0

Ciekawe czy PSG wykorzysta osłabienia Realu liczę na zwycięstwo Paryżan.

6

Skoro pokonali Romę to na coś ich stać, wierzę że nasi nie popełnią jakiegoś wielkiego błędu.

1

Tak jak już wcześniej pisałem oni potrafią sprawić niespodziankę i trzeba na nich uważać bo to nie będzie wcale łatwy mecz, tym bardziej że mają już mistrza kraju i podejdą do tego meczu jak do Finału czyli o wszystko zagrają.

32

Soriano: 140 goli w 156 meczach. Mimo że to liga Austriacka to szacun dla niego...
Ale się to miło czyta a szczególnie o Halilovic niezle sobie tam wymiata :)

0

Niech Ney utrzyma formę do powrotu Leo i oczywiście jak najdłużej najlepiej to dopiero będzie atak znowu kosił wszystkich :)

4

Ale się kurcze Roberto rozwija teraz kto by pomyślał że tak dobrze będzie mu szło, a wydawało się że nic już z niego w Barcelonie nie będzie. Świetnie Sergi.

0

Bardziej mnie jutro zadowoli żeby w końcu obrona zagrała tak jak się należy i na czysto z tyłu niż wysoki wynik.

1

Taka murawa to najgorsze co może być o kontuzję bardzo łatwo. Pamiętam jak w poprzednim sezonie oglądałem spotkanie Betisu jak lało na meczu a murawa była niczym wybiegana przez stado zwierząt, piłka się zatrzymywała w miejscu.

0

To teraz nic jak tylko czekać na pierwszy gwizdek.

2

Oby Thomas zagrał może on ruszy obronę do walki :)

0

Barca ukarana? Nic nowego standard ostatnio.

0

Jeśli to jest prawda to ta wiadomość bardzo mnie cieszy. Super zawodnik, mega szybki i 4 mln to nie tak dużo na sezon.

2

Miejmy nadzieję że te problemy szybko się zakończą bo dla nikogo nie jest do dobre.

0

Dokładnie, dobrze mówisz :)

1

Umiesz czytać? Chyba nie umiesz.
Zacytuje siebie: "Miał przebłyski w kilku spotkaniach i te bramki które fajnie że strzelił bo były decydujące". Dziękuję mu za te bramki i wiem ile znaczyły a to że nic poza tym szczególnego nie pokazuje to akurat jest to prawda.

0

Ostatnio coś w modzie to strzelanie piłkarze mają :) Najpierw Lewy, pózniej Aguero nie chciał być gorszy a teraz Ney :D

0

Nie przesadzaj z tym łapaniem piłek bo tak akurat nie jest, nie dopisuj mi czegoś co nie jest prawdą.

0

Bardzo dobrze to napisałeś! W końcu ktoś racjonalnie i mądrze myśli.

2

Nie rozumiem takiego gadania.. Uczepka tylko na Ter Stegenie, a co Bravo nie puścił dwóch goli z Rayo?

32

To obrona jest winna bramek a nie bramkarze zrozumcie to. Ter Stegen miał błędy owszem ale nie każda jego stracona bramka to jego wina, Bravo tez puszcza gole dopóki linia obronna się nie poprawi to nawet Neuer by nie pomógł. Ciesze się że Mats zagra liczę na jego solidny występ.

0

Oby i jutro Neymar sobie postrzelał Bate :)

4

Bo prawda jest taka że Mathieu w ogóle nie powinien trafić do Barcy, nie dość że sporo kasy to jeszcze w jakim wieku. Miał przebłyski w kilku spotkaniach i te bramki które fajnie że strzelił bo były decydujące ale sorry to nie zawodnik na FCB... Cała obrona w tym sezonie to taka lipa że masakra. Oby Enrique coś z tym zrobił. VeB!

1

Najważniejsze że są 3 pkt. statystyki nie są aż tak ważne, a Rayo zasłużyło na taki wyczyn :)

2

Gdzie mu będzie lepiej niż w Barcelonie :) Powinien cała karierę spędzić w FCB, to tutaj wygrał tak ważne trofea odkąd przybył do Europy :)

0

Teoretycznie zapowiada się w miarę łatwy i wygodny tydzień - przeciwnicy niższa półka ale uważać trzeba mimo wszystko szczególnie na Bate.

0

Ale kiepsko im idzie, wiem że jeszcze sezon długi ale już teraz można przyjąć że raczej nie wrócą tam skąd spadli.

1

Bardzo dobrze że nie mają obaw co do zawieszenia Neymara.

5

Nadal nie mogę pojąć jak po tak kapitalnym podaniu od Roberto Rakitic nie strzelił gola.. Ciekawe czemu nic o tym nie wspomniał, słabo gra ostatnio.

1

Batys
20 godzin temu
Redakcja dopierdzieli jutro o 5-6 rano zobaczycie że tak będzie :D

Hehe wiedziałem że tak będzie :D

41

Oby ta drużyna nigdy nie spadła, grają tak fajną piłkę że nie zasługują na to. Paco Jemez odwala tam świetną robotę z nimi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?