacja. Szkoda że na Camp Nou nie ma takiego dopingu jak np. na meczu Borussii.. to jest coś!

0

LM to jest rozgrywka a nie jakieś KMŚ wymysł FIFA.

6

Świetna decyzja ze strony Leo, trzeba tępić takich ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?