Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiesz Arda od dawna ma swój charakterystyczny wygląd a Claudio to zawsze taki bez zarostu i dlatego dziwnie wygląda tak staro :D
0
Strasznie staro wygląda Claudio w tym zaroście, lepiej było bez :D
0
Chociaż odpocznie sobie. Co jak co ale Ney bez włosów wygląda dziwnie..
9
Powiem krótko: wracajcie cali i zdrowi.
0
Może to tylko próbka umiejętności Roberto na PO i dopiero pokaże najlepszą wersję? Kto wie zobaczymy.
1
Jeśli Leo nie wygra to będzie to mega sensacja mimo wszystko że teraz ma kontuzję.
2
Pewnie że ma, śmiga na nowo w Brazylii a kontuzje to już wyleczył na dobre którą miał w Europie, aż mnie dziwi że żaden klub go jeszcze nie zakontraktował..
3
To teraz może w styczniu jakiegoś nowego Brazylijczyka klub sprowadzi ;)
3
Dawać Alexandre Pato do Barcy :)
0
I bardzo dobrze stać ich na to więc niech płacą, byle tylko żadnych nazw nie zmieniali.
0
Owszem był, ale klub mógł się też zainteresować Suarezem bo był młody wtedy i byłby to transfer przyszłościowy ;)
0
Bo co gra w City? I co z tego jakimś wybitnym piłkarzem nie jest.
0
Ile to już Ronaldo straszył że odejdzie to palców brak by policzyć :D
1
Wilfried Bony? Normalnie śmiech na sali.
3
Widocznie to było "kiedyś" ;)
1
To doskonale pokazuje jak i sam mecz ile dla klubu znaczy Alba na lewej obronie a ile Mathieu... Rakieta jest niezastąpiona na LO i tyle w temacie. A co do ustawienia to uważam że 4 napastnikami nie ma co grać, lepsza opcja ta druga z 3 obrońcami. Ale Enrique już podejmie odpowiednią decyzję co do taktyki.
9
Szkoda że El Pistolero nie dołączył do Barcy już z Ajaxu bezpośrednio, bo do tej pory to ładnie by bramek nastukał, ale i tak jest zajebiście że go Barca ma w swoich szeregach, znakomity napastnik takiego klub potrzebował.
0
Leo miej ich gdzieś za to co oni na Ciebie najeżdzają, niech sobie powołają kogo innego, on musi być gotów na GD w 100% bo to ważniejsze.
0
Oby tylko ta liczba się nie pomniejszyła już bo mnie coś trafi normalnie, i tak jest na ten moment przewalone :/
0
Skończy się na tym że nie pozwolą i trzeba będzie czekać do stycznia, tak czuję że się stanie a FIFA pozostanie nieugięta.
2
Taa zobaczymy jak Bravo będzie puszczał bramki przez naszą obronę lub też z własnego błędu, to czy wtedy kibice nie będą robili najazdu na niego lub też będą chcieli Masipa w takim wypadku. Wiem że Ter Stegen popełnił błędy ale nie wszystkie bramki są jego winą, jestem za nim i mam nadzieję że wróci mu forma.
2
Musi jeszcze tylko poprawić formę i będzie ok.
0
Też tak mogłoby być.
0
Wracaj magiku jak najszybciej jesteś bardzo potrzebny, i odzyskaj dawną formę tego Ci życzę! :)
0
Co jak co nie przepadam za Ronaldo ale 324 bramki w okresie gdy dołączył do Realu to naprawdę super wynik. Będzie nam brakować starać Leo i Ronaldo gdy zakończą kariery bo czas niestety leci do przodu.. ale jeszcze do tego długa droga :)
1
Odpoczynek mu się przyda jak najbardziej, a druga rzecz to taka że będzie się mógł spokojnie przygotowywać do kolejnych ważnych spotkań w klubie :)
1
Spójrz na kibiców Realu czy mają szacunek do Barcy, bo gdzie bym nie zaglądnął to wiecznie teksty obrażliwe i naśmiewające się z Barcy. Więc o czym tu gadać.
0
Super relacja. Szkoda że na Camp Nou nie ma takiego dopingu jak np. na meczu Borussii.. to jest coś!
0
LM to jest rozgrywka a nie jakieś KMŚ wymysł FIFA.
6
Świetna decyzja ze strony Leo, trzeba tępić takich ludzi.