Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I tak Leo nigdzie nie pójdzie siedzieć co najwyżej jego ojciec może mieć jakieś problemy.
3
O tak Reus to były transfer piękny :)
0
Mają to na co zasłużyli, pewnie teraz wyją do księżyca za Messim choć aktualnie kontuzja.
2
Prawda jest taka że u nas gdyby ktoś nie płacił to by już dawno siedział i nic by go nie uchroniło ;)
1
Hah brawo Lewy jest forma :)
35
Niech Higuain bierze ciężar gry na siebie on przecież to doskonale potrafi robić a jest nieomylny w sytuacjach najważniejszych :D
2
Tarzan i Generał w sztabie Barcy coś pięknego byłoby a jeszcze gdyby trener i asystent :)
0
Brawo Ivan oby to osiągnięcie przełożyło się na jego lepszą formę.
0
Teraz to Generał by się przydał..
4
Messi i więzienie? To brzmi jak z jakiegoś filmu, nie wyobrażam sobie nawet takiego scenariusza.
0
Słuszna decyzja, szkoda tylko że nie na zawsze i kara ich powinna spotkać.
8
Z kim oni tam mają w ogóle rywalizować zacznijmy od tego, jeszcze jak było Atletico to jakiś rywal był a teraz to wygrana za wygraną ;)
0
15-17 lat.. zabawny jesteś, tyle to ja miałem dawno temu nawet nie pamiętam już. Jakoś nie sądzę by teraz łapał kontuzje, w Europie owszem ale w Brazylii ją wyleczył już. Tak kończę bo nie będę się z nikim kłócił bo takie rozmowy tylko do tego prowadzą.
0
To oglądaj jego występy w Brazylii to zobaczysz jak się to skończył.
2
Żebyś wiedział, zawiniła obrona ale kogo wina? Jak zawsze Ter Stegen. Masakra czasami tutaj jest.
7
Co do Ter Stegena: "W tym sezonie ludzie widzieli wiele błędów, które nie były jego winą”.
Bo tak jest nawet piłkarze nie widzą jego błędów tylko trafią się tacy użytkownicy co każda jego stracona bramka to jego błąd. Śmieszne.
A Ty Roberto wygryz Alvesa ze składu :)
3
Żeby jeszcze ten Nolito nie żałował jak będzie siedział większość na ławie jak dołączy do Barcy, jeszcze potem zatęskni za klubem w którym był gwiazdą i miał pewny skład. Ale co mi tak jego wola.
0
Nie wiem co Ci za zle, ciesz się że w ogóle go możesz czytać.
9
Kto to jest Soriano? Były zawodnik Barcy jakbyś nie wiedział skoro tak mówisz, tak samo jak i Nolito. Chyba nie widzisz co Soriano wyprawia w Salzburg mimo że liga słabsza od La Liga ale miej szacunek, strzel tyle bramek co on nawet w takiej lidze to pogadamy...
0
I ja także :)
3
Dirk Kuyt? Dobre żarty ;) Osobiście chciałbym Soriano :)
0
Mój błąd zapomniałem po prostu dać przecina po "w tym wieku" ;)
0
Oj jaka wielka szkoda że na tak krótko. Ta cała FIFA nie powinna istnieć, tam rządzą nieuczciwi ludzie którzy nie mają nic na sumieniu a tak naprawdę robią wał za wałem.
4
Pamiętam ile to zachodu było aby sprowadzić Cesca do Barcy, póżniej te jego słowa że chce zakończyć karierę w Barcelonie a na koniec po 3 sezonach wyprowadzka do Chelsea... Teraz już w słowa nie wolno ufać, liczą się tylko czyny i mówię też o naszym życiu codziennym i naszych problemach ;)
4
Druga bramka naprawdę ładna. Kto wie może to będzie przełom w jego formie i po powrocie do klubu pokaże swoją lepszą wersję. Czas pokaże.
0
Właśnie kończę z Tobą tę dyskusję.
0
Cóż każdy ma własne zdanie na dany temat i zabronić tego nie wolno nikomu.
0
Nigdy nie mów nigdy ;]
0
A no właśnie te kontuzje..
3
Ty chyba żartujesz jak on ma lata najlepsze za sobą, to powiedz tak samo o Ronaldo, Messim. Oglądam go często właśnie w Brazylii teraz i widzę jak gra więc mi niczego nie wmówisz.