Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ma odwagę trzeba mu to przyznać.
2
Zobaczymy czy teraz w reprezentacji coś konkretnego pokaże ;)
1
Cóż taki już sport jest i wymagania, chce się mieć najlepszą drużynę i zdobywać puchary to trzeba też kasę na to wykładać..
2
Dobrze że te wymioty Leo się już zakończyły.
1
Brakuje im hajsu na opłatę najlepszej koszulki i drużyny świata? :) hehe
0
Poczekamy zobaczymy jak pogra w Arsenalu i nic nie wygra bo jak to Arsenal ma w zwyczaju, to zacznie szukać lepszego zespołu i wtedy może wróci do Barcy.
0
Świetna wiadomość. Andres jest bardzo potrzebny teraz drużynie, czekamy tez na Leo :)
23
Oby to była prawda i Real się doczekał kary surowej!
3
Jeśli to prawda to pokazuje tylko jak słabym prezydentem jest Perez i jaki klub jest bezradny ;] Dobrze że to teraz wyszło i wiadomo czego można było się spodziewać w GD.
2
Jeśli z tym ustawianiem meczu jest prawda, to Real powinien dostać taką karę że się nie pozbiera, najlepiej wykluczyć ich do końca sezonu.
2
W końcu ktoś ma jaja i zdecydował się takie informacje wyjawić. Sport nie zawsze jest czysty i wiemy to nie od dziś. Oby dobrali im się do skóry!
1
Niech się trzyma i walczy z całych sił!
4
Dla nich to jest takie wydarzenie niczym Finał LM :D
0
Bramka z Juve była jakże bardzo ważna.
3
Edin Dzeko i Fernando Torres postanowili zakończyć kariery piłkarza i wzięli się za muzykę, w sumie lepsza ta piosenka niż ich gra na ta chwilę :D :D
1
Mi by wystarczyło wynagrodzenie takiego Sandro ;)
2
Soriano zasłużył chłop strzela na zawołanie.
4
Tylko niech wynegocjuje jak najlepszą cenę by Barca miała najlepszego sponsora i przebiła inne kluby z najwyższej półki.
1
A ja ze swojej strony polecam zobaczcie Breel Embolo z Basel oglądałem ostatnio jak grał w rep. i ligowe mecze, skubany jest ma zaledwie 18 lat a robi taką "zadyme" na boisku że szok z przeciwnikami. To będzie mega piłkarz!
2
Jak masz jakiś problem to wypłacz się w poduszkę.
3
Jak czytałem tytuł i na końcu zobaczyłem wykrzyknik na szybkości to już mnie czarne myśli przeszły 10 tygodni.. :/ Jak to dobrze że jednak tylko tyle, wracaj Sergi szybko!
10
Z Bate na Camp Nou wygramy na pewno a jak się ułoży inne spotkanie o tym się przekonamy. Tak czy siak awans zapewne wywalczymy bez problemu :)
0
Nareszcie się udało zakończyć mecz drużynie z czystym kontem, oby tylko teraz więcej takich.
6
Ja wierzę że nasz obrona się poprawi i wynik na zero z tyłu z Bate pomoże w tym, a nie że od razu biorę pod uwagę baty od Realu.. nie po to jestem kibicem Barcy by tak myśleć, w ten klub trzeba zawsze wierzyć.
0
Co jak co ale jego konferencje zawsze są ciekawe i można się spodziewać w nich czegoś szalonego :D
0
Musisz zakończyć karierę hehe :) Żarcik :)
5
Fajnie że Ivan strzelił wczoraj te dwa gole, po tym co ostatnio grał a wiemy że jego forma była słaba to te bramki mu na pewno pomogą.
4
Messi jaki przypakowany :D
22
Natłok meczów i brak odpoczynku: "Jest jak jest. Nie ma żadnych wymówek, trzeba walczyć o jak najlepsze wyniki."
To się nazywa Wielki Szef pełna mobilizacja to się ceni :) Choć nie powiem odpoczynek by mu się przydał bo na koniec sezonu będzie zajechany :/ Czekam Szefie ciągle na Twoją bramkę dla Barcy :)
32
„Złota Piłka? Mogą mnie nominować nawet do złotego ogórka.
Ja pierdziele jak Lucho coś odpowie to dziennikarze skasowani na miejscu :D